Pytanie do fanów

to wszystko o czym chcesz napisac nie mogąc zdecydować sie na żadną z powyższych kategorii, a co ma jakikolwiek związek z zespołem Dżem

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Pytanie do fanów

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 3:46 pm

siemka

glowkuje juz dlugi czas i nie moge nic wymyslic sensownego do zwracam sie do was, fanow zespolu Deżm :D bo mam taki problem:

Bardzo chcialem zrobic dziewczynie oryginalny prezent na urodziny i wymyslilem ze dalbym jej autografy czlonkow dżemu. i tutaj tkwi caly problem :? jak zdobyc te autografy??? ma ktos moze jakis pomysl albo sposob na ich zdobycie???

licze na wasze pomysly i podpowiedzi

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pt kwie 25, 2008 7:33 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt kwie 25, 2008 3:55 pm

Iść na koncert, a po koncercie cierpliwie poczekać, aż panowie będą mieli chwilkę czasu i poprosić??

fanner pisze:dalbym jej autofrefy

autoportrety ? :P
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 4:29 pm

albo poszukać na allegro... tam czasem są takie rzeczy;]
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 4:34 pm

gumis666 pisze:albo poszukać na allegro... tam czasem są takie rzeczy;]

no ale tam nie ma z dedykacja ;) a ja dostalem z dedykacja od ..... nie wazne kogoi ;) dokladnie mam Jurka, Adasia i Frychela ;)
Gość

AUTOGRAFY

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 4:34 pm

JA MAM DWA WINYLE CEGłE I ABSOLUTELY LIVE WIEC JAK CHCESZ TO CI MOHE SPRZEDAC CEGłE TYLKO ZE DYDKACJE Są DLA KUBY :o :o :D :D
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 4:37 pm

i Ty to chcesz sprzedac :shock: w zyciu bym nie sprzedal

p.s. prosze nie pisz wszystko duzymi literami bo sie trudno czyta wszystko ;)
Gość

Re: AUTOGRAFY

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 6:03 pm

kubas_w pisze:TYLKO ZE DYDKACJE Są DLA KUBY

Zachlapie się korektorem i będzie w sam raz. ;)

Obawiam się, że jedyną opcją jest pójście na koncert. Pocztą raczej nie dostaniesz autografów ;)
Gość

Re: AUTOGRAFY

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 6:21 pm

malena pisze:
kubas_w pisze:TYLKO ZE DYDKACJE Są DLA KUBY

Zachlapie się korektorem i będzie w sam raz. ;)

Obawiam się, że jedyną opcją jest pójście na koncert. Pocztą raczej nie dostaniesz autografów ;)

ej ej mi jakos autografy przyszly ;)
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 7:04 pm

A to nie wiem. Wydaje mi się, że gdyby zespół miał wypisywać każdemu chętnemu dedykację i wysyłać pocztą, to by nie mieli czasu na granie.
Ale ja to sie nieee znam...
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 7:38 pm

to moze sproboje tez poczta :D chociaz zdaje sobie sprawe ze bedzie ciezko. musze sie wysilic i jakis ladny list do nich napisac. to bedzie najtrudniejszy element calej zabawy bo do pisania listow i innych prac pisemnych to glowy nie mam <lol2> dzieki za odpowiedzi czekam na dalsze pomysly
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 7:44 pm

malena pisze:A to nie wiem. Wydaje mi się, że gdyby zespół miał wypisywać każdemu chętnemu dedykację i wysyłać pocztą, to by nie mieli czasu na granie.
Ale ja to sie nieee znam...

a no widzisz kochana nie zrozumielismy sie ;) ja dostalem poczta bo mi jedna osoba zalatwila na koncercie z dedykacja dla mnie ;) a tak to bym Frychela z jego podpisem pod autografem Dzem bym takze nie mial. Chociaz to troche chamskie bo chwile gral w dzemie goscinnie a podpisuje Dzem jakby gral w nim od dosc dlugiego czasu
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 8:06 pm

Ty sie nie chwal tylko pomysl jak mozna koledze pomoc.........
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 8:23 pm

Ja mysle, ze pierwsza podpowiedz jest wystarczajaca :wink: A temat nie taki trudny jak sie wydaje :twisted:
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 8:39 pm

no jest prosta ale nie mam takiej sposobnosci zeby zostac po koncercie zadnym :? teraz w Bydgoszczy tez mi sie nie uda zostac chociaz jest After Party w jakims klubie
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 25, 2008 9:05 pm

zawsze można ich spotkać na tyskim festivalu :P ale do wakacji jeszcze troche czasu..

Wróć do „Inne”