PYTANIE-proszę o pomoc

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

robsikw

PYTANIE-proszę o pomoc

Postautor: robsikw » wt maja 06, 2008 7:16 am

witam wszystkich skazanych. Czy ktoś może orientuje się jak można zdobyc koszulkę z logo fanklubu. w zeszłym roku jak byłem z córką w Paprocanach,to parę osób nosiło. Bardzo nam się spodobała. Jeśli ktoś zna sposób jak można ją zdobyc,będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam.
topor1

Re: PYTANIE-proszę o pomoc

Postautor: topor1 » wt maja 06, 2008 9:14 am

robsikw pisze:witam wszystkich skazanych. Czy ktoś może orientuje się jak można zdobyc koszulkę z logo fanklubu. w zeszłym roku jak byłem z córką w Paprocanach,to parę osób nosiło. Bardzo nam się spodobała. Jeśli ktoś zna sposób jak można ją zdobyc,będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam.

Zapraszam tutaj: http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/?m=201 wszystkie informacje pozdrawiam :D
Gość

Postautor: Gość » wt maja 06, 2008 10:48 am

trzeba byc na przynajmniej 2 spotkaniach Skazanych na bluesa ;)
robsikw

Postautor: robsikw » wt maja 06, 2008 3:39 pm

UUUPSSSS. dopiero było jedno spotkanie w Warszawie na którym cholerka nie mogłem byc. Nooo to cholibka na razie koszulka z tym zajefajnym logo zostaje w sferze moich marzeń. Czy ma ktoś linę albo szare mydło żeby się pochlastac z bezsilności???
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt maja 06, 2008 4:12 pm

e tam od razu line, pomysl raczej o pojechaniu na jakies spotkanie OFC poza Wawe ;)
robsikw

Postautor: robsikw » wt maja 06, 2008 4:33 pm

Dopiero będę mógł pojechac do Tych w lipcu . To się nie liczy jako spotkanieOFC ale i tak pojadę ze względu na kapitalny klimat i super ludzi. Ot co!!!!
gola72

Postautor: gola72 » śr maja 07, 2008 5:52 am

robsikw pisze:Dopiero będę mógł pojechac do Tych w lipcu . To się nie liczy jako spotkanieOFC ale i tak pojadę ze względu na kapitalny klimat i super ludzi. Ot co!!!!

słabo sie coś starasz żeby nas poznać, wawa to nie koniec świata, no weź sie w garść. :D
robsikw

Postautor: robsikw » śr maja 07, 2008 9:15 pm

Gola skarbeńku bardzo chętnie poznam ludzi o takich samych zapatrywaniach. Mam nadzieję, że w Paprocanach będzie parę osób z OFC. w Wawie czuję się na codzień wyobcowany. Wszyscy patrzą inaczej na gostka w kapeluszu na kudłatej głowie w poncho na grzbiecie i kowbojkach na nogach. Już się przyzwyczaiłem do tego z biegiem lat. Paprocany dla mnie to taka odskocznia od codzienności i wszyscy generalnie tak samo wyglądają. nie mogę się doczeka tego uczucia(Jak rybka w wodzie)Pozdrawiam ciepło.
Kochaj jakby nikt cię nie skrzywdził, śpiewaj jakby nikt nie słuchał, tańcz jakby nikt nie patrzył, żyj jakby to był raj na ziemi.
gola72

Postautor: gola72 » czw maja 08, 2008 6:15 am

robsikw pisze:Mam nadzieję, że w Paprocanach będzie parę osób z OFC.
:D "parę" też mi dobre , ja myśle że nie tylko parę nas będzie ale kilkanaście par :D

pozdrawiam serdecznie :P
robsikw

Postautor: robsikw » czw maja 08, 2008 9:37 pm

Ha! to superek. Już sie cieszę na to spotkanie. Całuski mocne i pozdrowionka.
Kochaj jakby nikt cię nie skrzywdził, śpiewaj jakby nikt nie słuchał, tańcz jakby nikt nie patrzył, żyj jakby to był raj na ziemi.

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”