Jaki rodzaj koszulki DAMSKIEJ kupiłabyś najchetniej?

Czekamy na wszelkie pomysly realizacji nowych czesci strony prezentacyjnej, FanClubu, spotkań itp.

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Jaki KOLOR koszulki DAMSKIEJ kupilabys najchetniej

czarny
48
64%
biały
4
5%
czerwony
5
7%
szary
0
Brak głosów
żółty
3
4%
gratanowy
2
3%
inny...
9
12%
zielony
4
5%

Liczba głosów: 75
Gość

Postautor: Gość » czw lip 05, 2007 2:54 pm

Dokładnie, ufoq ma rację :D. Sama sobie kupiłam tydzień temu taką z Ryśkiem i napisem "W życiu piękne są tylko chwile". Mam na grubych ramiączkach, ale są też z krótkim rękawem i na zwykłych ramiączkach. Naprawdę fajnie się nosi i dużo wzorów jest :).
Gość

.

Postautor: Gość » czw lip 05, 2007 3:00 pm

Ja bym mojej kobcie najchetniej kupil bez ramaczek ;] taka obcisla z duzymmm dekoltem i najlepiej jakas taka koronkowa :)))
Gość

Postautor: Gość » czw lip 05, 2007 3:03 pm

Bluzka bez ramiączek z dużym dekoltem.. I to jeszcze z koronką. Może o staniku myślisz? :P

Ku uciesze wszystkich panów - spokojnie, damskie koszulki naprawdę są damskie - obcisłe, itd :P.
Gość

.

Postautor: Gość » czw lip 05, 2007 3:55 pm

Nooo ale taka koronkowa ;] bez ramiaczek :) obcisla Mraaauuu ahh sie rozmazylem :)) i do tego stringiiii Mrrrrr :D
Gość

Postautor: Gość » czw lip 05, 2007 4:05 pm

Ohohoh Hippisek jakie masz marzenia :D:D

To może jeszcze zróbmy pas do pończoch, pończochy, ew. szpilki z napisem Dżem na obcenie ... Ahaaa i jeszcze z napisanym tam nickiem z FC :D
Gość

.

Postautor: Gość » czw lip 05, 2007 4:12 pm

Tyz mozna :] Nie ma to jak erotyczna bielizna oo i erotyczne gadzety z nadrukiem Dzem . Ahh za marzenia jeszcze nie karaja :) Ohhh ahh :D . Rozmazylem sie .. Sory po tej grubie mi odbija :D <marzyciel> ;d aaa Kasiak masz gadu :>
Gość

Postautor: Gość » czw lip 05, 2007 10:06 pm

ramillis pisze:
ufoq pisze:oj chyba dawno nie bylas na koncercie :D albo na stoisku Dżemu damskich koszulek jest okolo 12 wzorow =) pozdrawiam
a na koncercie bylam jakies 2 tyg. temu ;P i niestety koszulki damskei niezbyt mi przypadly do gustu... hehe dlatego mam meska ;D

a co Ci sie w nich nie podobala?? jest okolo 15 wzorow i wiadomo ze kazdemu sie ne dogodzi ale bez przesady
Gość

Postautor: Gość » pt lip 06, 2007 3:06 pm

Ale spokojnie można kupić damską, bo i one i męskie mają identyczne wzory :].
Gość

Postautor: Gość » pt lip 06, 2007 4:14 pm

ramillis pisze:po prostu bardziej podobala mi sie ta maska z napisem 'RYSIEK' i jego twarza ;p w sumie to nei jestem pewna czy to jest 100 % meska, ale damska tez nie :wink: mozliwe po prostu, ze jest dla jednych i drugich, al eja wygladam w niej jak facet :D

to moze mi powiesz jak wygadala meska koszulka ?? bo jesli te ktore sprzedaje nie sa meskie to jus nie wiem :D
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 08, 2007 12:26 pm

sa koszulki i meskie i damskie .. a jesli twierdzisz ze jest inaczej to nie kupuj :D pozdrawiam
Awatar użytkownika
kanciok
Kontaktowanie:

Postautor: kanciok » ndz lip 08, 2007 8:54 pm

Stringi polecam zamiast koszulki i tylko stringi :)
WFC Dzem - Wirtualny Fan Club Dzemu
Sikając z wiatrem
idziesz na łatwiznę!
www.kanciok.fora.pl
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 08, 2007 10:04 pm

Słuchajcie, jak tam dalej pójdzie z tymi podtekstami erotycznymi to stwierdzimy, że fajny by był wibrator z napisem Dżem. Albo w kształcie któregoś muzyka z Dżemu :P. No offence ;).
Gość

.

Postautor: Gość » pn lip 09, 2007 4:38 am

No wiesh, gadzety erotyczne z napisem Dzem fajna sprawa :roll: :roll: . Kto wie moze zrobia takowe ;)
Awatar użytkownika
Beacia

Postautor: Beacia » ndz lip 22, 2007 1:42 pm

Witam wszystkich. Mnie marzy się czarna koszulka z dekoldem, dopasowana,krótki rękaw, oczywiście bawełna z czerwonym napisem na sercu DZEM.Nie za krótka nie za dluga. a w sam raz :wink: Fajnie by było, żeby było kilka rozmiarów, aby każda kobietka mogła ją sobie kupić.Mogą też być w innych kolorach, nawet różowym. :D
Gość

Postautor: Gość » ndz lip 22, 2007 8:58 pm

Beacia pisze:Witam wszystkich. Mnie marzy się czarna koszulka z dekoldem, dopasowana,krótki rękaw, oczywiście bawełna z czerwonym napisem na sercu DZEM.

Z tego co mi wiadomo to taka koszulka już jest, tylko bez dekoltu :)
Wejdź sobie w dział "sklep internetowy".

Wróć do „Wasze propozycje”