Przedstaw się!

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

heja hoa ej !!

Postautor: Gość » czw gru 25, 2003 12:07 pm

No to jak sie przedstawiac, no to na calego !! Wabie sie Artur , lat ma malo i nie wiem czy na tyle wygladam ... po prostu trudno mi powiedziec ... od kad pamietam slucham Dzemiku, jem dzemik i lubie dzemik choc go jest duzo w moim zyciu !! :P ... nigdy mi sie nie znudzil .. jak inni pseudo muzycy i zespoly.... jestem ziorko odjechany ... ale to nie moja wina ! muzyka to 8 cód swiata !! zawsze bede ja tworzyl i sluchal, spiewal, "odjezdzal" ... wszystko za jej sprawa ... kurdcze .. troche to dlugie... pewnie wam sie nudzi czytanie ... jesli kto chce pogadac to zawsze jestem otwarty na kazda konwersacje :)
pozdrowiaonka i wesolych swiat !! .... :D
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 08, 2004 6:52 pm

hhmmm...widzę iż trochę osób napisało w tym teamcie, więc tez postanowiłam że napisze aczkolwiek wszystko znajduje się... wiecie zresztą sami. Więc,
mam na imie Kamila (miło mi)
lat 17
zamieszkała w Kołobrzegu
słucham Dżemu od zawsze heheheh
inne zespoły, które mnie interesują również : Kat, Apocalyptica, Peral Jam, Ozzy (Black Sabbath), hm...co jeszcze...chyba starczy a no i oczywiście prześwietny DŻEM !!
pozdrawiam :D
Gość

Sie macie dzieci...!

Postautor: Gość » śr lut 11, 2004 12:05 pm

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Rafał, ale wszyscy mówią do mnie zdoonas :) (swoją drogą ciekawe dlaczego) Urodziłem się na Mazurach i tam mieszkam, ale obecnie przebywam w Gdyni, gdzie studiuję... Moja przygoda z Dżemem zaczęła sie okolo 8 lat temu... na ilu koncertach do tej pory bylem, nie pamiętam, ale wiem jedno: żałuję, że nigdy nie było mi dane dostąpić tak wielkiego zaszczytu, jakim było usłyszenie Ryśka na żywo... :? :cry: pozdrwiam wszystkich bardzo serdecznie i do zobaczenia na koncertach
kwiatuszek

Postautor: kwiatuszek » czw lut 26, 2004 11:35 am

Witam wszytkich!!:)
Jestem Agnieszka mam 18 latek:),kofam Dzem jak i inne zespoły...:)
Jestem hipiską od 4 latek:)
Co ja mam napsiać jeszcze...:)?:)
Jestem zarejestrowana w faanclubie dzemu jak by co to tam jest duzooo o mnie pisze:)
Pozdrawiam
Peace&Love:) :D
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 29, 2004 12:20 am

Witam wszystkich jestem Piotrek, choć znajomi mówią od dłuższego czasu na mnie Dżemik. Tak się przyjęło i trwa. Jestem z Żywca, obecnie studiuję w Krakowie Edukację Techniczno Informatyczną i nałogowo słucham Dżemu.
Interesuję się Bluesem, Komputerami i Kobietami.
Czasami siadami ze znajomymi przy piwku i gitarze i śpiewamy sobie kawałki Dżemu.
Pozdrawiam wszystkich :)
Gość

Postautor: Gość » wt mar 30, 2004 12:33 am

WITAM. TO MOJA PIERWSZA WYPOWIEDŹ NA TYM FORUM, MIMO ŻE DŻEMU SŁUCHAM JUŻ DOSYĆ DŁUGO I BARDZO LUBIĘ. NAZYWAM SIĘ ZENOBIA (ZENIA), MAM PRAWIE 22 LATA. MIESZKAM OBOK RYBNIKA. PRÓCZ DŻEMU UWIELBIAM TAKI ZESPÓŁ JAK APOGEUM
(ZAPRASZAM TAKŻE NA ICH STRONKĘ www.apogeum.art.pl ). MOJE ZAINTERESOWANI WIĄŻĄ SIĘ Z ZAWODEM
(FRYZJER-KOSMETYCZKA).POZATYM BARDZO LUBIĘ BAWIĆ SIĘ NA KONCERTACH :) (MIMO MOJEGO PODESZŁEGO WIEKU :D :D :D )
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 13, 2004 9:38 pm

Hmm...Dzien dobry :)
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 14, 2004 8:05 am

Witajcie :)
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 27, 2004 9:47 am

Witam!! i z nowu podpisuje sie pod myszka,myszka pozdrawiam Cie!!!!
dobra teraz do rzeczy: Mam na imie lukasz ale mowcie do mnie jak chcecie,moze byc demer,jestem z olkusza,mam lat 18 i w przeciwienstwie do mydszki nie mowia ze mam 16 : ), gram na gitarze oraz harmonijce diatonicznej..nie wiem co jescze napisac,mze na tym zakoncze moj gg2832140. pozdrawiam wszystkich
Mareku

