pomnik dla Ryśka

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy chcesz żeby postawić Ryśkowi pomnik?

Tak
48
49%
Nie
49
51%

Liczba głosów: 97
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 07, 2008 2:17 pm

Z cała sympatia do Ryska, który z pewnoscia był wielki, ale nie wiem czy mozna go porównywac do Lennona albo Elvisa. Jak dla mnie lekkie nagięcie tematu.. :shock:
nataliaw

Postautor: nataliaw » pn kwie 07, 2008 8:00 pm

Gadi pisze:Z cała sympatia do Ryska, który z pewnoscia był wielki, ale nie wiem czy mozna go porównywac do Lennona albo Elvisa. Jak dla mnie lekkie nagięcie tematu.. :shock:

- Oczywiście popieram! Moim zdaniem nie powinno się Go [Ryśka] do nikogo porównywać. Niema takiego drugiego i nigdy nie będzie. Uważam, że nawet jeśli sprawa z tym pomnikiem wypali, to i tak to niczego nie zmieni... Nadal będziemy fanami DŻEMU i Ryśka, nadal będziemy o Nim pamiętać, nadal-każdy na swój sposób-będziemy składać Mu hołd. Miło będzie przejść ulicą i zobaczyć dwumetrowego Riedla grającego na harmonijce albo uśmiechniętego wyciągającego do wszystkich ręce, a gdzieś tam pod spodem tekst "Sie macie, ludzie", ale powtarzam i podkreślam, że to i tak niczego nie zmieni. Taka mała cząstka Rysia jest we wszystkich tych, którzy Go szanują, i którym sprawia przyjemność słuchanie jego pięknych piosenek. Nieważne, czy będzie to kilkumetrowa postać wykuta z kamienia, czy też zdjęcie powieszone nad łóżkiem. Ważne, że o Nim pamiętamy i wiemy, że był Jedynym TAKIM Człowiekiem.
Gorąco Wszystkich pozdrawiam! :]
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 07, 2008 8:02 pm

kurde masz u mnie piwo ;)
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » pn kwie 07, 2008 8:24 pm

Rysiek ma pomnik w naszych sercach....
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 07, 2008 8:28 pm

nastepne piwo :P
masz racje. Nie potrzebuje jakiegos pomnika jak Mercury czy Presley. Jego pomnikiem jest jego muzyka. Jak to pisal Horacy "postawilem pomnik trwalszy niz ze spirzu" czyli ze pomnikiem Rysia jest dla Nas jego muzyka, jego slowa a nie posag ktory bedzie stal. On sam nie chcialby takiego pomnika miec. Zreszta ludzie by caly czas przesiadywali i pili piwo, palili, "cpali" a nie zwracali na to uwagi ze komus moze to sie nie podobac. Wiec lepiej zeby zostalo tak jak jest i zeby trwal do konca swiata i jeden dzien dluzej tyski festiwal ;)
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » pn kwie 07, 2008 9:00 pm

Tak jak przed chwilą pisałem na gronie: Tacy jak ON nigdy nie umierają. Tacy jak ON nie potrzebują pomnika bo i tak na zawsze pozostanie niezapomniany. Amen
"Nothingman... Isn't it something...?"

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”