Whisky - czyli co piją fani bluesa i rocka?

to wszystko o czym chcesz napisac nie mogąc zdecydować sie na żadną z powyższych kategorii, a co ma jakikolwiek związek z zespołem Dżem

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Whisky - czyli co piją fani bluesa i rocka?

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 5:30 pm

Hej Witam

Chciałem zaproponować nowy temat. Ciekawi mnie co pijecie? Wino, Wodke, Piwo, Likiery, Jabole itp...
W jakich ilościach?

A jeśli robicie drinki to jak co i jak mieszacie?

Od razu napisze, że ja kocham dwa drinki

1. Wódka Żołądkowa Gorzka z Colą
2. Southern Comfort z lemoniadą
3. Wiśniówka z sokiem pomarańczowym na kruszonym lodzie
Gość

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 5:31 pm

zdaje się, że jest już taki temat:

Jaki browar najbardziej lubisz?

wystarczy troszkę poszukać ...
Gość

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 5:35 pm

A widzisz Maciejka browar to nie wszystko... W zwyczajnym piwku zobaczysz dużo, ale sięgnij po flaszeczkę a od razu widzisz więcej i to dużo szybciej :)
Gość

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 6:12 pm

Ja chyba nie powinnam sie wypowiadac w tym temacie, no bo hmmm... wiecie nie mam latek i narazie nie moge pic alkoholu :roll:
Ale powiem w tajemnicy ze jesli juz mam juz naprawde cos "pic" bo jest wazna okazja to brawarki tyskie, żubr lub dębowe ale oczywiscie w bardzo malych ilosciach... :wink: hehehe... tak tylko symbolicznie...

pozdrawiam
Anula zwana Dzanula :) :)
Gość

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 6:28 pm

Wow to świetnie, że sobie popijasz browarki. A ile musisz wypić żeby się zrzygać i stracić przytomnośc w zamknietym kiblu? Zeby rodzice dzwonili po szpitalach za Tobą a Ty na**bana śpisz w kiblu? Nie skończ jak Twój idol.

Sorry ale w**rwiają mnie takie dorosłe gówniary :)

Mimo to polecam alkohol dla tych pełnoletnich z rozsądkiem.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie
Gość

.

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 6:29 pm

Spirytus jakis tani z Plusa . Jakis jabol, browary roznie zalezy jak z kasa stoje . wodki nigdy nie pije ;] szkoda kasy lepiej spirol ;] oczywiscie z gwinta . Jakie ilosci ? .
noo jak jestem w delegacji to dziennie cwiarteczka i 5-6 browarkow .
w domku co 2-3 dni . Kilka browarkow cwiarteczki bardzo zadko . :) jakos lepiej na wyjezdzie z kumplami sie pije .
Gość

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 6:46 pm

Co Hipisku? Nie pijesz wodki ale cwiarteczke spirolu co drugi dzien? Chybas oszlal. :) Jesli to prawda to ja jestem cienki.

Prosze też, tych co pijają drinki o jakieś fajne przepisy.
Gość

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 7:34 pm

Nie jestem wielkim znawcą w tej materii... Lubię po prostu najzwyklejszą wódkę.
Jeżeli chodzi o drinki:
Wino białe wytr. 70ml,
Martini Bianco 50ml,
Żubrówka 25ml,
sok z limonki
mrr 8)

No i Wściekły standardowo, gin, martini... Whisky stanowczo nie lubię.
Gość

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 7:51 pm

charcerzyk napisał:

Wow to świetnie, że sobie popijasz browarki. A ile musisz wypić żeby się zrzygać i stracić przytomnośc w zamknietym kiblu? Zeby rodzice dzwonili po szpitalach za Tobą a Ty na**bana śpisz w kiblu? Nie skończ jak Twój idol.

Boże, kolejny mądry się znalazł ... Pytałeś człowieku, kto co pije, to Ci DZANULA16 powiedziała co pije zgodnie z tematem, z tym że wyraźnie napisała,że piwo pije okazyjnie i rzadko, chyba od tego się nie umiera ... W Tym wypadku muszę dziewczyny bronić ( nie zdarza się to często)... I widzę że na sam początek załapałeś ostrzeżenie, życzę powodzenia...

a żeby nie było że robię OT, to ja piję napoje wsokobąbelkowe :) Cola Light, czasem się raz na pół roku jakieś piwko trafi, ale niezbyt lubię ...

Pozdrawiam
kasiak1990
Gość

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 8:00 pm

Ja lubię whisky z colą i różne kolorowe drinki np. ostatnio lubię robić drink z wódki waniliowej (Absolut albo Sobieski) z sokiem Hortex Party kokosowo-ananasowy i lód pycha ale taki dosyć babski(słodki) robię też dobry słodki likier "Kwaczek"się nazywa z rumu 80% (w Czechach kupuje austriacki) i z mleka słodkiego w puszce , mleko w puszce trzeba gotować przez chyba 3godz i po otwarciu puszki jest wtedy karmel i to się miksuje z rumem można dodać też trochę wódki jak kto woli. Piwo też lubię ale zazwyczaj z sokiem malinowym albo imbirowym.

Dzanula 16 nie daj się Harcercerzykowi :!: :) wypić piwko to nie grzech
Gość

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 8:28 pm

isia pisze:
Dzanula 16 nie daj się Harcercerzykowi :!: :) wypić piwko to nie grzech

Hrr charcerzykowi jak juz cos :) Sorry za te krzyki
Gość

.

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 9:01 pm

Dlaczego oszalalem ? a czemu by nie pic ? Wyobraz sobie przyjezdzasz z kumplami do hotelu z roboty . Wbijaja sie do Ciebie do pokoju z emerytka .i co odmowilbys ? a zasada jest prosta . Raz ty raz oni wiec sie ciagnie takie cos tygodniami . Wiadomo ze po flaszce apetyt rosnie wiec i piwa trzeba sie napic ot cala filozofia.

Isia. Owszem nie grzech ale alkohol jest od 18 roku zycia . Noo a Dzanula16 nie ma tylu wiec wniosek jest prosty . Nie naklaniaj malolat do picia . Nie dla dzieci browarek 8) 8)
Ostatnio zmieniony śr mar 14, 2007 9:03 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Pasztet

Postautor: Pasztet » śr mar 14, 2007 9:01 pm

ja pije wszystko co popadnie... w ilosciach jakich popadnie...
glupie pytanie glupia odpowiedz...
Gość

Re: .

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 9:15 pm

Hipisek pisze:
Isia. Owszem nie grzech ale alkohol jest od 18 roku zycia . Noo a Dzanula16 nie ma tylu wiec wniosek jest prosty . Nie naklaniaj malolat do picia . Nie dla dzieci browarek 8) 8)

Ja nikogo nienamawiam do picia chodzi mi tylko o to,że Dzanula 16 napisała ,że pije bardzo rzadko w małych ilościach piwko, a Charcerzyk ją tak odrazu zjechał dość mocno i nie fajnie jakby od rana do wieczora grzała spirol. Ale zgadzam się ,że alkohol dopiero od 18 :!:
Gość

btw

Postautor: Gość » śr mar 14, 2007 9:18 pm

Isia btw skad ten podpis slowa jakies znajome ? to jakas piosenka? ;>

Wróć do „Inne”