Postautor: Mareku » pn lip 05, 2004 12:43 am

jak wszyscy to wszyscy ;)
Marek imie moje, zycie z Dzemem?? ile to juz bedzie... ok 7 lat!! a mam dopiero 21 :):) praktycznie w mojej dyskografii brakuje zaledwie kilku plyt :) nikt mnie nie musial zarazac sluchaniem Dzemu, sam tak jakos ;) w wolnych chwilach studiuje na polibudzie poznanskiej :D jak do tej pory 12 koncertow za mna i beda kolejne, juz w tym miesiacu :)
pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » śr lip 07, 2004 12:28 am

:wink: . nic tu nie było :P
Ostatnio zmieniony czw gru 09, 2004 4:01 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » pt lis 19, 2004 11:52 pm

Opowieść o niej ciągnie się od lat... Jednak cały czas jest to ta sama osoba która przyszła na świat parenaście lat temu.. Na imię ma Ania.. Jest różnie nazywana w otoczeniu.. przez jednych buka przez kolejnych słodka.. uśmiechnięta. Każde z tych przezwisk budzi w niej wielką dawkę wspomnień... Niebieskie oczy.. czarne włosy.. niepoprawna optymistka.. wiecznie patrząca na świat 'przez różowe okulary'. Jej główną życiową dewizą, są słowa R.R. 'W zyciu piękne są tylko chwile' i to według nich idzie przez najdłuższą drogę.. = życie.. Stara się dostrzegać.. nawet najmniejsze rzeczy... stara się by zło przeistaczać w dobro.. Chce miłości.. radosci.. pokoju.. dobra..
To czego najbardziej nie lubie to szufladkowanie.. ponieważ w jej mniemaniu nie ważne jest jakiej muzyki słucha dany człowiek, jakiej jest oreintacji seksualnej, jaką religię wyznaję.. lecz co ma w środku.. co siedzi na skraju jego duszy.. Kocha ludzi takimi jakimi są.. nie tworzy w swojej głowie nie potrzebnych podziałów.. człowiek będzie zawsze człowiekiem..
bo czy punk.. jest lepszy niż skate? Czy metal jest mądrzejszy niż hip hopowiec? chce być taka jaką jest.. To co robi.. jak się ubiera.. jest tylko jej i nikt nie jest w stanie jej tego odebrać..
To co kocha.. to natura.. ludzie.. wolność.. muzyka.. filozofia.. teatr.. sztuka.. parapsychologia.. wieczory wśród leśnych łąk.. przy ognisku.. gitarce i piwku.. noce pod gołym niebem.. Owoce.. ksiązki....

Fakt jest tylko małym ziarenkiem.. małym powiewem.. małą chwilą.. która z czasem przeminie.. Czasami jest egoistką... bywa cyniczna, zbyt niedostępna.. jednak nikt nie jest idealny i ona zdaje osbie sprawe że również takowa nie jest..

Lubi ludzi znających swoją wartość i mających ukształtowane poglądy.. Lubi ludzi którzy okazują jej ciepło.. i to że zależy im na niej..

Pozdrawiam wszystkich cieplutko.. i życzy.. wiary w lepsze jutro..
Gość

Postautor: Gość » sob lis 27, 2004 2:08 am

Hej.Jestem Daniel.Dżemem zaraził mnie szwagier i mimo że dużo muzy przewinęło się w moim życiu to No.1 zawsze był Dżem.Byłem na kilku koncertach z Ryśkiem i tego nie da się opisać.
Gość

:]

Postautor: Gość » sob lis 27, 2004 9:56 am

Dobry temat:]
Pawel Kosmos Kaminski sie nazywam:]Mieszkam w Zamosciu (jak ktos nie wie gdzie to jest to zapraszam do atlasu Polski i szukac w okolicach Lublina:D) Chodze do LO i cholernie sie tam nudze wiec w wolne chwile spedzam z moja ukochana grupa rockowo-bluesowa:D Dzemu slucham niedlugo poniewaz od 3 lat za to sukcesywnie zbieram dostepna dyskografie Dzemu z Riedlem:]
PS: Benson i Scypion jakos nie widze waszych wpisow tutaj:] A chetnie bym sie dowiedzial co nie co o was:D
Ps2: Na przedstwienie sie wspanialej Whisky tez czekam:D
Ps3: Sorry reszte ze tak walcze o tych troje ale uwielbiam czytac ich posty:D
Pozdrawiam all:]
Gość

Postautor: Gość » sob lis 27, 2004 10:14 am

Ad Ps2

skoro zostałem wywołany do tablicy to mogę powiedzieć że : zrobiono mnie jako Andrzeja 22 lata temu, mieszkam jak widac w R.Śl studiuje historie na UŚ , i nie nudze sie tam...
wsrod moich roznorakich zainteresowan godnymi wymienienia wydają sie byc : historia , historia sztuki , dawna architektura militaria i wojskowosc z naciskiem na okres husycki:) lubie szwendac sie po okolicach zarosnietych i zajezierzonych w miare bezludnych :) , itp. teraz benson i whisky&rambo ;)

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”