Mecz piłkarski

to wszystko o czym chcesz napisac nie mogąc zdecydować sie na żadną z powyższych kategorii, a co ma jakikolwiek związek z zespołem Dżem

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 30, 2007 9:31 pm

Się czepiacie :lol: Ile Jan Furtok strzelił bramek w drugiej połowie?Ja widziałem jedną.A kto go krył w drugiej odsłonie? :wink:
marzena29

Postautor: marzena29 » ndz wrz 30, 2007 10:10 pm

Teraz parę moich fotek - może nie są profesjonalne, ale możecie pooglądać :wink:

http://picasaweb.google.pl/marzena2911/Mecz30092007
Gość

Postautor: Gość » ndz wrz 30, 2007 11:39 pm

Foteczki na mojej stronie: http://picasaweb.google.pl/ada.jankowska/MeczZespoUDEmVsFanClubDEmu30092007r

Zapraszam serdecznie i dziękuję wszystkim za szalenie miło spędzoną niedzielę :D
Świetny klimat, fajny meczyk, spotkanie w gronie znajomych po meczu :)

Pozdrawiam serdecznie, Ada
Gość

Postautor: Gość » pn paź 01, 2007 12:02 am

JednaZNiewielu pisze:Jakby Leo Jaah Benhaker rzeczywiście głośniej dawał swoje wskazówki może mielibyśmy więcej bramek :P
Nawet nasze masaże nic nie dały :lol:

Co się tyczy tych masażyków zazdrosna byłam :wink: I jak już jesteśmy przy Leo Jaahu Benhakerze , to na jego usprawiedliwienie dodam, że z chorym gardłem głośniej krzyczeć się nie da, a ja nie byłam na boisku i je slyszałam, czyli tak ciche nie były... Cud, że głosu nie stracił :P

Jak stwierdził "Szef wszystkich szefów łolelele" :wink: nie było przegranych, bo nie było. Mam nadzieję, że wszyscy zawodnicy wrócili w dobrych nastrojach do domów, co do jednego z nich jestem pewna :)

Pozdrawiam,
Cherry
marzena29

Postautor: marzena29 » pn paź 01, 2007 6:17 am

Paranoja świetne foty :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn paź 01, 2007 8:52 am

dzemek01 pisze:Się czepiacie :lol: Ile Jan Furtok strzelił bramek w drugiej połowie?Ja widziałem jedną.A kto go krył w drugiej odsłonie? :wink:

tylko zauwaz ze w drugiej Jasiu sobei chodzil po boisku juz, praktycznie nie biegal :wink: bo nie chcial nam wpkopac kolejnego tuzina bramek

no ta fota wymiata: (pelen profesjonalizm fotografujacej ) http://picasaweb.google.pl/ada.jankowsk ... 0362998066 :wink:
Pasztet

Postautor: Pasztet » pn paź 01, 2007 10:19 am

Bardzo dziekuje za milo spedzony wczorajszy dzionek.
Meczyk bardzo udany (mimo sromotnej porazki). Jasiu Furtok na pewno na plus, lecz i tak nie pokazal swojej prawdziwej klasy. Byl ojcem bynajmniej polowy bramek,ale uwierzcie mi, gral jakos zadziwiaaco slabo.
Z Dzemow bardzo zaimponowal mi Zbyszek, wielkie slowa uznania. Szkoda jedynie,ze nie zdecydowal sie na pozniejszy wypadk do parku:(.
Gdybysmy zagrali tak jak w 2 polowce, w pierwszej.. Dzemowcy musieliby miec sie na bacznosci :)
Wizyta w parku wraz z zespolem Dzem i Przyjaciolmi bardzo udana. Atmosfera w parku po stokroc lepsza niz na nei jednym spotkaniu :)
Wspolne rozmowy (nie tylko pilkarsko-muzyczne), piwko, zabawa.... oi raz kolejny mamy przyklad,ze gwiazdy ze sceny sa takimi zwyklymi ludzmi- jak my :) nie ma zadnych barier :) i o to w tym systkim chyba chodzi :)
Mam nadzieje,ze takie mecze, takie spotkania beda czesciej... :)
Wracajac do meczu.... szkoda ze Benek nie gral i ze Janusz nie przyjechal:( z Jankiem bylby caly sklad :)
Jedynie maly minusik dla niektorych osob z FC co przyjechali na mecz tylko dla Dzemow. na wczesniejszych meczach FanClubowych nie dalo sie ich zauwazyc, alewczoraj pokazac sie musialy....
Reasumujac..... oby czesciej takie spotkania, czesciej takie meczyki... moze nawet nei tylko w pilke nozna :)
Co do Jana Furtoka.. ciesze sie, ze moglismy z Nim pograc... nie taki diabel straszny :) dalo sie Go upilnowac, w 2 polowie nie mial nawet zadnych bardzo klarownych sytuacji.
Dziekuje!
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pn paź 01, 2007 10:45 am

Pasztet pisze:Jedynie maly minusik dla niektorych osob z FC co przyjechali na mecz tylko dla Dzemow. na wczesniejszych meczach FanClubowych nie dalo sie ich zauwazyc, alewczoraj pokazac sie musialy....

