Witam serdecznie:)

Od tego miejsca zaczynamy przygodę z forum :)

Moderatorzy: Piotrek, Radek

aneta30

Witam serdecznie:)

Postautor: aneta30 » śr sie 25, 2010 8:39 pm

Mam na imię Aneta.Mam 30 lat :) Jestem szczęśliwa,że dzięki dźwiękom muzyki Dżemu mogę przeżywać takie emocje.To wyjątkowe chwile!

Dzięki Rafał,to Ty mnie zaraziłeś(to mój brat:)).

DDDłłłuuuuuuggggooooo dojrzewałam,... dopiero po tylu latach poczułam bluesa.PIĘKNIE,że w ogóle mam tą możliwość:):):)

W nocy 31 lipca a właściwie 1 sierpnia,(były to późne godziny nocne),obudziła mnie muzyka Dżemu(mieszkam w centrum Chorzowa).Stałam w oknie i żałowałam,że mnie tam nie ma razem z Wami:( BARDZO chciałabym pojechać na festiwal za rok!Mam nadzieję,że mi się uda.We wrześniu koncert w Katowicach,to będzie mój pierwszy:):):)

Gorąco pozdrawiam fanów Dżemu:):):)
"Umarłych wieczność dotąd trwa,dokąd pamięcią się im płaci"
W.Szymborska
Awatar użytkownika
Aga-ta

Re: Witam serdecznie:)

Postautor: Aga-ta » śr sie 25, 2010 9:03 pm

Witaj Anetko :)

No to masz duuużo do nadrobienia...
Katowicki koncert to dobry początek przygody z Dżemem! Polecam też październikowy koncert w Teatrze Rozrywki. To zupełnie inny klimat ale zdecydowanie warto!! :)

pozdrawiam
Aga-ta
Szukaj mnie cierpliwie, dzień po dniu. Staraj się podążać moim śladem...
aneta30

Postautor: aneta30 » śr sie 25, 2010 9:46 pm

Witam serdecznie Aga-tko:) Dzięki za info:) Nie wiedziałam,że grają w Rozrywce! Super!
"Umarłych wieczność dotąd trwa,dokąd pamięcią się im płaci"
W.Szymborska
Gość

Postautor: Gość » pt wrz 03, 2010 11:16 pm

aneta30 pisze:Mam na imię Aneta.Mam 30 lat :) Jestem szczęśliwa,że dzięki dźwiękom muzyki Dżemu mogę przeżywać takie emocje.To wyjątkowe chwile!

Dzięki Rafał,to Ty mnie zaraziłeś(to mój brat:)).

DDDłłłuuuuuuggggooooo dojrzewałam,... dopiero po tylu latach poczułam bluesa.PIĘKNIE,że w ogóle mam tą możliwość:):):)

W nocy 31 lipca a właściwie 1 sierpnia,(były to późne godziny nocne),obudziła mnie muzyka Dżemu(mieszkam w centrum Chorzowa).Stałam w oknie i żałowałam,że mnie tam nie ma razem z Wami:( BARDZO chciałabym pojechać na festiwal za rok!Mam nadzieję,że mi się uda.We wrześniu koncert w Katowicach,to będzie mój pierwszy:):):)

Gorąco pozdrawiam fanów Dżemu:):):)

to mzoesz nawet nie tyle pojechac co pójśc na festiwal :)

Wróć do „Przedstaw się”