Pozadżemowe muzyczne wydarzenia kulturalne

to wszystko o czym chcesz napisac nie mogąc zdecydować sie na żadną z powyższych kategorii, a co ma jakikolwiek związek z zespołem Dżem

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » śr lut 08, 2006 8:00 pm

Raz jeszcze o zlocie fanów AC/DC

UWAGA!!!UWAGA!!!

Z powodów technicznych Klub KOTŁOWNIA jest tymczasowo nieczynny.
W zwiazku z powyższym,
Zlot fanów AC/DC odbędzie sie planowo 18.02.2006 w Chorzowie,
z tym nie w klubie KOTŁOWNIA lecz w klubie CHAMPION

Klub CHAMPION Chorzów Batory ul.Wieniawskiego 18.
pozdrawiam.
z upoważnienia właściciela Klubu KOTŁOWNIA

kaniol

Masakra... nie znosze Championa :cry:
Awatar użytkownika
elvis_paw

Postautor: elvis_paw » czw mar 09, 2006 11:59 pm

QuorthoN: byles moze na tym zlocie z udzialem 4-ech Szmerow? mimo fatalnego miejsca?:> Jesli tak, to.. skrobniesz cos..?;) POzdr.
Hm.. Dzem jest tylko jeden! ;)
Gość

Postautor: Gość » pt mar 10, 2006 7:21 am

o co chodzi z tym fatalnym miejscem?
Awatar użytkownika
elvis_paw

Postautor: elvis_paw » pt mar 10, 2006 2:05 pm

No.. QuorthoN napisal na koncu swojej wypowiedzi, ze nie znosi Championa, do ktorego impreza zostala przyniesiona (o ile dobrze zrozumialem), dlatego tez przy relacji z omawianej imprezki moze pominac np. "..jedyne, co mi nie odpowiadalo, to miejsce", bo to juz wiem :) POzdr.
Hm.. Dzem jest tylko jeden! ;)
Gość

Postautor: Gość » pt mar 10, 2006 4:19 pm

aha, aha no to ok bo juz myslalem ... ;)
Gość

Postautor: Gość » sob mar 11, 2006 12:31 am

elvis_paw pisze:QuorthoN: byles moze na tym zlocie z udzialem 4-ech Szmerow? mimo fatalnego miejsca?:> Jesli tak, to.. skrobniesz cos..?;) POzdr.

A byłem,i owszem.I musze przyznać ze nie lubiany dotąd przeze mnie klub okazał się miejscem idealnym na taką imprezę.Wszelkie szczegóły na temat tego zlotu i opinie jego uczestników możecie znaleźć na forum AC/DC a konkretnie tutaj http://www.acdc.shost.pl/Forum/viewtopic.php?t=82
Oczywiscie w tym miejscu zwracam honor Championowi i na pewno jeszcze nie raz tam się zjawię na ciekawych imprezach.
Pasztet

Postautor: Pasztet » pn mar 20, 2006 10:56 pm

witam... 21 kwietnai w chorzowskiej Lesniczowce jest koncert Martyny Jakubowicz. bilety po 25 zl... troszku drogowa jak dla mnie, ale moze sie wybiore.
wybiera sie ktos?
info ze strony www.lesniczowka.art.pl
pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » wt mar 21, 2006 3:38 pm

26 marca jest koncert Martyny Jakubowicz w tyskim Palisanderze w cenie 15 zł a 20 w dniu koncertu.Ja już dziś zakupiłem bilety, 17,18 numerowane ale radzę się śpieszyć jeśli ktoś chętny.Klub jest jako taki, nie jest zły.
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » pt mar 24, 2006 10:32 pm

Jutro (czyli w sobotę 25 marca) o 17.05 w TVP Kultura jest dokument o Kyksie:

Bluesmeni - Ballada o Janku Kyksie Skrzeku

25.03.2006 (Sobota), godzina: 17:05
portret muzyka, 1999, Polska
czas trwania: 55 minut
/bez ograniczeń wiekowych/

Filmowa opowieść o Janie "Kyksie" Skrzeku, cenionym bluesmenie, młodszym bracie Józefa, lidera SBB, legendy polskiej rockowej psychodelii. Artyście niepowtarzalnym, indywidualiście od lat wiernemu własnemu stylowi niezależnie od zmieniającej się mody i koniunktury. W czasie 25 - letniej kariery wypracował sobie w polskim świecie muzycznym status genialnego interpretatora soulowo - bluesowych klimatów, zyskując przydomek rodzimego Joe Cockera.
Gość

Postautor: Gość » wt mar 28, 2006 6:59 pm

Bluestracje 2006

26.IV – 27.IV MDK „Batory” - warsztaty gitarowe - prowadzi Leszek Cichoński
26.IV - Klub SZUFLADA 15- koncert Candye Kane
27.IV - Klub KOTŁOWNIA – koncert uczestników warsztatów gitarowych+ zespół Highway

