Kiedy film będzie na DVD

Wasze rozważania, dywagacje, opinie na temat fabularnego filmu pt."Skazany na bluesa" w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

losiekjr

Kiedy film będzie na DVD

Postautor: losiekjr » ndz paź 23, 2005 9:55 pm

Witam wszystkich.Mam pytanie do administatorów strony, cżłonków fanclubu i przede wszystkim do twórców fimu: Kiedy "Skazany na bluesa" będzie dostępny na DVD.I kiedy będzie można go będzie zakupić w sklepiku fan clubu?Czy będzie to możliwe jeszcze przed Bożym Narodzeniem?
Pasztet

Postautor: Pasztet » śr paź 26, 2005 7:08 pm

nie orientuje sie wlasnie ktos kiedy film bedzie na dvd? pozdrawiam
topor1

Postautor: topor1 » śr paź 26, 2005 8:02 pm

Witam kiedyś ktoś napisal na Liście dyskusyjniej ze niby ma być w Styczniu 2006 :D pożyjemy zobaczymy narka
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt lis 08, 2005 12:16 pm

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... S=14811305

Jeszcze nie film, ale równie interesujący zestaw na DVD i CD już jest :wink:
Awatar użytkownika
masc

Postautor: masc » wt lis 08, 2005 1:43 pm

Właśnie zakupiłem zestaw CD+DVD (taki jaki jest pod linkiem, który podał Armin). W zasadzie dla starych fanów Dżemu i dla tych, którzy film już widzieli ta pozycja nie sprawi wielkiego zaskoczenia. Niemniej jednak powinna się znaleźć na półeczce obok innych płytek zespołu. 8)
"Treat Me Good, I'll Treat You Better. Treat Me Bad, I'll Treat You Worse." (S.B.)
Gość

Postautor: Gość » wt lis 08, 2005 2:36 pm

Masc, a ile ta przyjemność kosztuje?
Gość

Postautor: Gość » wt lis 08, 2005 3:52 pm

u nas na peryferiach dopiero co leciał film w kinie,a dvd wychodzi najczęsciej około pół roku po premierze,pozyjemy,zobaczymy 8)
no a sciezka dzwiękowa co było do przewidzenia żadną rewelacją nie jest ,taki ot kolejny the best of 8)
Awatar użytkownika
masc

Postautor: masc » wt lis 08, 2005 3:54 pm

Zestaw zakupiłem za 45,5 zł (36zł+9,5zł przesyłka kurierska, poczta kosztuje tyle samo). Ale zaznaczam - materiał na DVD to nie jest film "Skazany na bluesa", a tylko fragmenty z tego filmu. Natomiast CD to wersje studyjne i koncertowe utworów, które nie są żadnymi rarytasami w dyskografii zespołu (tj. nic w stylu "wcześniej niepublikowane"). Więc jeśli ktoś czeka na film na DVD to radzę poczekać. Całość dostępna jest w sklepie internetowym "Merlin".
"Treat Me Good, I'll Treat You Better. Treat Me Bad, I'll Treat You Worse." (S.B.)
Gość

Postautor: Gość » czw lis 10, 2005 8:45 am

W takim razie ja wolę trochę poczekać :)
Gość

Postautor: Gość » czw lis 10, 2005 9:24 am

masc pisze:Zestaw zakupiłem za 45,5 zł (36zł+9,5zł przesyłka kurierska, poczta kosztuje tyle samo). Ale zaznaczam - materiał na DVD to nie jest film "Skazany na bluesa", a tylko fragmenty z tego filmu. Natomiast CD to wersje studyjne i koncertowe utworów, które nie są żadnymi rarytasami w dyskografii zespołu (tj. nic w stylu "wcześniej niepublikowane"). Więc jeśli ktoś czeka na film na DVD to radzę poczekać. Całość dostępna jest w sklepie internetowym "Merlin".

W Media Markcie, w centrum pięknego miasta Wrocław, płyta jest do kupienia za 29,90 więc być może się skuszę. Mam do Ciebie Masc jeszcze jedno pytanie - jak długie są te fragmenty filmu na DVD?
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw lis 10, 2005 10:01 am

Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » czw lis 10, 2005 1:03 pm

Fatalna informacja z tą edycją kolekcjonerską :( No chyba, że wydadzą też te materiały archiwalne osobno, w co akurat wątpię :? Wcala mi się nie uśmiecha wydawać kasę na tej wątpliwej jakości "dzieło" filmowe, ale czuję, że nie będzie innego wyjścia.
A tak btw, to ITI zawaliło sprawę, nie wydając "Skazanego..." przed Świętami.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw lis 10, 2005 1:27 pm

Nasuwa się pytanie czy te archiwalne materiały to będą materiały, których nie widzieliśmy i nie znamy...czy też te które już widzieliśmy, czyli Rawy Blues, Olsztyńskie noce bluesowe, Łódź itd. (Tvp Kultura) ...
Awatar użytkownika
masc

Postautor: masc » czw lis 10, 2005 8:50 pm

Kurde bele, o Media nie pomyslalem, a przeciez mam niedaleko :? Co do dlugości fragmentow DVD - nie porażają długością, mają po pare minut. Przyznam się, że nie doczytałem tekstu reklamującego owe combo cd+dvd, który mówił o fragmentach z filmu, a nie o samym filmie. I tak sie "nabrałem" myśląc, że będę miał film.
Gość

Postautor: Gość » pt lis 11, 2005 12:42 pm

pieknie,pięknie :lol: tylko czekac do lutego :!:
wrescie koncerty z Ryśkiem doczekaja sie wydania na dysku :!: :lol:

Wróć do „Skazany na bluesa”