2009.10.08 Pożegnanie

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

boston

2009.10.08 Pożegnanie

Postautor: boston » czw paź 08, 2009 11:04 am

W związku z tym, że nie zgadzam się z niektórymi zasadami panującymi na tym forum, np.:

- usuwanie linków do archiwalnych nagrań w sytuacji gdy nie ma innej możliwości ich obejrzenia
- usuwanie postów przez pana Piotra jeżeli uzna je za niewygodne

postanowiłam zrezygnować z udziału w naszym - jak mi się błędnie wydawało - forum.

"Żegnam Was, już wiem nie załatwię wszystkich pilnych spraw......"

Dziękuję wszystkim dotychczasowym dyskutantom i życzę dobrej zabawy.

Ewa
Gość

Re: 2009.10.08 Pożegnanie

Postautor: Gość » czw paź 08, 2009 12:37 pm

ja bym jeszcze dopisal takie cos jak:

-ponizanie kogos i dawanie ostow za to ze zrobi ot, co komu to przeszkadza jak zboczy z tematu? (jestem na kilku forach i na jednym z takich for zeszlismy strasznie z tematu i admin tylko nam napisal "W tym poście faktycznie zrobił się totalny OFF TOPIC, ale jeśli kręci Was to
i jak widzę twórczo napędza... to "róbta se tak dalej"") i nikt nikomu nie wchodzi w cztery litery za zrobienie ot, a ta rozmowa trwala chyba przez 10 stron
-pisanie posta pod postem, moze troche sie przyzwyczailem z tego forum, ale jak tak wielce kogos to uraza, to niech admin wylaczy opcja taka nie? mozna na kazdym forum
-i podpunkt ten za ktory dostalem od admina ostrzezenie, jeden z modow przyznal mi racje, ale nie mial praw do usuniecia postow
-admin w ogole tylko przychodzi komus zwrocic uwage albo poprawic, sam w ogole prawie nie zajmuje sie sprawami forum (albo ja tego zwyczajnie nie zauwazylem)

to by bylo na ta chwiel tyle...
Gość

Postautor: Gość » czw paź 08, 2009 12:54 pm

zgadzam sie z Bostonem i Kaczką.
Gość

Postautor: Gość » czw paź 08, 2009 1:04 pm

kaczka6661 pisze:j
-admin w ogole tylko przychodzi komus zwrocic uwage albo poprawic, sam w ogole prawie nie zajmuje sie sprawami forum (albo ja tego zwyczajnie nie zauwazylem)

to by bylo na ta chwiel tyle...

jestes smieszny kolego, sam nieraz upominales kogos jak zalozyl temat ktory juz istnieje lub pisal nie na temat, zwracales uwage odnosnie ortografii,sposobu wypowiedzi, a teraz admina oskarzasz o to ze prowadzone sa tu na forum pewne zasady, wielce Ci tu tyle rzeczy nei pasuje skoro to wszystko wymieniles , a co sie wejdzie na forum, to kto pisze co drugiego posta i siedzi tu chyba 24h na dobe? - kaczka6661

zastanow sie chlopie czego chcesz i zanim cos napiszesz

to pisalem ja, zwykly user nieznajacy ani adminow ani moderatorow tej strony

boston pisze:usuwanie linków do archiwalnych nagrań w sytuacji gdy nie ma innej możliwości ich obejrzenia

a kto Ci broni ogladac sobie co tylko zechcesz na googlach,youtube itp? tu chodzi tylko o niewklejanie linkow na forum,czy to takie straszne? zeby poczytac wiadomosci na internecie to tez wchodzisz na jakies forum i czekasz az ktos linki wklei bo "nie ma innej mozliwosci by je obejrzec"?
Gość

Postautor: Gość » czw paź 08, 2009 1:09 pm

A ja się nie zgodzę
- już wiele razy była mowa o tym, że nie ma zgody na podawanie linków na youtuba ( + inne źródła) z dzemowymi utworami - wystarczy poszukać na w/w i dać znać pocztą pantoflową zainteresowanym
- usuwanie postów, które nie są na swoim m-cu - tak jak ten dzisiejszy napisany nad ranem przez Bostona dotyczący Marka Edelmana ...
Wystarczy przejrzeć forum przed stworzeniem własnego dubla - przepraszam za bezczelność ale myślenie nie boli ...
- pisanie posta pod postem - wystarczy użyć funkcji edytuj ...

Każde forum ma swoje zasady, których należy przestrzegać. Przyznam, że nie wszystkie panujące tutaj mi pasują, ale przecież mam wybór: 1. zostać i się dostosować, 2. w ogóle się nie udzielać ... a skoro nadal istnieję tutaj wirtualnie to znaczy, że wybrałam opcję pierwszą :wink:

Kaczka - kto kiedyś poniżył Cię słownie ... zaglądam tu w miarę regularnie i nie przypominam sobie, żeby poleciało mięso czy inne epitety w Twoim kierunku ... ale może mam słabą pamięć ...

