Cree - Lista Przebojów 3'ki

Co i gdzie w "trawie gra"

Moderator: smar666

Awatar użytkownika
Jedras

Cree - Lista Przebojów 3'ki

Postautor: Jedras » wt lip 28, 2015 9:15 am

Kochani - może by tak pomóc chłopakom z Cree? =)

Zespół Cree na FB pisze:"Ciągle walczymy w Trójce, w ostatnim notowaniu 30 pozycja, jest szansa, że się nadal utrzymamy?"

Można pomóc tutaj:

:!: :!: :!: http://lp3.polskieradio.pl :!: :!: :!:

Pozdrawiam,
Jędras
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Only a Gibson is Good Enough..
Awatar użytkownika
kikan

Re: Cree - Lista Przebojów 3'ki

Postautor: kikan » wt lip 28, 2015 1:11 pm

Nie chcę być złośliwy czy coś, ale ten utwór, to jest takie dno, że aż żal komentować. Teledysk to już czysta inspiracja Michałem Wiśniewskim i jego "Filiżanką". Szkoda, bo po płycie "Diabli Nadali" wierzyłem, że pójdą za ciosem i zaczną robić naprawdę fajną gitarową muzę. Zamiast żebrać o głosy zabrali by się lepiej do roboty i zrobiliby jakieś ciekawe, świeże i współczesne utwory, bo ileż można męczyć te same schematy.
"Nothingman... Isn't it something...?"
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » wt lip 28, 2015 8:41 pm

A ja tak szczerze i otwarcie jak zwykle się zapytam czy na trym forum powinna nas obchodzić twórczość Cree ?
A jako że mamy już koniec lipca myślami jestem tam gdzie w tym roku nie było nam dane się spotkać ... smutek i jednak czegoś żal .... w głowie mam ciągle słowa Sebastiana skierowane na piśmie do Adasia Antosiewicza że nie podobał mu się "obniżający się" poziom artystyczny, programowy i techniczny festiwalu .... i tutaj się pytam po co decydowali się na tym ich zdaniem beznadziejnym festiwalu nagrywać na żywo nową płytę .... zresztą moim zdaniem tak samą beznadziejną jak wszystkie poprzednie czyli wszystkie utwory na jedno kopyto jak kikan tutaj wcześniej delikatnie zasugerował i teraz jeszcze ta żebranina o wsparcie ... ja przepraszam, ale są chyba jeszcze jakieś granice przyzwoitości... a może jednak nie ?
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr lip 29, 2015 11:03 am

kikan pisze:Zamiast żebrać o głosy zabrali by się lepiej do roboty i zrobiliby jakieś ciekawe, świeże i współczesne utwory, bo ileż można męczyć te same schematy.

A skąd wiesz, że nie zrobili? Słyszałeś już cały materiał na nową płytę? :)
Awatar użytkownika
Jedras

Postautor: Jedras » czw lip 30, 2015 7:47 am

Kwinto2 pisze:A ja tak szczerze i otwarcie jak zwykle się zapytam czy na trym forum powinna nas obchodzić twórczość Cree ?
[..]

Kwinto zamieściłem ten post w dziale przeznaczonym specjalnie do tego który nazywa się Okolice Dżemu i w odpowiedzi na Twoje pytanie uważam:

Tak! Jak najbardziej powinna nas obchodzić twórczość zespołu Cree.

Pozdrawiam,
Jędras
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » czw lip 30, 2015 10:59 am

Jedras pisze:
Kwinto zamieściłem ten post w dziale przeznaczonym specjalnie do tego który nazywa się Okolice Dżemu i w odpowiedzi na Twoje pytanie uważam:

