"Dżem pamięci Pawła Bergera"

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy jesteś za tym, żeby ukazał się pełny zapis koncertu?

Tak
60
92%
Nie
2
3%
Jest mi to obojętne
3
5%

Liczba głosów: 65
Awatar użytkownika
Benson

"Dżem pamięci Pawła Bergera"

Postautor: Benson » wt cze 06, 2006 6:05 pm

Na razie Wasze oczekiwania i przewidywania, a jak płyta się ukaże - recenzje. Gdy będzie znany tytuł, to się zmieni nazwę tematu ;)
Jednym z niewielu plusów wczorajszego czata (czatu? ;) ) z Maćkiem była informacja, że rzeczona koncertówka pojawi się prawdopodobnie na Festiwalu w Tychach, prawdopodobnie na razie w postaci podwójnego albumu (prawdopodobnie z czasem ukaże się całość). Nie podejmę się wyboru utworów, które mogłyby trafić na te 2CD, gdyż jedynym, który bym odrzucił jest "Powiedz czy słyszysz". A swoją drogą ciekawe czy ewentualna reszta ukaże się osobno, czy trzeba będzie sięgnąć do kieszeni, płacąc za niektóre utwory kolejny raz ?
Ostatnio zmieniony pt sty 26, 2007 4:12 pm przez Benson, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » wt cze 06, 2006 6:38 pm

Super, ze materiał nie zaginął gdzieś... nie zniszczył się a pomysł nie trafił na śmietnik...jednak w tej beczce miodu znalazła się i łyżka dziegciu...dziwny choć pewnie z względów edytorskich słuszny pomysł z wyborem utworów miast wydania całości...faktycznie zapowiedz wydania reszty w innym terminie budzi wątpliwości co do wyglądu dalszej części...mam nadzieje, ze wydanie to jednak będzie zapisem koncertu nie the best of....i dostaniemy w ręce raczej materiał podobny do koncertu w Spodku...
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » pn lip 24, 2006 5:03 pm

Ale odzew :lol:
Minęło już 1,5 miesiąca i raczej nie spodziewam się, żeby płyta (-y) się ukazała w Paprocanach, gdyż już by coś o tym było wiadomo. A może jednak? No właśnie, wiecie coś o tym? Adi, jechałeś z Dżemem, może coś Ci się udało wyciągnąć ? ;) Ja napisałem maila w tej sprawie do Leszka Martinka, ale odpowiedzi nie dostałem.
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn lip 24, 2006 5:06 pm

Benson pisze:Adi, jechałeś z Dżemem, może coś Ci się udało wyciągnąć ? ;) Ja napisałem maila w tej sprawie do Leszka Martinka, ale odpowiedzi nie dostałem.
widzisz, gdybym pamietal o tej plycie to napewno bym sie zapytal, ale niestety... moja skleroza postepuje...
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt lip 25, 2006 9:26 am

Benson pisze:Ale odzew :lol:
Minęło już 1,5 miesiąca i raczej nie spodziewam się, żeby płyta (-y) się ukazała w Paprocanach, gdyż już by coś o tym było wiadomo.

No ciekawe.. nowa płyta Cree też miała się ukazać na Festiwalu.. a jednak się nie ukaże..
Filipo

Postautor: Filipo » wt lip 25, 2006 9:41 am

a moze szykują nam niespodziankę :)
poczekamy zobaczymy :wink:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz sie 06, 2006 11:42 am

Wie ktoś coś więcej na temat tej płyty? Wielce miała być do kupienia na Festiwalu.. według Maćka.. (chyba że znów tylko cytował :wink: )
Pani na stoisku Dżemowym też nic nie wiedziała.. w niedziele miała spytać pana Martinka, ale chyba nie spytała..
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 06, 2006 3:08 pm

Armin pisze:Wie ktoś coś więcej na temat tej płyty? Wielce miała być do kupienia na Festiwalu.. według Maćka.. (chyba że znów tylko cytował :wink: )
Pani na stoisku Dżemowym też nic nie wiedziała.. w niedziele miała spytać pana Martinka, ale chyba nie spytała..

cholera jak zobaczylem, ze ten tamt swieci sie na zolto myslalem, ze wreszcie cos wiadomo...ze plyta jest ew, zaraz bedzie...
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz sie 06, 2006 3:45 pm

Scypion pisze:cholera jak zobaczylem, ze ten tamt swieci sie na zolto myslalem, ze wreszcie cos wiadomo...ze plyta jest ew, zaraz bedzie...

Heee... :wink: a tu taki psikus Ci zrobiłem.. :lol:
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » pn sie 07, 2006 12:46 pm

Ciekawe czy jakieś informacje, co do płyty, bo nie byłem na nim, a chętnie bym go zobaczył. Coś było o tym, że nie wszystkie utwory będą na płytach. Według mnie szkoda, ale biorąc pod uwagę liczbę płyt, jak i cenę, to na początek to jednak dobre rozwiązanie :-) W przyszłości jest planowanie wszystkiego, więc o nic się nie boję, oby tylko coś było.
Gość

Postautor: Gość » pn sie 07, 2006 6:03 pm

dyli pisze:Ciekawe czy jakieś informacje, co do płyty, bo nie byłem na nim, a chętnie bym go zobaczył. Coś było o tym, że nie wszystkie utwory będą na płytach. Według mnie szkoda, ale biorąc pod uwagę liczbę płyt, jak i cenę, to na początek to jednak dobre rozwiązanie :-) W przyszłości jest planowanie wszystkiego, więc o nic się nie boję, oby tylko coś było.

ja bylam na tym koncercie...i bym bardzo chciala ta plyte miec w domu.
i dziennie powtarzam sobie: przeciez cierpliwosc uszlachetnia..(:, wiec uszlachetni Nas tak, ze ta plyta bedzie i moze z jakas niespodzianka....pozyjemy, zobaczymy.
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » pn sie 07, 2006 8:41 pm

kwiatuszek pisze:ja bylam na tym koncercie...i bym bardzo chciala ta plyte miec w domu.
i dziennie powtarzam sobie: przeciez cierpliwosc uszlachetnia..(:, wiec uszlachetni Nas tak, ze ta plyta bedzie i moze z jakas niespodzianka....pozyjemy, zobaczymy.

No pewnie, cierpliwość, to jedna z cnót, jakie musimy pielęgnować. Mam cierpliwość i tak, jak mówisz możemy doczekać jakiejś niespodzianki oby :-)

Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » pn sie 07, 2006 8:52 pm

proponuje pisać w tym temacie jak już ktoś będzie miał jakieś pewne informacje a nie wyrażać tylko żalu, ze nie i nadziei ze kiedyś tak...
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » wt sie 08, 2006 9:31 am

ja chciałam nawiazac tylko patre słów do utworów, które ewentualnie miałbyby się tam znaleźć. Podarowałabym sobie Whisky, i zeby nie zrobic gafy chyba to był Czerwony jak cegła. Jak juz wcześniej ktos stwierdził, płacic kolejny raz za to oc juz było. Wiadomo ze płyta ma ograniczone pole zapisu, tak wiec szkoda byłoby zapełniac to miejsce utworami, które niestety nie wnoszą nic nowego.

Miłego
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!
:D
Awatar użytkownika
dzemland

Postautor: dzemland » czw sie 10, 2006 8:29 am

W lutym rozmawialem z panem Martinkiem - powiedział, że płyta wyjdzie najpóźniej w kwietniu. Maciek na pisał -"będzie na Tychach". Po płycie narazie ani śladu. Taki magiczny koncert. Mam nadzieję, że wogóle się ukaże

Wróć do „zespół DŻEM”