PYTANIE W Sprawie CREE

Wszystko i nic, czyli tzw."wolność słowa"

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Maciek90

PYTANIE W Sprawie CREE

Postautor: Maciek90 » śr lis 03, 2010 11:48 pm

Nie wiem czy to dobry dział , zeby o tym tutaj pisać, ale działu Cree nie znalazłem. Na forum Cree tez to poruszyłame
ale na forum Dzemu na pewno powinien być odzew.
Przed chwilą wróciłem z koncertu Cree, był prze zaje. sty , no poprostu super! dostałem piórko od Bastka i SYlwka!!!!!!
Jestem bardzo zagorzałym fanem Dzemu , Cree nie znam tak dobrze jak Dzemu, dlatego
mam do was pytanie . Podczas koncertu zapisałem kilka słow z trzech piosenek których nie znałem
, prosił bym was o pomoc ,, o udzieleniu informacji jaki to tytuł i na jakiej płycie znajduje sie dany utwór.
Słowa refrenu jednej piosenki to " Chyba ze zrozumiesz co to Jazz" a druga " Nie zapomne tamtych dni ,Ty i ja cały nasz świat" ........ aha no i trzecia , zaczyna sie od słów " dzis rano znów nie wyspany " w refrenie tej piosenki
pojawiaja sie słowa "rock n roll to jest to" Wg mnie to piosenki nie zarejestrowane na żadnej z płyt, no bo szukałem
tez w internecie i nic nie znalazłem . Bardzo bym wam prosił o pomoc, no bo nuty takie ze az ciary przechdza . Jesli
ktos zna tytul i na jakiej płycie znajduja sie te utwory to prosze o pomoc. ( gg 12514693) albo tutaj odpisac, ale fajnie bedzie na gg :)
mishi

Re: PYTANIE W Sprawie CREE

Postautor: mishi » czw lis 04, 2010 12:25 am

HeY

A gdzie byłeś na tym koncercie? Te trzy utwory to nowe utwory, które miały swoją premierę na koncercie w Poznaniu także na żadnej płycie ich nie znajdziesz a tytułów to nawet Bastek jeszcze nie zna.

Pozdrawiam

Mishi
Pozdrawiam

Mishi
Maciek90

Postautor: Maciek90 » czw lis 04, 2010 8:33 am

koncert był wczoraj w Rzeszowie, a nie wiadomo kiedy nowa płyta ( z tymi utworami) Cree ma sie ukazac ??
czarekkk

Postautor: czarekkk » czw lis 04, 2010 10:36 am

na yt można posłuchać tych nagrań, zatytułowane są:
rock'n'roll
ty i ja
nowy kawałek
http://www.youtube.com/results?search_q ... onica&aq=f
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw lis 04, 2010 1:50 pm

Maciek90 pisze:koncert był wczoraj w Rzeszowie, a nie wiadomo kiedy nowa płyta ( z tymi utworami) Cree ma sie ukazac ??

Nie ma jeszcze tytułów do tych utworów.. to co Bastek mowi, to są sprawy "robocze" ;)
płyta się narazie komponuje.. potem Panowie muszą wejść do studia.. a z tym tak łatwo nie ma, bo trzeba mieć kasiorkę.. ale miejmy nadzieję, że w przyszłym roku się uda :)
Maciek90

Postautor: Maciek90 » czw lis 04, 2010 2:28 pm

dziekuje , za wasze odpowiedzi. To nic czekam na płyte

Wróć do „HydePark”