Pozdrawiam,
Jędras

Masz racje Jędras wybór działu Okolice Dzem jak najbardziej odpowiedni tylko jego dalsze rozwinięcie brzmi Wydarzenia i koncerty i tu się chyba okazało że utwór Cree na Liście Przebojów 3'ki nie jest dla mnie zadnym znaczącym wydarzeniem ..... ale przynajmniej jakieś "ruchy" na forum z tego powodu znów powstały :-))
i naszła mnie nawet taka refleksja że być moze za nie długo bardziej na Cree niż na nasz ukochany Dzem będziemy mogli liczyć patrząc np, na obecność przy Wigilijnym stole ..... choć słyszałem że w tym roku wszystko jest ustalone z wiekszym wyprzedzeniem oby to oznaczało ze spotkamy sie z całym zespołem .... może Jedras coś w tej kwestii potwierdzisz .... popytasz przy niedzielnym obiadku hihi ;-)))
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
Jedras

Postautor: Jedras » czw lip 30, 2015 11:12 am

Kwinto2 pisze:
Jedras pisze:

Pozdrawiam,
Jędras

Masz racje Jędras wybór działu Okolice Dzem jak najbardziej odpowiedni tylko jego dalsze rozwinięcie brzmi Wydarzenia i koncerty i tu się chyba okazało że utwór Cree na Liście Przebojów 3'ki nie jest dla mnie zadnym znaczącym wydarzeniem ..... ale przynajmniej jakieś "ruchy" na forum z tego powodu znów powstały :-))

Kwinto dla Ciebie może żadnym i masz do tego pełne prawo, ale pamiętaj że nie jesteś tu sam i może kogoś to zainteresować.

W dużym skrócie - skończ się czepiać!

Kwinto2 pisze:i naszła mnie nawet taka refleksja że być moze za nie długo bardziej na Cree niż na nasz ukochany Dzem będziemy mogli liczyć patrząc np, na obecność przy Wigilijnym stole ..... choć słyszałem że w tym roku wszystko jest ustalone z wiekszym wyprzedzeniem oby to oznaczało ze spotkamy sie z całym zespołem .... może Jedras coś w tej kwestii potwierdzisz .... popytasz przy niedzielnym obiadku hihi ;-)))

Jest koniec lipca.. gdzie tam wigilia?

Pozdrawiam,
Jędras
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » czw lip 30, 2015 1:32 pm

Jest koniec lipca.. gdzie tam wigilia?

Pozdrawiam,
Jędras

Hehe spoko Jedras pogadamy po 20-stym grudnia ... a będzie to szybciej niż sie spodziewasz i oby nie na temat dlaczgo znów na Wigilli zabrakło .... i tu oby ta lista była jak najkrótsza

Wracając do tematu Cree nie czepiam sie :oops: , ale też nie wspieram ......oczywiscie powodzenia na LP 3 życzę
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz sie 02, 2015 9:58 am

Nie jestem fanem Cree, nie słucham Cree, ale podobnie jak Kikan miałem nadzieję, że Diabli Nadali to będzie przełom. Niestety. Utwór z LP3 jest słabiutki i nie mogę na niego zagłosować.

Off topowo w temacie wigilii OFC :
tak jak Kwitno nie jestem zadowolony z obecności Cree na spotkaniu OFC Dżemu. To tak jakby na spotkanie GieKSy zaprosić Ruch Chorzów :wink:
polo777

Postautor: polo777 » ndz sie 02, 2015 12:06 pm

Po koncercie z okazji Jubileuszu OFC powiedziałem ze przyjsc na urodziny GieKSy w koszulce Ruchu to obciach jakich mało.
Ziemniak mnie oskarżył o wypowiedzenie wojny ,inni wyzywali od rasistów,ze to tylko muzyka ,ze koszulka nie powinna dzielić tylko łączyć.
A ja nadal podtrzymuję stanowisko i w pełni zgadzam się z Kwintem i Adim i uważam ze Spotkanie Wigilijne to spotkanie
fanów Zespołu Dzem i obecność muzyków zespołu Cree była nie na miejscu.
Nic nie mam do Zespołu Cree ani do jego fanów ale jak mnie zaproszą na Jubileusz Fanclubowy to obiecuje że nie przyjdę w koszulce Dzemu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jedras

Postautor: Jedras » ndz sie 02, 2015 12:43 pm

To ja też Off topowo:

Czekajcie z tego co ostatnio sprawdzałem to jest to fanclub zespołu muzycznego a nie bojówka Dżemu.. :|
Może na następny jubileusz OFC nie zaprosimy nikogo bo z jakiej paki mają grać np. Ścigani, Rakiety, Highway.. czy ktoś tam jeszcze..?!? :(
Jak ktoś przyjdzie w koszulce Lynyrd Skynrd lub AC/DC lub jakiejkolwiek innej to też będzie źle i trzeba go natychmiastowo wyrzucić???

