Gienek Loska

Muzycy i kapele, których warto posłuchać

Moderator: smar666

ola62

Re: Gienek Loska

Postautor: ola62 » wt mar 29, 2011 5:56 pm

Przykro mi to stwierdzić ale powiało chłodem i egoizmem.
To takie nasze polskie piekiełko oj brzydko! Bastek ma prawo
tworzyć, śpiewać z kim chce i robi to świetnie!!! DonMateo
a ja taką płytę kupię b.chętnie.Za Feelem nie przepadam
ale bądźmy bardziej elastyczni utwór, który śpiewają razem
z Bastkiem bardzo mi się podoba.
boston

Postautor: boston » wt mar 29, 2011 6:04 pm

Dzięki dla Armina za podanie (nowych dla mnie) informacji :D
Dzięki Tobie pooglądałam sobie trochę filmików z Gienkiem i jeszcze bardziej utwierdziłam się w tym, że to ciekawy facet.

Za to szkoda mi słów żeby komentować wypowiedzi DonMateo - delikatnie mówiąc niedojrzałe :|
DonMateo1990

Postautor: DonMateo1990 » wt mar 29, 2011 6:15 pm

boston pisze:Dzięki dla Armina za podanie (nowych dla mnie) informacji :D
Dzięki Tobie pooglądałam sobie trochę filmików z Gienkiem i jeszcze bardziej utwierdziłam się w tym, że to ciekawy facet.

Za to szkoda mi słów żeby komentować wypowiedzi DonMateo - delikatnie mówiąc niedojrzałe :|

Jasne.. Niedojrzale, bo moje wypowiedzi są obiektywne, tak?
ola62

Postautor: ola62 » wt mar 29, 2011 6:18 pm

Gienek to ciekawy i szczery facet,zdobył moją sympatię.
Przypomina mi Cz.Niemena.No właśnie też muszę poszperać
i znaleźć trochę informacji o nim.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt mar 29, 2011 6:22 pm

DonMateo1990 pisze:Jeszcze raz podkreślam, że nie zarzucam Bastkowi tego, że leci na szmal, a jedynie to, że według mnie tęskni za życiem showmana(obym się mylił)

a no mylisz się.. tanczy,robi wygibasy,swiruje na scenie ? sam zobacz..
http://www.youtube.com/watch?v=RXcoFRKm2Cs

A co do Gienka - dostalem info, ze wlasnie w tej chwili tnie na gitarce na krakowskim rynku ;)

boston pisze:Dzięki dla Armina za podanie (nowych dla mnie) informacji :D

mam gdzieś na dvd amatorsko nagrany cały koncert Seven B kiedy supportowali Cree.. musze to odszukac ;)
Sedun

Postautor: Sedun » wt mar 29, 2011 6:32 pm

Jako ciekawostkę przypomnę też, że Gienek wraz ze swoją ówczesną kapelą Broken Bones był gwiazdą jednego ze spotkań "Skazanych na Bluesa"

http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/?m=204&s=16
ola62

Postautor: ola62 » wt mar 29, 2011 6:33 pm

Armin to fajnie chętnie to obejrzę.No proszę Gienek tnie
na gitarce w Krakowie satelity już go namierzyły :D
Niech przyjedzie do Gdańska na Długą!
boston

Postautor: boston » wt mar 29, 2011 6:46 pm

Armin pisze:mam gdzieś na dvd amatorsko nagrany cały koncert Seven B kiedy supportowali Cree.. musze to odszukac ;)

Byłoby fajnie zobaczyć i posłuchać!

Sedun pisze:Jako ciekawostkę przypomnę też, że Gienek wraz ze swoją ówczesną kapelą Broken Bones był gwiazdą jednego ze spotkań "Skazanych na Bluesa"

O, kurcze! To teraz całą noc będę żałować, że mnie tam nie było :cry:
Karolu

Postautor: Karolu » wt mar 29, 2011 6:49 pm

DonMateo1990 pisze:Jasne.. Niedojrzale, bo moje wypowiedzi są obiektywne, tak?

szczególnie ta...:
DonMateo1990 pisze:Przykro mi, ale ja brzydzę się wszystkim i wszystkimi, którzy łączą muzykę z SZOŁ.

Jedni lubią, gdy artysta robi show, a inni, podobnie jak Ty, tego nie znoszą - kwestia gustu...

Przy okazji zachęcam do lektury wywiadu z Bastkiem - może coś Ci się rozjaśni ...
http://www.rockmetal.pl/wywiady/cree-se ... an.04.html
udział w Barze nie był po to, żeby pójść w kierunku komercji, ale po to, aby poinformować młodzież (i nie tylko) o istnieniu Zespołu, który gra dobrą muzykę - i tu słowo "dobre" można różnie rozpatrywać :) - dobrą w mniemaniu Bastka i tych, którzy taką muzykę lubią, dobrą=niszową=przekazującą pewne wartości/treści, a nie oparta na nonsensie typu "w pustej szklance pomarańcze" ...

