fanclub na terenie Częstochowy

Czekamy na wszelkie pomysly realizacji nowych czesci strony prezentacyjnej, FanClubu, spotkań itp.

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

fanclub na terenie Częstochowy

Postautor: Gość » śr lip 04, 2007 2:26 pm

Witamy !!!
Mamy z Winkiem pytanie. Ile osób byłoby chętnych z okolic Częstochowy na zorgaznizowanie takiego "podfanclubu". Chodzi nam o osoby, które jeszcze nie są w "Skazanych na bluesa". Wyglądałoby to w ten sposób. Co jakiś czas robilibyismy spotkanie jak to jest w OFC. A potrzebne są osoby, które nie należą do OFC, ponieważ jeźdzxilibyśmy całą grupą na spotkanie Oficjalnego FanClubu i wiadomo że po dwóch spotkaniach jest sie w OFC. To byłoby myslę łatwiejsze, aby dostać się do OFC, ponieważ ze wzgledu na wiek niektórych osób nie mogłyby same jechać a tak to jedziemy całą ekipą. Zresztą wiem, że jest dużo osób zakochanych w Dżemie na terenie Częstochowy, które nienależą do OFC. Jest jeszcze dużo spraw do omówienie co i jak ale myśle że jeśli będzie ekipa top razem coś wymyślimy. Narazie proszę od odezwanie sie osób które się na to piszą na moje gg: 9763142 lub 6503506 . Obojętnie na który numer. Pozdrawiam i przemyślcie to
Gość

Postautor: Gość » śr lip 04, 2007 4:50 pm

Ejj to jest dobry pomysł :D Takie oddziały FanClubu w różnych miastach :)
Gość

Postautor: Gość » śr lip 04, 2007 5:16 pm

Hej!!!
Tez tak własnie myślę (jestem współpomysłodawcą:))) jeśli ktoś z Was się na to pisze (chodzi o ludzi z Czestochowy i okolic) to zgłaszajcie się na gg:
Dobosika-6503506
moje-9763142
najlepiej na to i na to.
Pozdrawiam

Wróć do „Wasze propozycje”