pomnik dla Ryśka

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy chcesz żeby postawić Ryśkowi pomnik?

Tak
48
49%
Nie
49
51%

Liczba głosów: 97
Gość

Postautor: Gość » czw mar 15, 2007 9:15 am

*****, w kółko jedno i to samo :?
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » czw mar 15, 2007 11:04 am

Barboorka88 pisze:*****, w kółko jedno i to samo :?
uuu, bedzie ostrzezenie :lol:
Gość

Postautor: Gość » czw mar 15, 2007 6:34 pm

Adi pisze:uuu, bedzie ostrzezenie :lol: "

A jednak, nie :) Kobietom się powinno wybaczać chwilę słabości.
Ile można czytać w kółko o tym samym...
Gość

Postautor: Gość » czw mar 15, 2007 6:37 pm

Barboorka88 pisze:Ile można czytać w kółko o tym samym...

Nie kumam. To po co wchdzisz do tego tematu na tym forum skoro wiesz, ze bedzie mowa o tym samym bo taki jest temat tej dysputy?
Gość

Postautor: Gość » czw mar 15, 2007 6:40 pm

Nie kumam. To po co wchdzisz do tego tematu na tym forum skoro wiesz, ze bedzie mowa o tym samym bo taki jest temat tej dysputy?

Wchodzę po to, aby przeczytać NOWE i WNOSZĄCE coś do tematu wypowiedzi, a nie w kółko jedno i to samo: że Ryśkowi pomnik jest niepotrzebny. Ten post również nic nie wnosi, dlatego już kończe!
Gość

Postautor: Gość » czw mar 15, 2007 8:15 pm

Barboorka88 pisze:
Adi pisze:uuu, bedzie ostrzezenie :lol: "

A jednak, nie :) Kobietom się powinno wybaczać chwilę słabości.
Ile można czytać w kółko o tym samym...

w oparciu o powyższy precedens, w w związku u równouprawnieniem płci.. o zasadzie lex retro non agit nie wspominając wnoszę o usuniecie mojego ostrzeżenia.
Gość

pomnik dla Ryśka

Postautor: Gość » śr kwie 18, 2007 9:21 pm

Rysiek wyśpiewał sobie pomnik jeszce za życia innych nie trzeba
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 25, 2007 8:12 am

I ja jestem tego samego zdania.
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 25, 2007 8:40 pm

Lysy*PL* pisze:

I ja jestem tego samego zdania.

Jako nieliczni macie "...podobne" zdanie niż reszta forumowiczów
Gość

Re: pomnik dla Ryśka

Postautor: Gość » sob cze 16, 2007 1:45 pm

Kleopatra pisze:Rysiek wyśpiewał sobie pomnik jeszce za życia innych nie trzeba

Masz zupełną racje wszystkie płyty dżemu z Ryskiem są jego swoistym pomnikiem.
Gość

Postautor: Gość » pt lip 13, 2007 2:54 pm

my jestesmy pomnikiem.
on jest w nas.

poza tym nie wiem cze Rysiek zyczylby sobie stac na srodku miasta i byc obsrywanym przez golebie.

3majcie sie cieplo.
pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » czw sie 02, 2007 12:15 pm

osobiście to wątpie żeby Rysiek chciał mieć swój pomnik, bo nie chciał żeby go ludzie "czcili". mniejsza część miasta byłaby za tym, bo tak jak ktoś już tu napisał wtedy kojarzyłoby się to tylko z narkomanem. oczywiście ja tak nie uważam. i tak festiwal już jest dobrym "pomnikiem" dla Rysia.
Gość

Postautor: Gość » czw sie 02, 2007 2:45 pm

anarchy90 pisze:osobiście to wątpie żeby Rysiek chciał mieć swój pomnik, bo nie chciał żeby go ludzie "czcili".

Ja nawet wątpię czy Ryśkowi podoba sie to że zrobiono Festiwal ku jego czci i to całe zamieszanie wokół jego osoby... Według mnie to wydarzenie jest dla jego fanów, żeby mogli sie wybawic, powspominac i oddac sie refleksji jak to bylo z nim a jak jest bez niego... bo jeśli chodzi o samego Ryśka to jemu to nie jest kompletnie do niczego potrzebne... to samo jest z tą tablicą, ona nie jest dla Rycha, ona jest zrobiona dla ludzi żeby pamiętali że byl ktoś taki, bo jeśli ona miałaby byc zrobiona jako prezent dla Ryśka, jako coś z czego miałby sie ucieszyc to wydaje mi się ze jego przyjaciele sprzeciwiliby sie jej powstaniu.

Tak jak juz wcześniej ktoś wspomniał nie potrzeba przedmiotów by zachowac pamięc po nim, bo ona trwa w nas i żaden pomnik, żadna tablica nie wyrazi większego szacunku dla Ryśka niż my sami.
LoSeK

Postautor: LoSeK » czw sie 02, 2007 3:09 pm

Hmm słówko ode mnie :-)

Dla mnie - i dla większości z nas zapewne - pomnikiem są płyty - Cegła, Autsajder, Wehikuł Czasu i wieeeeeele innych. Poza tym czy stawia się pomniki Frediemu Mercuremu, Kurtowi Cobainowi? No, raczej nie... Przynajmniej ja nic o tym nie słyszałem. A Rysiek - mówiąc prawdę - nie był kimś wyjątkowym. Był osobą, która pisała, wyjątkowo śpiewała - ok. Ale Rysiek dla wielu to narkoman - bo nim też był. Jakbyśmy każdemu mieli tak stawiać pomniki, ech to by było.. Hanka Bielicka, Marek Grechuta.

Najlepszy pomnik to z pewnością płyty Dżemu, i tak lepiej niech pozostanie ;-)

Pozdrawiam!
Wojtek
Gość

Postautor: Gość » czw sie 02, 2007 4:01 pm

Jak tak czytam sobie po kolei te posty to zdecydowana wiekszośc (na całe szczęscie) jest przeciwna, ale jak obserwuje wyniki ankiety to różnica jest zaledwie 3 głosów... więc coś mi tu nie pasuje :?

to troche tak jak z Kaczyńskim, wszyscy niby byli przeciwni i na niego nie głosowali, a jednak jakoś wygrał :roll: ... wiem głupie porównanie ale tak mi sie jakoś powiązało.

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”