Za czasów ryśkowych takich form promocji nie było, a skoro nadarzyła się okazja to Bastek, w dobre wierze, z niej skorzystał.

DonMateo1990 pisze:chyba nikt na tym forum nie pociśnie mi kitu, że Rysiek wystąpił by w takim programie jak Bar

skąd możesz wiedzieć, co by było gdyby Rysiek żył ...

Może przypomnę, że swego czasu Zespół, wprawdzie nie z Ryśkiem, a już z Maćkiem, poszedł w kierunku komercji - przykładem może być choćby współpraca z Bigstarem http://www.dzem.com.pl/big_index1_fotogaleria.html - swego czasu w konkretnych sklepach sporo było owych plakatów; jak mniemam współpraca miała przynieść obopólne korzyści; pewnie by się znalazło jeszcze kilka innych przykładów na komercyjność Zespołu Dżem - a jakby nie było tego Zespołu nie tworzy jeden człowiek a sześciu wyjątkowych muzyków.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt mar 29, 2011 7:08 pm

ola62 pisze:Niech przyjedzie do Gdańska na Długą!

z tego co wiem , to w tych okolicach to jedynie w Sopocie gra ;)

DonMateo1990 pisze:
Przykro mi, ale ja brzydzę się wszystkim i wszystkimi, którzy łączą muzykę z SZOŁ.

czyli Ryskiem również? bo jak dla mnie, to Dzem z Ryśkiem to nie była tylko i wyłącznie muzyka a swego rodzaju sztuka,przedstawienie,show..które Rysiek tworzył za pomocą swojego talentu i charyzmy...
boston

Postautor: boston » wt mar 29, 2011 7:17 pm

DonMateo1990 pisze:brzydzę się wszystkim i wszystkimi, którzy łączą muzykę z SZOŁ.

A czym wg ciebie, DonMateo, jest muzyka? Chyba przede wszystkim: rozrywką, przyjemnością.
Kiedyś, gdy język angielski nie był tak powszechny jak dziś, show biznes nazywał się po prostu "przemysłem rozrywkowym". Każdy występ jest swego rodzaju "show" i każdy artysta, który ma swoją publiczność i słuchaczy ma rację bytu. Nam może się coś nie podobać ale są ludzie, dla których dany twórca/wykonawca jest najlepszy na świecie - i już. Należy to zaakceptować. Każdy z artystów ma prawo do wyrażania siebie na swój, indywidualny sposób.
Poza tym artyści są normalnymi ludźmi, którzy muszą utrzymać siebie i swoje rodziny. Jakoś do tej pory nikomu nie udało się żyć powietrzem. :shock: Myślę, że każdy kto miałby okazję polepszyć swój byt skorzystałby z tego - oczywiście nie "zaprzedając duszy diabłu" :D
Sedun

Postautor: Sedun » wt mar 29, 2011 7:40 pm

boston pisze:O, kurcze! To teraz całą noc będę żałować, że mnie tam nie było :cry:

W tamtym czasie nie bywałaś jeszcze na naszych spotkaniach i nie mieliśmy przyjemności Cię poznać.
Ale nie ma się co smucić
Wszak Fanklub jeszcze istnieje i wiele spotkań przed nami więc kto wie ... :lol:

Pozdrawiam
Gont

Postautor: Gont » wt mar 29, 2011 7:59 pm

Witam.. Byłem parę razy na jego koncertach dokładnie na Seven B , i jest to bardzo wspaniały skromny człowiek. Bardzo dobrze że więcej ludzi usłyszy o nim bardzo mnie to cieszy a jeszcze bardziej jak by wypromował taką muzykę i jego kapele bo brakuje u nas takich ludzi a widać ze ludzią się podoba , już każdemu znudziła się ta badziewna papka z radia !! Trzymam za niego kciuki , a co Do Bastka to dziwią mnie nie które komentarze że jest komercyjny to naprawdę śmieszne heh :) pozdr Wojciech
boston

Postautor: boston » wt mar 29, 2011 8:02 pm

No tak. Pierwszy raz "odważyłam" się pokazać na spotkaniu w W-wie, w 2008 r.....
Też mam nadzieję, że jeszcze wiele ciekawych spotkań przed nami wszystkimi :D
Wracając do Gienka Loski to ten człowiek na pewno wykazuje się konsekwencją (której mi często brak) i należy to docenić.
Również pozdrawiam Cię serdecznie, Sedun :lol:
Awatar użytkownika
mkielbas
Kontaktowanie:

Postautor: mkielbas » śr mar 30, 2011 2:28 pm

DonMateo1990 pisze:Przykro mi, ale ja brzydzę się wszystkim i wszystkimi, którzy łączą muzykę z SZOŁ.

Hmmm... czyli wg Ciebie Iron Maiden, Metallica, Pink Floyd, AC/DC i setki innych artystow/zespolow pozerzy i pseudo-artysci?

Wróć do „Ludzie, Muzyka, Dyskusje”