Siema :)

Od tego miejsca zaczynamy przygodę z forum :)

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Siema :)

Postautor: Gość » czw sty 07, 2010 2:47 pm

Cześć jestem Łukasz :D . Pochodzę z Gliwic, ale obecnie mieszkam w Lublinie. Moje hobby to muzyka i sztuki walki. Słucham głównie muzyki rockowej, lubię też bluesa i hip hop. Zespołem Dżem zainteresowałem się bardziej po oglądnięciu filmu " Skazany na bluesa". Moja ulubiona piosenka to " Do kołyski" . Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Harry

Re: Siema :)

Postautor: Harry » czw sty 07, 2010 5:42 pm

Witamy nowego :)
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » czw sty 07, 2010 10:05 pm

witam witam nowego kolege:) zapraszamy do wyskusji:D
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » czw sty 07, 2010 10:12 pm

Gitarra pisze:Cześć jestem Łukasz :D . Pochodzę z Gliwic, ale obecnie mieszkam w Lublinie. Moje hobby to muzyka i sztuki walki. Słucham głównie muzyki rockowej, lubię też bluesa i hip hop. Zespołem Dżem zainteresowałem się bardziej po oglądnięciu filmu " Skazany na bluesa". Moja ulubiona piosenka to " Do kołyski" . Pozdrawiam :D

A cóż Cię tak wywiało ze Śląska aż do Lublina :?:
Gość

Postautor: Gość » pt sty 08, 2010 9:39 am

Do Lublina wyjechałem z powodu miłości :D, 400 km od Gliwic. Przez neta poznałem dziewczynę, a reszta potoczyła się bardzo szybko :). Mimo iż jestem teraz w Lublinie, Śląsk będzie miał szczególne miejsce w moim sercu na zawsze :). Tutaj się wychowałem i stąd pochodzi zespół Dżem :D.

Wróć do „Przedstaw się”