Komercyjni ale nie Dżem

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Komercyjni ale nie Dżem

Postautor: Gość » pt kwie 18, 2008 6:02 pm

Witam wszystkich. Chciałbym znać wasze zdanie na temat pojawiania się zespołu Dżem w telewizji. Ostatnimi czasy powstało wiele Festiwali, Gal, Jubileuszy, które są transmitowane przez telewizję. Na takim festiwalu, który nazywał się bodajże Top Trendy widziałem Dżem tylko raz i tylko raz na imprezie tego rodzaju. Osobiście bardzo się cieszę, że panowie z Dżemu nie wychylają się prezentując swojej muzyki na scenach tak tandetnych widowisk... Nie chodzi mi oczywiście o Woodstock, Festival Miry Kubasińskiej czy inne miejsca, w których gra Dżem. Mam nadzieję, że podtrzymają tradycję. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Pozdrawiam Wszystkich.
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 18, 2008 6:10 pm

to co maja rekami i nogami bronic sie od TV? Chyba lepiej jak mlodsze pokolenie bedzie moglo ich ogladnac tudziez posluchac i sie wciagnac
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 18, 2008 7:38 pm

I dobrze, że się nie lansują na siłę w TV, ale pokazanie się raz na jakiś czas wcale nie jest takie złe. Ja uważam, że Dżemu w TV jest "w sam raz" ani za dużo, ani za mało.
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » pt kwie 18, 2008 10:13 pm

Dzem nie musi sie lansowac :lol:
i tak zawsze mieli maja i beda miec duzzzzzzzzzzoooooo fanów

a jak od czasu zobaczymy Ich w Tv to nic sie nie stanie
"idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu ..."

Wróć do „zespół DŻEM”