Dżem malinowy- utwory najgorsze

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » czw cze 09, 2005 3:10 pm

Moim zdaniem nie ma takich kompletnie złych utworow dżemu sa tylko lepsze i odrobine gorsze! Takie jest moje zdanie! A co do wokalistow to mysle ze nie powinno sie ich porownywac:) pozdrowka
Gość

Postautor: Gość » czw cze 09, 2005 6:11 pm

Czemu mamy nie porównywać? Dla mnie nikt nie zastąpi Ryśka i uważam że inni nie byli już tak dobrzy jak on. i ich piosenki tak samo.
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » czw cze 09, 2005 6:54 pm

Misia pisze:Czemu mamy nie porównywać? Dla mnie nikt nie zastąpi Ryśka i uważam że inni nie byli już tak dobrzy jak on. i ich piosenki tak samo.

"ich piosenki?" przecież piosenki były tworzone przez cały zespół...Rysiek wszystkiego nie komponował i pisał, tak samo jak Dewódzki czy Maciek Balcar.
Gość

Postautor: Gość » czw cze 09, 2005 7:16 pm

Ryśka juz nie ma!! A Maciek i przej jakiś czas Jacek nie chcieli go przewyzszyc tylko kontynuować to co on robił. I wszyscy wiemy ze nikt nie jest dobry jak Rysiek! Ale te czasy juz nie powróca. Cieszmy sie ze oni nadal dla nas graja bo takie przezycia jak na ich koncertach sa niezastąpionymi!
Gość

Postautor: Gość » pt cze 10, 2005 2:53 pm

Wehikuł czasu ale chyba będę odosobniona w tej opinii.
Zawsze mnie zastanawiało co Wam się podoba w tej piosence... :?
Gość

Postautor: Gość » pt cze 10, 2005 3:15 pm

ruudzia pisze:Wehikuł czasu ale chyba będę odosobniona w tej opinii.
Zawsze mnie zastanawiało co Wam się podoba w tej piosence... :?

Nie masz czasem tak, iż chciałabyć powrócić do jakiś zdarzeń w swoim życiu, pięknych zdarzeń, których nigdy nie zapomnisz? Przeżyć to raz jeszcze, a gdyby tak się stało to nie byłby to cud?
Gość

Postautor: Gość » pt cze 10, 2005 3:25 pm

w tym roku skończę dopiero (albo aż :wink: ) 21 lat na chwilę obecną ta piosenka po prostu mi isępodoba -ot tak. Podoba mi isęjej melodia, , lubięjej słuchać, jak narazie nie znudziła mi się. Moge przypuszczać, że za t parę lat Wehikuł będzie mi jeszcze bliższy ze względu na treść! Słuchając jej zapewne będą mi się przypominały właśnie czasy, kiedy miałam te 19 czy 20-ścia parę lat, a co za tym idzie ludzi, z którymi miło spędzałam czas i których nigdy nie zapomnę. A że pewnie CI ludzie się porozjeżdżają po Polsce, po świecie słowa: "nie powrócą, nie powrócą już nie" będą tu bardzo pasować. hehe jakm i jescze cośdo głowy przyjdzie to napiszę heh
Gość

Postautor: Gość » sob cze 18, 2005 7:58 pm

dzemek01 pisze:A i również ja się wypowiem.Piosenki z Jackiem Dewódzkim są wprost malinowe.Może jedynie To Tylko dwa piwa, Zapal świeczke są poprawne i fajne.A z Ryśkiem...hmm ostatnio Czerwony jak Cegła staje mi się"przejedzony".No i chyba tyle.
Pozdrawiam Wszystkich
Oficjalny Fanclub Dżemu
"Skazani na bluesa"

Przepraszam najserdeczniej za to co napisałem kilka postów wstecz.Słucham sobie akurat płyty Pod Wiatr i muszę powiedzieć że podoba mi się.Jacek nie jest aż taki najgorszy, wogóle muzyka melodyjna, ale jednak nie pasująca do Dżemu.Ale płyta jak najbardziej pozytywna.Zmieniam swoje zdanie na temat Jacka.Jeszcze lubiłem wcześniej Dżem w operze, tam też fajnie śpiewa.
Pozdrawiam Wszystkich
Oficjalny Fanclub Dżemu
"Skazani na bluesa"
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 19, 2005 2:10 pm

kamila pisze:Nie masz czasem tak, iż chciałabyć powrócić do jakiś zdarzeń w swoim życiu, pięknych zdarzeń, których nigdy nie zapomnisz? Przeżyć to raz jeszcze, a gdyby tak się stało to nie byłby to cud?

a wiesz że tak ostatnio zaczęłam słuchać i się zastanawiać i faktycznie muszę zwrócić honor tej piosence-jest świetna
jak to czasem człowiek tak bezmyślnie czegoś słucha :oops: i się do czegoś uprzedzi...
dzięki kamila :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr cze 29, 2005 9:48 pm

wiadomo ze każdy zespół ma pioseki lepsze i gorsze, ale wg mnie nie ma Dzem nie ma takiej wybitnie złej
Gość

Najgorsza piosenka Dżemu

Postautor: Gość » pn gru 05, 2005 8:35 pm

Zakładam ten temat ( bo chyba jeszcze takiego nie było, z tego co przejzałem) bo chciałbym zapytać Was, których piosenek DŻEMU (tych Ryśkowych) słuchacie najżadziej lub wogóle... o piosenki których nie lubicie albo do których nie możecie się przekonać bo sądze, że każdy z nas - fanów DŻEMU takie ma...
ja na przykład nie przepadam za "nie jesteś taki jak dawniej", "uwierz mirando" i "najemnik 1". jakoś nie mogę się do tych utworów przekonać pomimo, że wprost przepadam za DŻEMEM... znam chyba wszystkie utworki dżemu na pamięć a tych trzech nie... są mi obojętne...
a Wy macie takie piosenki ???
Gość

Postautor: Gość » pn gru 05, 2005 8:41 pm

Ja tam Ryśkowe pioesnki lubie wszystkie, a za czasów Ryśka to jedynie nie moge sie przekonac do instrumentalnuch z "The band plays one" (oczywiscie nie do wszystkich) :wink: A ogolnie Dżemu, to jakos tak serdecznie nie podoba mi się "Być albo mieć".

Coś mi sie kojarzy ze podobny temat juz był, ale moze mi sie cos przysnilo tylko.
Pozdrawiam :wink:
Gość

Postautor: Gość » pn gru 05, 2005 8:51 pm

jeśli był taki temat to wybaczcie... ale przed napisaniem przejżałem wszystkie tematy... cóż może nie zauważyłem...
Awatar użytkownika
grimus
Kontaktowanie:

Postautor: grimus » pn gru 05, 2005 8:59 pm

Kiepsko szukałeś... Popełniłem taki temat półtora roku temu, a znajdziesz go tu:
http://fanclub.dzem.com.pl/fanclub/foru ... .php?t=119

Pozdrawiam - G.
...siłom nieczystym w poprzek
siłom nieczystym wbrew
jest mi naprawdę dobrze
z tym, co jest we mnie złe...
(W. Waglewski)
Gość

Postautor: Gość » pn gru 05, 2005 9:06 pm

a to jeszcze raz sorry... da się to jakoś usunąć ?? to bym usunął żeby nie zaśmiecać ...

Wróć do „zespół DŻEM”