Złe słowa o fanach Dżemu i Ryśka

Wasze rozważania, dywagacje, opinie na temat fabularnego filmu pt."Skazany na bluesa" w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » śr kwie 18, 2007 2:18 pm

nie wiem co cię urzekło moje rodzina Dżemu słucha od pokoleń nawet mamy zdjęcie z Ryśkiem ja wtedy maiłem rok czyli w 1993 a tak nawiasem mówiąc teraz moi znajomi wyzywają mój zespól od pedałów no coz ludzie sie nie znają.
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 18, 2007 2:21 pm

Maycha45 pisze:nie wiem co cię urzekło moje rodzina Dżemu słucha od pokoleń nawet mamy zdjęcie z Ryśkiem ja wtedy maiłem rok czyli w 1993 a tak nawiasem mówiąc teraz moi znajomi wyzywają mój zespól od pedałów no coz ludzie sie nie znają.

nie ma sie czym przejmować radziłbym przejśc kolo takich odzywek obojętnie.
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 18, 2007 2:57 pm

Maycha45 pisze:Powiem tak ja wiele przeszłem w podstawówce wiecie jak to jest ja Dżemu słucham jak chodziłem do pierwszej klasy wtedy uczyłem się czytać i pisać ale kiedyś na lekcji malowaliśmy swoje hobby ja namalowałem logo Dżem potem
dzieci o tym wiedziały i 3 klasy wyzywali mnie od ćpunów i takie tam tak sobie dzisaj zadaje skąd oni mogli wiedzieć o tym tak wiele?

Twoja opowieść uświadomiła mi jak bardzo szczęśliwe miałam dzieciństwo :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 19, 2007 11:42 am

Bardzo się ciesze że tobię się udalo ja nie miałem takiego farta
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 19, 2007 12:04 pm

przeczytalem i wcale sie tym nie przejmuje

bylem jestem i bede fanem Ryska

i nie interesuje mnie opinia "innych" na jego temat

i to co pisze jakas gazeta

wiecej chyba tu nie trzeba mowic
Awatar użytkownika
Rychu16

Postautor: Rychu16 » czw kwie 19, 2007 3:56 pm

Brak mi słow!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak mozna tak beszczelnie klamac!!!!!!Ci ludzie nie maja pojecia o Rysku i legendzie ktora jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 19, 2007 4:01 pm

nie wiem o co ci chodzi ale naprawdę przecież rysiek tak jagby wujek ale z innej strony bo jestem od Ryśka siostry męża kuzyna bratankiem kiedyś spotkałem sie z nim i zrobiliśmy razem zdjecie
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 19, 2007 4:33 pm

Rychu16 pisze:Brak mi słow!!!!!!!!!!!!!!!!!Jak mozna tak beszczelnie klamac!!!!!!Ci ludzie nie maja pojecia o Rysku i legendzie ktora jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Człowieku, spokojnie. Proponuję persen
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 19, 2007 4:45 pm

zauważyłam że dołączyłaś do elyty promującej zgrywanie się i pouczanie.
tak to forum działa na większośc ludzi, to nie Twoja wina.
Gość

Postautor: Gość » czw kwie 19, 2007 6:49 pm

JednaZNiewielu pisze:zauważyłam że dołączyłaś do elyty promującej zgrywanie się i pouczanie.
tak to forum działa na większośc ludzi, to nie Twoja wina.

Nie, to forum jest już tak nudne, że nie pozostaje nic innego do roboty.
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 20, 2007 12:04 pm

Barborka pisze:to forum jest już tak nudne, że nie pozostaje nic innego do roboty.

to dlaczego tu zaglądasz?
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 20, 2007 12:46 pm

nie wiem o co tu chodzi ale jesli o mnie się kłócicie to przepraszam opowiedziałem troszkę o moim zyciu i już są kłótnie
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt kwie 20, 2007 1:03 pm

Ehh, że też o mnie się nikt nie kłóci :cry:
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 20, 2007 1:19 pm

JednaZNiewielu pisze:to dlaczego tu zaglądasz?

Z sentymentu, takiego samego jak oglądanie nudnego i durnego serialu "Klan"...
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » pt kwie 20, 2007 1:23 pm

Skończcie te durnowate wywody. Idźcie na czaterię czy coś..

Kolejny temat się zeszmacił. Myślę, że w tym temacie już wszystko zostało powiedziane. Krytyczne słowa są i będą. Jedni się z tym potrafią pogodzić, inni nie, czują sie pokrzywdzeni bądź olewają to. Tyle słowem podsumowania tematu.
Egotrans.

Wróć do „Skazany na bluesa”