Wytłumacz o co ci chodzi Pasztecie bo nie łapie ;) O jakich FanClubowych meczach piszesz ?? Bo jeśli mówisz o umawianiu się na grę w piłę przez forum to nie myl tych dwóch rzeczy. Jak ja się tu umówię z kimś na forum na piwo to tez nie robie z tego spotkania FC. A to, że ktoś nie przyszedł pograć gdy wy sobie urządziliście "szpil" mogło być spowodowane wieloma czynnikami. I za co tu minusiki przyznawać ??

A wracając do samej gry :) Po meczu w kilka osób pomyśleliśmy by skorzystać z ładnej jesiennej pogody i częściej spotykać się na takich meczach w gronie FC. Tydzień temu było już takie spotkanie na boisku SP 36 i było całkiem fajnie. Co wy na to by powtórzyć to w przyszły weekend ?? Ja osobiście bardzo chętnie się pojawię bo troszkę załamałem się swoją kondycją i pora coś z tym zrobić. Na sport tez trochę czasu musi się znaleźć.

Dlatego proponuje przyszłą niedzielę ok. godziny 15. Czekam na chętnych.

smar666
OFC "Skazani na Bluesa"
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » pn paź 01, 2007 11:11 am

jesli zdrowie dopisze, wylecze kontuzje i Rawa Blues mnie nie rozlozy to sie zjawie :wink: rzecz jasna
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pn paź 01, 2007 3:37 pm

Ja jestem za tym, ustalmy miejsce i sie zbierzmy. Ja po raz kolejny proponuje Podlesie;)
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » pn paź 01, 2007 3:39 pm

ale po co Podlesie skoro juz ostatnio mielismy super boisko i za free wiec ja bym tego nie zmianial i proponuje to kolo smara niedaleko, blisko centrum kazdy ma jakis dojazd wiec mysle ze to optymalne miejsce :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn paź 01, 2007 5:07 pm

Ja tym razem wypadam, w sobotę mecz, Rawa Blues(a jednak!), a w niedzielę udzielę się w akcji Polska Biega-tak więc na d*** siedzieć nie będę :lol:
Gość

Postautor: Gość » pn paź 01, 2007 6:04 pm

Sobota- o 15- w zasadzie pasuje mi to...na dziś- ale jeszcze nie potwierdzam przybycia na 100%
Zdjęcia świetne :) Jedno jest wręcz symboliczne- ja pół leżący na boisku ze wzrokiem wbitym w ziemię i strzelec bramki raźnie idący w swoją stronę :D
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pn paź 01, 2007 6:40 pm

No to i ja dorzucam swoje fotki ............ pozdrawiam wszystkich miło było znów się spotkać .... myslę że długo będzie co wspominac...

http://picasaweb.google.pl/kwinto2est

Kwinto2
kwinto2@skazani.dzem.com.pl
Gość

Postautor: Gość » pn paź 01, 2007 8:10 pm

No to chyba tylko ja zostalem z fotkami. Co juz nadrabiam. Pokazuje tu wszystkie bo na razie musze pomyslec nad zmiana galerii na mojej stronie bo zaczely sie listy strasznie wydluzac. Dziekuje wszystkim za dzien pelen wrazen, Pasztet juz to napisal ale powtorze - bardzo jest to mile ze oprocz spotkan na koncertach, sa tez te inne jak niedzielny mecz. Wiadomo o co biega nie bede sie rozpisywac.
Dziekuje wszystkim za wspolnie spedzony czas podczas meczu jak i w ZIelonej Dolinie. Nie wymieniam po kolei bo moglbym pominac kogos a tego nie chce.

Hmm.. doczytalem kiedys ze jesli wygra OFC to Whisky wypada z setlisty na pol roku. Znaczy mam rozumiec ze teraz "w nagrode" Whisky bedzie zarowno otwierac jak i zamykac kazdy koncert :D

Ok pokazuje moje fociska (na razie z meczu a jak obrobie Zielona Doline to dorzuce)

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Oj sie tego nazbieralo ale... wiadomo ze ludzie fotki ogladac luba. Jak tylko ogarne na mojej stronie to fotki zmienie na link.

Wróć do „Inne”