Problem z wejściem na CHAT [rozwiazany :)]

Gdy coś nie działa...

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Postautor: Gość » sob wrz 22, 2007 9:40 pm

siaska ale ja myślałam o sobie a nie o tobie :D:D
Bo ile razy chodziłam na chat to byłam sama albo wraz ze mną była jea "niemowa" także można było sobie samemu odpowiadać :D:D
Z tym cały czatem to już były różne wariacje, pomysły na co niedzielne czatowanie jakieś inne szmerybajery i nic nie wypaliło :D Mnie tam ne przeszkadza czy jest czy nie ma. i tak w wiekszości jest na nim 0 osób :D:D
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 22, 2007 9:53 pm

kasiak1990 pisze:...Z tym cały czatem to już były różne wariacje, pomysły na co niedzielne czatowanie jakieś inne szmerybajery i nic nie wypaliło :D Mnie tam ne przeszkadza czy jest czy nie ma. i tak w wiekszości jest na nim 0 osób :D:D

mam inne zdanie ;) był taki czas, że to co niedzielne czatowanie było udane- z resztą nie tylko niedzielne ;)
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 22, 2007 10:08 pm

Ja też sobie poczatowałam :) Z Tobą Kasiak o ile się nie mylę to też :wink:
A Dżemek to miał niezły ubaw co nie ? :P
Gość

Postautor: Gość » sob wrz 22, 2007 10:50 pm

Najlepiej było się nie ugadywać na jakąś szczególną godzinę, dzień.Tylko poprostu wchodzisz kiedy masz czas, bywało i po 3 osoby a jak świetnie się pisało na przeróżne tematy.Pamiętam Alicję czy którą to...jakaś taka była :) Sam napiszę, że dawno na czata nie wchodziłem, ludzie się porozjeżdzali, stracili zapał...ale warto by zadziałał znów.Może i czas się kiedyś znajdzie...Rygiel, Barborka, Fabia...eh.Pozdrawiam całą brać czatową.
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 23, 2007 7:26 am

Bywało, bywało.....troche szkoda..... Z tego co wiem ( co się stało z innym zaprzyjaźnionym czatem) to polczat został napadnięty przez hakerów i padły wszystkie czaty. Powoli się odbudowują. Może i dżemowy wróci...a wraz z nim stara gwardia: Jamka, Jola, Broda, Tatanka, Dżemek, Jaah, Siaska, Boston..... Pozdrawiam!
Gość

Postautor: Gość » wt gru 11, 2007 3:55 pm

myslalem, ze tylko mnie cos nie dziala z czatem a tu sie okazuje, ze to usterka techniczna. Tak czy inaczej fajnie, ze sie wkoncu zebralem w sobie i zalozylem sobie konto tu na forum. A zbierac sie musialem troche. No ciekawy jestem co sie dzieje u znajomych z czata-kope czasu uplynelo i pewnie sporo sie dzialo z wami.
Gość

Postautor: Gość » wt gru 11, 2007 4:32 pm

Tatanka, czyżby Kielce? Już nie USA?
Szkoda wielka, że nie ma już czata..
Gość

Postautor: Gość » wt gru 11, 2007 5:06 pm

caly czas stany-a jakze inaczej. nie predko mnie przygna w rodzinne strony.
Gość

Postautor: Gość » wt gru 11, 2007 10:59 pm

:D . Paszcza mi się ucieszyła jak zobaczyłam wpisy Tatanki i Siaśki. A już myślałam , ze się kontakt urwał. Serdecznie Was pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » śr gru 12, 2007 1:56 pm

No witam witam...co tam Agna u Ciebie? Od czasu kiedy sie czat room spieprzyl sporo sie wydarzylo. Min. zostalem ojcem. Pare dni temu moja coreczka obchodzila swoje pierwsze urodziny!!!
Gość

Postautor: Gość » śr gru 12, 2007 3:49 pm

Gratulacje! :)

(Zaraz zaczną się dyskusje, że forum to nie miejsce na takie rozmowy... :roll: )
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr gru 12, 2007 4:42 pm

forum to nie miejsce na takie rozmowy :twisted:
Gość

Postautor: Gość » śr gru 12, 2007 9:30 pm

Adi Ty złośliwcze paskudny :twisted: Tatanka gratuluje!!!!! odezwij sie na maila agna.ys@gmail.com.... wtedy taki złośliwy Adi nie będzie się ......
u mnie bez zmian ...moze trochę mądrzejsza jestem (nowe doświadczenia) a może nie :)
Gość

Postautor: Gość » czw gru 13, 2007 1:26 am

Miło znów znajome nicki obejrzeć. Tatanka, dostałeś ode mnie PW? Aha- i tak pro-forma, żeby nie było, że sam off-top:
Szkoda, że są problemy z wejściem na czat.
Awatar użytkownika
idonina

Postautor: idonina » śr sty 02, 2008 6:37 pm

Kiedy następny Chat?

Wróć do „Problemy techniczne”