dziara z ryśkiem

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: dziara z ryśkiem

Postautor: Gość » pn sty 24, 2011 11:27 pm

Proponuję ten cytat : "Człowiek trafia do piekła i najpierw boi się, że umrze, a później, że przeżyje."
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » wt sty 25, 2011 5:59 pm

Kaaaamil pisze:Myślę też nad takim..mniejszym napisem...około 2,3,4 linijek najwięcej 4, i napis..

"Czy przyjmiesz mnie mój Boże

kiedy odejść przyjdzie czas"

lub całość..

"Czy przyjmiesz mnie mój Boże

kiedy odejść przyjdzie czas

czy podasz mi swą rękę

a może będziesz się bał"

Mi się bardziej podoba całość, bo to jest jakby całe zdanie, takie intrygujące, dające do myślenia...chyba że chodzi Ci tak ogólnie, o pytanie mniej więcej w znaczeniu czy w ogóle Bóg i życie po śmierci istnieją, no to wtedy tylko 2 pierwsze wersy bym radziła, ale tak to całość lepsza, tylko to trochę miejsca zajmie... :wink:
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » pn kwie 30, 2012 10:44 pm

A co myślicie o napisie na przedramieniu : "Uczyń bym był z kamienia" :)
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » pt cze 15, 2012 4:30 pm

Witam:) chciałbym zapytac o wasze zdanie, opinie, pomysły:) chciałbym zrobic tatuaż z napisem jak już wyżej umiesciłem "Uczyń bym był z kamienia" ten cytat interpretuje tak, aby w najgorszych momentach, chwilach, upadkach, porażkach zycia, byc silnym :) starac się podnosic:) i chciałbym do tego cytatu jakiś obrazek? rysunek? planuje tatuaż na przed ramieniu więc nic aż tak dużego :) lecz pytam teraz was czy macie jakiś pomysł który by idealnie pasował pod ten cytat, rozumowanie tego?:) z góry wam dziękuje:)
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » pt cze 15, 2012 4:30 pm

Witam:) chciałbym zapytac o wasze zdanie, opinie, pomysły:) chciałbym zrobic tatuaż z napisem jak już wyżej umiesciłem "Uczyń bym był z kamienia" ten cytat interpretuje tak, aby w najgorszych momentach, chwilach, upadkach, porażkach zycia, byc silnym :) starac się podnosic:) i chciałbym do tego cytatu jakiś obrazek? rysunek? planuje tatuaż na przed ramieniu więc nic aż tak dużego :) lecz pytam teraz was czy macie jakiś pomysł który by idealnie pasował pod ten cytat, rozumowanie tego?:) z góry wam dziękuje:)
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » sob cze 16, 2012 12:15 pm

Kaaaamil pisze:Witam:) chciałbym zapytac o wasze zdanie, opinie, pomysły:) chciałbym zrobic tatuaż z napisem jak już wyżej umiesciłem "Uczyń bym był z kamienia" ten cytat interpretuje tak, aby w najgorszych momentach, chwilach, upadkach, porażkach zycia, byc silnym :) starac się podnosic:) i chciałbym do tego cytatu jakiś obrazek? rysunek? planuje tatuaż na przed ramieniu więc nic aż tak dużego :) lecz pytam teraz was czy macie jakiś pomysł który by idealnie pasował pod ten cytat, rozumowanie tego?:) z góry wam dziękuje:)

http://img17.imageshack.us/img17/5315/betoniarka.jpg
ola62

Postautor: ola62 » sob cze 16, 2012 12:31 pm

Zaraz padnę ! hahaha! :lol: Kaaamil pośmiej się z nami ! :lol: Mam nadzieję, że znasz się na żartach ! :lol: :lol: :lol:
indianer84

Postautor: indianer84 » sob cze 16, 2012 1:46 pm

Armin...hahaha :mrgreen:
Blackangel666

Postautor: Blackangel666 » sob cze 16, 2012 6:51 pm

Na wesoło, Mistrzostwo świata po prostu :D

http://img17.imageshack.us/img17/5315/betoniarka.jpg[/quote]
Pozdrawiam ciepło
B.A.666.
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » ndz cze 17, 2012 10:37 pm

Że ja nie pomyslałem od razu xd Już mam wydziarganą Betoniare na połowe pleców xd
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » śr sie 15, 2012 8:30 pm

A co sądzicie o cytacie na tatuaż..." Jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic" ? ;) a konkretnie ten napis między kroplami deszczu?:)
bea112

Postautor: bea112 » śr sie 15, 2012 8:41 pm

Kaaaamil pisze:Witam:) chciałbym zapytac o wasze zdanie, opinie, pomysły:) chciałbym zrobic tatuaż z napisem jak już wyżej umiesciłem "Uczyń bym był z kamienia" ten cytat interpretuje tak, aby w najgorszych momentach, chwilach, upadkach, porażkach zycia, byc silnym :) starac się podnosic:) i chciałbym do tego cytatu jakiś obrazek? rysunek? planuje tatuaż na przed ramieniu więc nic aż tak dużego :) lecz pytam teraz was czy macie jakiś pomysł który by idealnie pasował pod ten cytat, rozumowanie tego?:) z góry wam dziękuje:)

Co do tego cytatu to myślę, że to pasuje :)

http://www.tesz.yoyo.pl/galeria/gotowe/Rysiu1.jpg
Kaaaamil

Postautor: Kaaaamil » śr sie 15, 2012 8:44 pm

pasuje ten napis między kroplami deszczu?:)

Wróć do „HydePark”