Pozdrawiam

Maciejka_jchs
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » czw paź 08, 2009 1:58 pm

boston pisze:W związku z tym, że nie zgadzam się z niektórymi zasadami panującymi na tym forum, np.:

- usuwanie linków do archiwalnych nagrań w sytuacji gdy nie ma innej możliwości ich obejrzenia
- usuwanie postów przez pana Piotra jeżeli uzna je za niewygodne

postanowiłam zrezygnować z udziału w naszym - jak mi się błędnie wydawało - forum.

"Żegnam Was, już wiem nie załatwię wszystkich pilnych spraw......"

Dziękuję wszystkim dotychczasowym dyskutantom i życzę dobrej zabawy.

Ewa

Nie rozumiem o co się tak obrażasz. Tak jak w każdej społeczności, tak i tu muszą istnieć pewne zasady których trzeba przestrzegać -inaczej byłby "nieopisany" bałagan ;).
Chciałbym przypomnieć, że to forum jest własnością zespołu, a my jesteśmy tutaj gośćmi - trzeba się dostosować.

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Gość

Postautor: Gość » czw paź 08, 2009 2:13 pm

acerrock pisze:jestes smieszny kolego, sam nieraz upominales kogos jak zalozyl temat ktory juz istnieje lub pisal nie na temat, zwracales uwage odnosnie ortografii,sposobu wypowiedzi, a teraz admina oskarzasz o to ze prowadzone sa tu na forum pewne zasady, wielce Ci tu tyle rzeczy nei pasuje skoro to wszystko wymieniles , a co sie wejdzie na forum, to kto pisze co drugiego posta i siedzi tu chyba 24h na dobe? - kaczka6661

zastanow sie chlopie czego chcesz i zanim cos napiszesz

to pisalem ja, zwykly user nieznajacy ani adminow ani moderatorow tej strony

a Ty jescze smieszniejszy/sza... nie upomnialem tylko dalem linka do tematu ktory istnieje, lub istnial... tak samo robi Maciejka i co? jej sie nie czepisz... tak oskarzam admina bo on jest od pilnowania forum, a w ogole nie widze zeby byl porzadek i lad na nim... ja nie pisze tutaj co drugiego posta i nie siedze 24h na dobe, mam wazniejsze sprawy na glowie... zobacz innych ktorzy tutaj czesciej sie udzielaja i czesciej siedza... a upomnienie a wskazanie miejsca gdzie juz taka rozmowa jest to 2 rozne rzeczy, jezeli tego nie dostrzegasz, przykro mi...

chce przyjacielskiej atmosfery na tym forum, ale to jest jedyne na ktorym sie nie spotkalem...

Maciejka, jezeli nie wiesz o ktory incydent chodzi no to zapraszam na gg, wytlumacze i pokaze paluchem dokladnie... moze nie ma dokladnie calej tej klotni ale byla, niestety jeden post nie zostal usuniety a male starcie z adminem mialem, i nie zaluje go bo slusznie... a rozmawialem tez na priv z jednym z moderatorow (niewazne ktorym) i przyznal mi racje ale nie mial praw do tego, zwracal tym osobom uwage ale i tak sobie z tego robili tyle co i nic...

ja moge odejsc z tego forum, prosze bardzo, nie bede plakal, jak tak bardoz wielu tutaj przeszkadzam? nie ma sprawy, tylko jedno slowo...
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw paź 08, 2009 2:22 pm

kaczka6661 pisze:
ja moge odejsc z tego forum, prosze bardzo, nie bede plakal, jak tak bardoz wielu tutaj przeszkadzam? nie ma sprawy, tylko jedno slowo...

Nie rób nam tego.. błaaaagam :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Kosteczka27

Postautor: Kosteczka27 » czw paź 08, 2009 2:38 pm

ech... jakbyście nie mieli poważniejszych problemów... (a może nie macie?- czego Wam życzę;))
pozdrawiam
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » czw paź 08, 2009 3:36 pm

kaczka6661 pisze:a Ty jescze smieszniejszy/sza... nie upomnialem tylko dalem linka do tematu ktory istnieje, lub istnial... tak samo robi Maciejka i co? jej sie nie czepisz... tak oskarzam admina bo on jest od pilnowania forum, a w ogole nie widze zeby byl porzadek i lad na nim... ja nie pisze tutaj co drugiego posta i nie siedze 24h na dobe, mam wazniejsze sprawy na glowie... zobacz innych ktorzy tutaj czesciej sie udzielaja i czesciej siedza... a upomnienie a wskazanie miejsca gdzie juz taka rozmowa jest to 2 rozne rzeczy, jezeli tego nie dostrzegasz, przykro mi...