Może Arminowi zeskrobiemy z kółek napis Cree.. ( Nareszcie Cię dopadnę Pieronie jeden!! :wink: )

Proszę ogarnijcie się!!

Pozdrawiam,
Jędras
Ostatnio zmieniony ndz sie 02, 2015 9:32 pm przez Jedras, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Jędrzej Otręba

poncek

Postautor: poncek » ndz sie 02, 2015 12:57 pm

Ja też offtopowo.
Jedras pisze:Proszę ogarnijcie się!!

To po pierwsze.

Po drugie, ja jestem fanem i Cree i Dżemu. I teraz, wg Waszego rozumowania (nie wszystkich), każdemu kto przychodzi na koncert Cree w koszulce Dżemu (nie Ryśka, to jest zasadnicza różnica) mam wyperswadować że to nie jego miejsce i nie powinien przychodzić na koncert Bastka Riedla i jego zespołu?

Po trzecie, ludzie, MUZYKA MA ŁĄCZYĆ!! Porównywanie tzw. 'rywalizacji' Cree i Dżemu do GKS i Ruchu nie świadczy najlepiej o osobach które tak uważają. Nie porównujcie futbolu do muzyki! Rysiek Riedel takie wartości w muzyce Wam przekazał, że macie się sprzeczać, rywalizować, czy kochać, szanować? Pomyślcie najpierw zanim cokolwiek napiszecie/powiecie.

A po czwarte - "Na Dnie Twojego serca" awansowało na 27 miejsce w zestawieniu i będziemy głosować dalej!

Dziękuję.
Mam jeszcze wiarę, że odmieni się los...
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz sie 02, 2015 4:23 pm

ok skoro porównania sportowe nie wchodzą w grę to inaczej...

kiedy zamawiam kotlet schabowy tzn że mam ochotę na kotlet schabowy i nie chcę żeby ktoś na siłę wciskał mi na talerz kotlet sojowy. Czy takie porównanie jest bardziej na miejscu?

Jedras pisze:Czekajcie z tego co ostatnio sprawdzałem to jest to fanclub zespołu muzycznego a nie bojówka Dżemu.. :|
Może na następny jubileusz OFC nie zaprosimy nikogo bo z jakiej paki mają grać np. Ścigani, Rakiety, Highway.. czy ktoś tam jeszcze..?!?

nie chodzi o to, że nie chcemy żeby grał na spotkaniu zespół A czy B. Chodzi o to, że nie chcemy żeby robiono z nas na siłę fanów Cree i tyle
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » ndz sie 02, 2015 8:13 pm

Chodzi o to, że nie chcemy żeby robiono z nas na siłę fanów Cree i tyle

No brawo Adi ... krótko,zwięźle,z rymowanką i jak że dosadnie :-)))
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
Galerie

Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz sie 02, 2015 8:16 pm

Jakoś tak czytając te przegadywanki, przypomniały mi się "majówki u Jenny".. ognisko,namioty,gitary, Bastki,Dżemy - wszyscy razem... Ktoś w ogóle to pamięta? Chyba nikt (poza Adim i Jędrasem)- 'starzy' już dawno opuścili to forum, w sumie to chyba nie ma się co dziwić jak tu ciągle tylko kłótnie i nic nikomu nie pasuje ;)
https://www.facebook.com/skazaninabluesa/photos/a.377859462756.162809.277043182756/377859857756/?type=3&theater

Może Arminowi zeskrobiemy z kółek napis Cree.. ( Nareszcie Cię dopadnę Pieronie jeden!! :wink: )

Dajesz! Potem wstane i Ci kopa zasadze bo Ci sie zbiero nie od dziś !

Peace!

Wróć do „Wydarzenia/Koncerty”