koszulki fanclubowe

Czegoś nie wiesz lub masz wątpliwości - pytaj

Moderator: smar666

gracjanek

koszulki fanclubowe

Postautor: gracjanek » czw sty 06, 2011 9:56 am

witam mam pytanko kiedy będa dostepne koszulki fanclubowe miło by było reprezętowac fanklub na koncertach po za slaskiem pozdrawiam
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Re: koszulki fanclubowe

Postautor: borszysz » czw sty 06, 2011 10:09 am

Witam!
Koszulki już są, stopniowo je rozsyłamy:)

Pozdrawiam!;)

Borszysz
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw sty 06, 2011 10:16 am

gracjanek pisze:witam mam pytanko kiedy będa dostepne koszulki fanclubowe miło by było reprezętowac fanklub na koncertach po za slaskiem pozdrawiam

Tap Madl w nowych koszulkach:
http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMo ... 7745093154
gracjanek

Postautor: gracjanek » czw sty 06, 2011 12:31 pm

mi sie podoba :mrgreen:
remek12

Postautor: remek12 » czw sty 06, 2011 3:25 pm

Witam, czy mozna dostac taka koszulke nie bedąc w fanclubie??
albo czy ta koszulkę bedzie mozna dostac w sklepiku internetowym czy np na stoisku przed koncertami??
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » czw sty 06, 2011 7:01 pm

remek12 pisze:Witam, czy mozna dostac taka koszulke nie bedąc w fanclubie??
albo czy ta koszulkę bedzie mozna dostac w sklepiku internetowym czy np na stoisku przed koncertami??

Rozumiemy że Twoje pytane to taki żart :P
Jeśli nie to muszę Cię zmartwić.... nie będąc członkiem Stowarzyszenia o takiej koszulce możesz sobie jedynie pomarzyć.... i to obok koncertu w Radiu Katowice jest kolejnym "gadżetem" dostępnym tylko dla tych którzy się do nowych struktur zapisali :lol:
I myślę że z Nowym Rokiem kolejnych miłych niespodzianek można śmiało wypatrywać :P
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Gość

Postautor: Gość » czw sty 06, 2011 7:21 pm

hmm koleś normalnie zapytał czy mozna dostac takie koszulki w sensie zakupić a tu już jakies wywyzszanie sie z twojej strony Kwinto bo jestes w stowarzyszeniu czyli lepszy..?;>
remek12

Postautor: remek12 » czw sty 06, 2011 7:49 pm

Zamiast ludzi zachecac do przypisania sie do stowarzyszenia, to jeszcze dostaje bęcki.
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » czw sty 06, 2011 9:43 pm

gracjanek pisze:witam mam pytanko kiedy będa dostepne koszulki fanclubowe miło by było reprezętowac fanklub na koncertach po za slaskiem pozdrawiam

Koszulki są dostępne dla członków FC. Ludzie którzy byli w stowarzyszeniu w 2010roku są już posiadaczami koszulek lub za chwilę będą bo je rozdzielamy. Mamy nadzieję. że w najbliższym czasie uda nam się ułatwić dostęp do koszulek wszystkim zainteresowanym członkom stowarzyszenia. ;)

P.S. Aha, najbliższa sposobność zdobycia koszulki będzie w niedziele bo zamierzamy przekazać naszą koszulkę na licytację WOŚP.
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » czw sty 06, 2011 10:06 pm

także chciałbym zdobyć taką koszulkę, lecz tak jak napisał ktoś wcześniej , mogę pomarzyć.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw sty 06, 2011 10:23 pm

Kaaaamil pisze:także chciałbym zdobyć taką koszulkę, lecz tak jak napisał ktoś wcześniej , mogę pomarzyć.

Czy zapisanie się do FanClubu to aż tak nieosiągalne marzenie?
gola72

Postautor: gola72 » czw sty 06, 2011 10:37 pm

Kwinto2 pisze:
remek12 pisze:Witam, czy mozna dostac taka koszulke nie bedąc w fanclubie??

Rozumiemy że Twoje pytane to taki żart :P
Jeśli nie to muszę Cię zmartwić.... nie będąc członkiem Stowarzyszenia o takiej koszulce możesz sobie jedynie pomarzyć.... i to obok koncertu w Radiu Katowice jest kolejnym "gadżetem" dostępnym tylko dla tych którzy się do nowych struktur zapisali :lol:
I myślę że z Nowym Rokiem kolejnych miłych niespodzianek można śmiało wypatrywać :P

Facet dopiero co się na stronie zarejestrował i grzecznie pyta , a Ty sie nabijasz od razu. Nieładnie. :| Taka antyreklama fanclubu jakby.Musisz uważać,bo chyba zadziałałeś na szkode fanclubu :lol:
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » czw sty 06, 2011 10:40 pm

Ja tylko dodam, że naszą koszulkę będzie można wylicytować tuż przed Dżemowym koncertem na WOŚPie w WPKiW w Chorzowie:)
Jest to koszulka, którą przekazała nam Brygida na spotkaniu wigilijnym:) (edit: oczywiście jest to nowa i nieużywana koszulka;) Brygida po prostu zrezygnowała z koszulki i wspólnie podjeliśmy decyzje, że przekażemy ją na cele chartytatywne:))

Tak jak Kwinto napisał, koszulki są takim nazwijmy to brzydko "bonusem" dla członków stowarzyszenia, w normalnym obrocie one nie są dostępne, gdyż w tym momencie mijałoby się to z celem. Dlatego też, każdego zachęcamy do zapisania się do naszego Stowarzyszenia:) Z każdym dniem jest nas coraz więcej:)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
gola72

Postautor: gola72 » czw sty 06, 2011 10:46 pm

borszysz pisze:Ja tylko dodam, że naszą koszulkę będzie można wylicytować tuż przed Dżemowym koncertem na WOŚPie w WPKiW w Chorzowie:)
Jest to koszulka, którą przekazała nam Brygida na spotkaniu wigilijnym:) (edit: oczywiście jest to nowa i nieużywana koszulka;) Brygida po prostu zrezygnowała z koszulki i wspólnie podjeliśmy decyzje, że przekażemy ją na cele chartytatywne:))

Tak jak Kwinto napisał, koszulki są takim nazwijmy to brzydko "bonusem" dla członków stowarzyszenia, w normalnym obrocie one nie są dostępne, gdyż w tym momencie mijałoby się to z celem. Dlatego też, każdego zachęcamy do zapisania się do naszego Stowarzyszenia:) Z każdym dniem jest nas coraz więcej:)

To rozumiem :) A Brygida zrobiła piękny gest idąc w ślady Dżemka , może to dobry początek był aby wiecej osób się co roku do tego szczytnego celu dołonczyła :)
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » czw sty 06, 2011 11:00 pm

Facet dopiero co się na stronie zarejestrował i grzecznie pyta , a Ty sie nabijasz od razu. Nieładnie. Taka antyreklama fanclubu jakby.Musisz uważać,bo chyba zadziałałeś na szkode fanclubu

Gola ktoś Ci to musi w końcu otwarcie powiedzieć.... że największą antyreklamę to chyba jak dotychczas Ty nam tu robiłaś .... wszystko co udało nam się stworzyć nigdy nie wzbudzało Twojego zachwytu,a nawet wręcz przeciwnie krytyke i to czasem bezpodstawną zastanawiam się jednak czy finałem Twojego postępowania nie będzie w koncu wypełnienie członkowskiej deklaracji :P i też dostaniesz wymarzoną koszulke :lol:
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...

Wróć do „Zapytania”