Kolego stwierdzam, że nie znasz na tyle osoby Admina (ani jego dziennego rozkładu zajęć) by wygłaszać opinie na temat tego, czy śledzi i pilnuje forum. Jak dla mnie porządek panuje tu odpowiedni - są jasne i przejrzyste zasady, których należy przestrzegać. W dużej mierze członkowie tej społeczności to ludzie dorośli (lub prawie dorośli), więc uważam, że można wymagać od nich przestrzegania pewnych reguł - w normalnym życiu też musisz ich przestrzegać. Wybaczcie szczerość, ale forum to nie jest hipisowską komuną. Zasady nie są wybitnie wyśrubowane, ale jeśli ktoś je sprecyzował to należy ich przestrzegać - właśnie bo to by był porządek.

ps. a każde szanujący się serwis posiada zapis w swoim regulaminie, iż to Admin ma zawsze racje i tak na prawdę nie ma z nim co dyskutować :wink: Skoro ktoś wybrał Piotrka na to stanowisko, to widocznie ma do niego zaufanie. Koniec kropka.

ps2. A na koniec chciałbym dodać, iż szkoda odejście koleżanki boston. Nie mniej jednak liczę na to, że wróci tu kiedyś 8)
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » czw paź 08, 2009 3:42 pm

wybacz Smar, moze i nie znam admina osobiscie, ale takie wrazenie sprawia jakby go na forum w ogole nie bylo, nie zwracal na nie uwagi i pojawial sie zeby kogos poprawic albo opieprzyc, moze sie myle ale takie wrazenie mam i go na ta chwile nie mam jak zmienic niestety... wybacz... (nie pisze tego zeby komus dowalic, wypowiadam tylko moje zdanie na temat tego forum)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » czw paź 08, 2009 4:17 pm

kaczka6661 pisze:wybacz Smar, moze i nie znam admina osobiscie, ale takie wrazenie sprawia jakby go na forum w ogole nie bylo, nie zwracal na nie uwagi i pojawial sie zeby kogos poprawic albo opieprzyc, moze sie myle ale takie wrazenie mam i go na ta chwile nie mam jak zmienic niestety... wybacz... (nie pisze tego zeby komus dowalic, wypowiadam tylko moje zdanie na temat tego forum)

widać taka rola Admina ;)
od sprzątania są moderatorzy, których chyba na forum widujesz częściej ?

co do odejścia koleżanki, cóż, napiszę tylko że bardzo mi przykro z takiego obrotu sprawy...
i gryzę się w język żeby nie napisać więcej, bo mi nie wypada
Gość

Postautor: Gość » czw paź 08, 2009 4:18 pm

no wreszcie coś się dzieje :P.

Kaczka, jeśli czegoś nie jesteś pewien w 100% to lepiej nie pisz nic,
z tego co piszecie, to stwierdzam że na forum panuje forumowy mobbing..
każdy krytykuje, krzyczy, narzeka...
oj ludzie...widać że niektórym się nudzi.

będę śledziła ten temat, może wszyscy się pożegnają...
Gość

Postautor: Gość » czw paź 08, 2009 4:30 pm

kwiatuszek pisze:Kaczka, jeśli czegoś nie jesteś pewien w 100% to lepiej nie pisz nic,

mozecie sie choc raz przyczepic kogos innego? po to to forum jest zeby sie na 100% dowiedziec... ja moge w ogole przestac pisac...
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » czw paź 08, 2009 4:35 pm

kaczka6661 pisze:wybacz Smar, moze i nie znam admina osobiscie, ale takie wrazenie sprawia jakby go na forum w ogole nie bylo, nie zwracal na nie uwagi i pojawial sie zeby kogos poprawic albo opieprzyc, moze sie myle ale takie wrazenie mam i go na ta chwile nie mam jak zmienic niestety... wybacz... (nie pisze tego zeby komus dowalic, wypowiadam tylko moje zdanie na temat tego forum)

Nie wiem jakie jest Twoje pojęcie o administracji i moderacji forum internetowego, ale z tego co piszesz to chyba marne.
Ty chyba uważasz że admin powinien jako pierwszy odpowiadać na każdego posta, zabierać głos w każdym wątku i w każdej dyskusji- tak? Bo powinien być widoczny.
Otóż się bardzo mylisz.

P.S. Aha... i taki admin powinien pozwalać uczestnikom forum na wszystko, no i samemu podrzucić parę mp3 do ściągnięcia - tak?

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"

Wróć do „HydePark”