Coma

Muzycy i kapele, których warto posłuchać

Moderator: smar666

Gość

Coma

Postautor: Gość » ndz lis 09, 2008 11:01 am

Coma wydala teraz nowa plyte... sluchal ktos? Wasze opinie na temat tego zespolu i plyt...
dla mnie narazie i tak jest najlepsza "jedynka" co do nowej jeszcze nie wsluchalem sie dokladnie ale za dluga jest zdecydowanie i za duzo "przerywnikow" pomiedzy utworami no ale niektore utwory trzymaja poziom i swietnie wpasowuja sie w zespol...
Gość

Re: Coma

Postautor: Gość » ndz lis 09, 2008 6:10 pm

właśnie wcześniejsze są takie ciekawe ale nowa też ma fajne kawałki słuchałam Szczerze polecam Ten zespół do swojej kolekcji pozdrawiam ja mam :)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 09, 2008 7:55 pm

Czesc,

Przesluchalem narazie tylko raz. Come lubie ale nie jestem ogromnym fanem. Dla mnie ten zespol to przede wszystkim koncerty. Zeszloroczny wystep na Woodstocku byl kapitalny. Na zywo sprawdzaja sie znakomicie. Co do nowej plyty. Kilka naprawde swietnych kawalkow poprzeplatanych mnie lub bardziej ciekawa pozostaloscia. Generalnie to zgadzam sie z przedmowca, ze troche przydlugo. Co do wstawek, kilka spodobalo mi sie bardzo ale sa tez takie ktore nastepnym raze przewine z miejsca... Wydaje mi sie ze gdyby album byl 1 plytowy z bardziej wyselekcjonowana zawartoscia wyszlo by to ciekawiej dla odbiorcy. Tymniemniej wydawnictwo napewno warte uwagi !

Co do samej Comy to zobaczyc na zywo bedzie mozna w najblizszy czwartek w Mega w K-cach.

Pozdro :-)
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 09, 2008 8:27 pm

bardzo mi sie spodobaly utwory na ta chwile Cisza i ogien, Osiem zero wojna, Transfuzja, Ekhart obok Ciszy i ogien najlepsze chyba, Świadkowie schyłku czasu królestwa wiecznych chłopców, Popoludnia bezkarnie cytrynowe, Lśnienie inne tez sa fajne ale jakos nie wpadly az tak bardzo w moja pamiec ale plyta godna chociaz jakby te przerywniki wlaczyli w jedna calosc a nei rozdzielali to by plyta i byla krotsza i lepiej by sie sluchalo... a intro troszke skopali no ale coz... dzisiaj sobie odswiezylem Zaprzepaszczone... i powiem ze mi to weszlo odrazu a kiedys nie moglo :wink:
Awatar użytkownika
Chanel

Postautor: Chanel » pn lut 28, 2011 8:12 pm

Zaczęłam słuchać ich gdy trafiłam na piosenkę "Cisza i ogień" ale moim ulubionym utworem jest "Daleka droga do domu" ;)
Najlepszy album jak dla mnie : Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków
W zeszłym roku byłam na ich koncercie i przeżyć Come na żywo to jest dopiero coś!

Mnie zawsze intrygują ich tytuły piosenek ;)
"Wolność-to ta najjaśniejsza z gwiazd
Promyk słońca w gęsty las, nadzieja...
A wolność-to wśród mądrych ludzi żyć
Widzieć dobroć w oczach ich i szczęście...
Wolność-to królestwo dobrych słów,
mądrych myśli, pięknych snów,
to wiara w ludzi..."
michalz

Postautor: michalz » wt mar 01, 2011 11:27 am

słucham i to namiętnie teksty może dziwne ale muza świetna i to się liczy
Peace&Love
Gość

Postautor: Gość » wt mar 01, 2011 3:25 pm

Coma obok Dżemu to najlepszy polski zespół :P

A według mnie najlepsza płyta to Coma - Live
Na tej płycie są wszystkie największe przeboje Roguca i jego kumpli.
michalz

Postautor: michalz » wt mar 01, 2011 4:12 pm

również ją posiadam ale za najlepszą uważam ze najlepsza jest pierwsza płyta tej nic nie przebije
Peace&Love
Gość

Postautor: Gość » wt mar 01, 2011 5:56 pm

mistzrbillie pisze:Coma obok Dżemu to najlepszy polski zespół :P

Chyba kpisz.
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » wt mar 01, 2011 7:10 pm

DonMateo pisze:
mistzrbillie pisze:Coma obok Dżemu to najlepszy polski zespół :P

Chyba kpisz.

odnosnie comy czy dzemu? ;)

trudno mi by bylo wyceniac ktory zespol jest 'naj'.
jesli bysmy oceniali tylko i wylacznie obecne dokonania, bez pryzmatu przeszlosci, to trudno by bylo wskazac faworyta na piedestal polskiej sceny muzycznej obecnie...

ja i tak trzymam kciuki za powrot e. bartosiewicz.
wtedy bez watpliwosci i z czystym sumieniem bede mogl wskazac najlepszy wokal/najlepsza solistke w polsce :]

j.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » śr mar 02, 2011 5:06 pm

nie lubie... .

Wróć do „Ludzie, Muzyka, Dyskusje”