ulubiona piosenka

wszystkie komentarze odnośnie samego zespołu, muzyków, ich zachowań i umiejętności

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

marmolada

ulubiona piosenka

Postautor: marmolada » wt gru 30, 2003 11:52 am

hej fani! jak jest wasza ulubiona piosenka dzemu? ja kocham wszystkie, ale szczegolny sentyment mam do "tanca smierci" i "wehikulu czasu". jakie sa wasze typy??? :D pozdrawiem!
Gość

Postautor: Gość » wt gru 30, 2003 9:50 pm

hey!

Ja tez bardzoooo lubie wszystkie, ale zawsze sa te ktore najbardziej wpadna w ucho, budza skojarzenia, najbardziej do nas trafiaja i dla mnie sa to: "nieudany skok" "sen o victorii" "jak malowany ptak" "ostatnie widzenie" ..... starczy miala byc chyba jedna, ale jakos nie wyszlo :wink: m.in. przy tych piosenkach czuje ze Dzem - to jest to
Gość

Postautor: Gość » śr gru 31, 2003 3:44 am

Bez wątpienia
"Ostatnie widzenie"
"List do M"
"Wehikuł czasu"
..oraz..
"Po co"
"Letni spacer z Agnieszką"

:mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » śr gru 31, 2003 4:45 pm

ulubiona piosenka Dżemu??? nie zadawaj pytań, na które nie istnieją odpowiedzi :) ja kocham wszystkie piosenki Dżemu :) dlatego mogę wymienić kilka tych, które lubię wyjątkowo. uwaga! zaczynam :) "Uśmiech śmierci", "Kiepska gra", "Harley mój", "Wehikuł czasu", "Powiał boczny wiatr", "Autsajder", "Lunatycy", "Naiwne pytania"... itd... wszystkie inne... aha! ostatni mój wpis w 2003 roku, więc wszystkim życzę spełnienia marzeń!!! i niech rozbrzmiewa Dżem!!! :)
Gość

OJOJ

Postautor: Gość » pt sty 02, 2004 12:47 am

ojoj no trudne pytanie :) ja podobnie jak towarzysze wyzej nie jestem w stanie udzielic jednoznacznej odpowiedzi :)
spróbuje wymienic te najbliższe mojej osbie utowry....
Niewinni, Cała w trawie, Sen o viktorii, Malowany Ptak, List do m, Aleja róż, Paw, Autsajder, Abym mógł przed siebie isć, Wehikuł... qrde no to nie ma końca :D wymieniam jais kawałek a do głowy za chwile przychodzi mi następny hehe no niestety w.w tytułów nie moge nazwać jakąś czołówką hehe dżem to dżem... uwielbiam jakieś 95% ich twórczosci :))
pozdrawiam wszystkich
papa

PEACE !
Gość

Postautor: Gość » pt lut 06, 2004 3:45 pm

witam
moja mianowicie jest ulubioną pisenka prześwietnego zespołu DŻem "Cała w trawie"
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » śr lut 18, 2004 8:55 am

Ehh... ja szczególne sentymenty mam dla piosenki.. "Tylko ty i ja" , "Mala aleja róż" (własnie teraz tego słucham) :D I szczerze powiedziawszy to kazda piosenka z repertuaru Ryska...
kwiatuszek

Postautor: kwiatuszek » czw lut 26, 2004 11:55 am

Wszystkie piosenki Dzemu maja cos w sobie:),ale najbardziej podobaja mi sie:
"Wehikuł czasu"
"ModlitwaIII"
"Uśmiech śmierci"
"Whisky"
"Autsajder"
"Chce Ci cos powiedziec"
"Czerwony jak cegła"

Peace:)
olgaa

Postautor: olgaa » pt lut 27, 2004 9:22 am

ludziki :) przecierz wiadomo ze wszystkie pioseneczki sa the beast 8) i nie ma co na ten temat dyskutowac bo sama nasza obecanosc tutaj swiadczy o tym ze we love dzem :D i tak powinno byc :D :wink:

ja osobiscie uwielbiam wszystkie piosenki naprawde aletylko z niektorymi mam dobre wspomnienia i one sa na pierwszych miejscach jak np
"whisky"
"cala w trawie"
"czerwony jak cegla"
"mala aleja roz"

i czuje sie winna ze wogole je wlasnie wyrozniam bo wszystkie so SUPER :D
Gość

Postautor: Gość » sob lut 28, 2004 5:23 pm

Ja ostatnimi czasy nałogowo słucham "Płyń mój bluesie płyń", bo czasem tylko bluesa słysze... A poza tym każdy kawałek Dżemu jest moim ulubionym, a pytanie o ulubiony kawałek Dżemu powinno być raczej do mało znających ten Zespół, bo ten kto go słucha długo i dużo wie że nie łatwo jest nazwać któryś ulubionym, chyba że się wiąże z jakąś sytuacją lub przeżyciem.
Pozdrowionka
r_a_f

Postautor: r_a_f » pn mar 15, 2004 5:03 am

Oczywiscie tych uworow jest wiele ale najczesciej lubie sobie nucic:
"poznalem go po czarnym kapeluszu"
"kaczora"
"usmiech smierci" - tez z kasety dzem session 1, tam Rysiek przeszedl sam siebie.
Gość

Postautor: Gość » śr mar 17, 2004 6:38 am

"Abym mogl przed siebie iść"
tomaj

Postautor: tomaj » śr mar 17, 2004 9:53 pm

NIe będe orginalny ,jak niektórzy napisze że kocham wszystkie piosenki Dżemu ale najbardziej to: WEHIKUŁ CZASU,CEGŁE,WHISKY,DETOX,NIEWINNI,SEN O VICTORII,OSTATNIE WIDZENIE,SKAZANY NA BLUESA i wiele innych
Yanish84

oj dużo jest takich piosenek...

Postautor: Yanish84 » pt mar 19, 2004 6:44 pm

Podobają mi się wszystkie znane mi utwory DŻEMU. Jednak szczególnie nie lubie, a kocham dwie: List do M. oraz Sen o Victorii. List kiedyś uratował mnie przed popełnienem samobója, więc to ona ma szczególne miejsce w moim sercu...
eni

Postautor: eni » ndz mar 21, 2004 11:09 am

Jesli o mnie chodzi- "Uwierz Mirando" i cala "The band plays on..." Cudenka tam sa, zwlaszcza utwor "Karlus":)

Wróć do „zespół DŻEM”