28.IV - MDK "BATORY" - Koncert YOUNG BLOOD + koncert gwiazdy wieczoru – zespół Cree
29.IV - Teatr Rozrywki - Wernisaż wystawy prac Adama Pasierskiego i Krzysztofa Szafrańca - BLUES TOP PHOTO
29.IV - Teatr Rozrywki - Koncert laureatów ankiety Twojego Bluesa GALA BLUES TOP 2005
Gość Specjalny - WALTER TROUT & THE RADICALS
29.IV - Klub SZUFLADA 15 - 6 URODZINY PISMA TWÓJ BLUES + koncert Steve Fistera
30.IV - Rynek - koncert plenerowy - BLUES POD ESTAKADĄ [ Blue Sounds + Roman Puchowski, Dingo,
Teneage Beat, Coolish Blues Session, -123 minuty

ktos sie wybiera?:)
Gość

Postautor: Gość » wt mar 28, 2006 10:34 pm

mi sie może jednak uda wpaść na Bluestracje :D (tym bardziej, że w tym roku w Torcu niejaki pan Sławek & company olewają Harmonica Top :| ) ...znaczy może... jakby mi się udało lud z semetru przekonać i z Bydzi byśmy wyruszyli po egzie ostatnim na Węgry od razu zahaczając tak o Chorzów, to jest szansa :twisted: :D
A co Kwiacie- masz ochote na powtórke z nami z zeszłego roku? :> :twisted: :lol: :P
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 06, 2006 9:56 pm

Dodatkowo nalezy dodac:

25.04. (wtorek) godz. 20.00 Klub CHAMPION
KOREK, jam session...

Na GALA BLUES TOP 2005 wystapia m.in: ELŻBIETA MIELCZAREK, NOCNA ZMIANA BLUESA, ŚCIGANI, BARTEK ŁĘCZYCKI, GRZEGORZ MINICZ, BARTEK SZOPIŃSKI, SŁAWEK WIERZCHOLSKI, LESZEK WINDER

Wie ktos po ile bilety??

No ja planuje isc na :

28.IV - MDK "BATORY" - Koncert YOUNG BLOOD + koncert gwiazdy wieczoru – zespół Cree
29.IV - Teatr Rozrywki - Koncert laureatów ankiety Twojego Bluesa GALA BLUES TOP 2005
Gość Specjalny - WALTER TROUT & THE RADICALS
30.IV - Rynek - koncert plenerowy - BLUES POD ESTAKADĄ [ Blue Sounds + Roman Puchowski, Dingo,
Teneage Beat, Coolish Blues Session, -123 minuty

8)
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 06, 2006 10:09 pm

właśnie- byłam w szoku, że Bartek Łęczycki wkońcu wyprzedził Sławka Wierzcholskiego w kategorii harmonijkarzy :) ...tylko szkoda, że Przemek Łosoś tylko 12 głosów uzyskał :(

>A bilety-
z tego co pamiętam z zeszłego roku to bilety na samą gale kosztowały w teatrze 30, 45 i 50 zł (więc pewnie w tym rocku podobnie :) )- z czego najlepsze miejsca były te za 30 :D
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 07, 2006 9:52 am

MalaAlejaRoz pisze:
A co Kwiacie- masz ochote na powtórke z nami z zeszłego roku? :> :twisted: :lol: :P

:D :D ach te piweczka...co za My :)
hmm no wlasnie nie wiem co z tym rokiem..:/
Alejko-na kogo przyjedziesz?? :D bo moze nawet jakbym nie poszla, to wiesz...park chorzowski,serki itp :lol: :D :)

W dniach 1 - 3 maj w DPT Leśniczówka w Chorzowie po raz dziesiąty odbędzie się Festiwal Muzyczny "Śląskie Brzmienie". Wystąpią
1 maj - Elżbieta Mielczarek, Józef i Jan Skrzek oraz Śląska Grupa Bluesowa
2 maj - Grzegorz Kapołka Band, Hot Water i Mr.Blues
3 maj - Błędowski-Winder Band oraz Free Blues Band

ja moze sie wybiore 1go maja;)
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 07, 2006 12:22 pm

kwiatuszek pisze:Alejko-na kogo przyjedziesz?? :D bo moze nawet jakbym nie poszla, to wiesz...park chorzowski,serki itp :lol: :D :)

ha, ha, ha :P
A Pyszne Trójkąciki to klasyka klimatu już przynamniej od ostatnich urodzin Sławka Wierzcholskiego więc no nie ma opcji,żeby ominąć ten punkt programu :twisted: :P
Heh, ale i tak w zeszłym roku wszystko pobił późniejszy Sosnowiec, ale ciii :X, bo obciach , nie Morri? :> :P

I w ogóle myślałam, żeby przyjechać na 28, 29... i potem od razu na barmanów do Koszalina się kopsać...ale qrde- nie wiem czy mi tyle wolnego w robocie dadzą po ostatnich akcjach :roll:

Wróć do „Inne”