Katowice 5 i 6 maj

Archiwum wiadomości forum Sprawy Oficjalnego Fanclubu

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » czw maja 04, 2006 3:14 pm

Kolega Marek juz w drodze wiec odpowiem za niego:) : jesli masz 18 lat to i owszem (nie bedziemy oficjalnie rozpijac nieletnich)

Pozdrawiam 8)
Gość

:0

Postautor: Gość » czw maja 04, 2006 3:21 pm

18 mam . Tylko jak Was rozpoznam ? :)
Gość

Postautor: Gość » czw maja 04, 2006 5:14 pm

HEHE wysoki przysojny blondyn o nienagannych manierach, czarujacym usmiechu 8) a co :) co za Ja;)

Nie no zarty a teraz powaznie www.poprostuprzemo.prv.pl oto caly ja:)
Pasztet

Postautor: Pasztet » pt maja 05, 2006 3:42 pm

Przemku i Hipisku.. moze sie zgadamy podzegarem jutro??
dajcie znac na gg (1008998)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pt maja 05, 2006 3:52 pm

Jutro moge wpasc z koleami, ale skoro ma 4-5 % i jest dosc specyficzne to chyba wiem o jakie chodzi, da sie wypić :D
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » pt maja 05, 2006 10:41 pm

Witajcie wlasnie wrocilem z tego promowania piwka i polecam jutro sie udac do dekadencji piwko jak piwko ale towarzystwo Marka i Gurkany przednie POLECAM i goraco pozdrawiam jakie to piwko oczywiscie nie zdradze 8) ale warto isc i porozmawiac jeszcze raz DZIEKI
Pasztet

Postautor: Pasztet » ndz maja 07, 2006 9:27 pm

witam wszystkich
kurcze bylem wczoraj w tej dekadencji i niestety... nie wszedlem, bo 10 zl wstep a szkoda bylo mmi, tak bardzo potrzebnej w tym miesiacu, kasiurki... mam nadzieje,ze jeszcze bedzie okazja by napic sie z MAREKU piwka :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » ndz maja 07, 2006 10:37 pm

po pierwsze to bardzo sie ciesze ze przybyles ! :) milo bylo Cie poznac tak w realu ;) jak tylko wpadnie mi w rece nasz sluzbowy aparacik to wrzuce gdzies fotke ;) mam nadz ze ze nie wyszlo jakos glupio, bo najchetniej caly czas bysmy siedzieli z Toba przy stoliku, a niestety musielismy robic swoje. Wiesz, barmanka jakas taka dziwna byla, nie moglem z nia zlapac kontaktu, a na koncu nam wypisywala ocene pracy itd. sam widziales jak musialem sie gimnastykowac zeby dostac dla siebie i Kasi jedno piwko na pol (w Lublinie to to czasem 4 na glowe schodzily :D ), bo cos tam breczala, ze team bedzie nietrzezwy ... hyhy

Pasztet: kurcze ... ale lipa z tym platnym wejsciem, zwlaszcza ze w samej dekadencji nic sie nie dzialo, bo impreza byla pietro wyzej ... niestety nie mielismy o tym pojecia, by sie zakombinowalo jakos inaczej ;) ale z drugiej strony to wiesz, trza bylo sie wbijac za ta dyszke, bys dostal od nas piwka za 20zeta :D

no nic, mam nadz ze jeszcze kiedys sie powtorzy taka akcja w Katowicach. Za tydzien prawdopodobnie jedziemy do Lodzi. Jeszcze dam znac, moze ktos sie pokusi do innego miasta ;)

a tak btw, zwiedzilismy chyba "najciekawsza" dzielnice Katowic - Zaleze ... :P tam sie miescil nasz hotel

pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za wizyte :)
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » wt maja 09, 2006 4:18 pm

A tak miło było posiedziec sobie ze "swoim" człowiekiem (przemo) przy stoliku i pogadac, o zwyczajnym zyciu, a nie tylko o promocji :D
fAJO ze wpadłeś :) No i co by tu dodac... Szkoda ze wjazd był platny do Dekadencji, o reszte tez byśmy chetnie poznali!!!!! ale jak to Mareku ubrał w słowa moze wpadniecie do łodzi??? :)

pOzdrowienia :D

Wróć do „Archiwum”