OFC:: maj 25,26,27 2007

Archiwum wiadomości forum Sprawy Oficjalnego Fanclubu

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
alegorn

OFC:: maj 25,26,27 2007

Postautor: alegorn » pn kwie 30, 2007 11:14 pm

Nadejszła wiekopomna chwila aby rozeslac w swiata cztery strony wici.
wiadomym czynimy wszem i wobec ze w dniach 25, 26 i 27 miesiaca Maius, zwolujemy pospolite ruszenie meznego plemienia dzemowcow :]

miejsce w ktorym nalezy stanac obozem znajduje sie w ksiazecym miescie tychy przy ulicy 'katowicka 74' . nalezy sie stawic do godziny 18:22 o ktorej to porze zostanie rozpalone ognisko. przewidziane sa roznorakie atrakcje by ducha podniesc a i cialo pokrzepic (a gdyby u kogos calkowicie przypadkiem znalaza sie pilka... to mozna by jakowy turniej pilkarski poczynic ??? :])
trunki zapewnione beda z pobliskiego wyszynku.. oczywiscie mozna w ten dzien we wlasnym zakresie zaopatrzenie uczynic takoz o jadlo nalezy sie postarac samemu, jako ze wiadomo iz o tej porze w borach krolewskich polowac nie wolno :]
dzien pozniej, to jest, dnia panskiego 26 miesiaca Maius zostanie zorganizowana wyprawa do ksiazecych browarow krolewskich w sile jednej druzyny to jest, ok 40 ochotnikow, (koniecznie pelnoletni, jako ze to zakonczyc sie to moze ciezkim bojem, osoby chetne proszone sa o przeslanie potwierdzenia checi uczestnictwa w tejze wyprawie )

pozostali nie bioracy udzialu w tej wyprawie, czy to z racji wieku, czy tez z innych powodow, moga poczynic rozpoznanie terenu, przy swierkowa 44, miejsce to znajduje sie w strategicznym punkcie w okolicy, niecale 1000 stop dalej (ok 250m) od miesca obozowania, to jest w karczmie przydroznej.
wedle najnowszych informacji zdobytych przez wywiad, karczma spodziewa sie nas juz od godziny 13

z zrodel dobrze poinformowanych wiadomym jest ze w tej okolicy o godzinie ok 17 badz 18 pojawia sie bardowie, ku uciesze zgromadzonych licznie tlumow. :)
jakto w karczmie bywa, jadlo bedzie zapewnione, czesc dla poczestunku, a reszta w bardzo przystepnych cenach.

grac zamierzamy do ok 21-22, po tej godzinie zamiezamy uczynic dzemowanie, jak na plemie dzemowcow przystalo, chetnych do udzialu w tejze sztuce zapraszamy :)

dzien kolejny, to jest dnia panskiego 27 miesiaca Maius, pospolite ruszenie zostanie rozwiazane...

wiadomym czynimy ze na miejscu spotkania bedzie czychal komornik krolewski, i od kazdej osoby bedzie pobieral danine w wysokosci ok 10 zlotych polskich (moze sie okazac drobna roznica kwoty wzgledem notowan na gieldzie, czyli tak +/- dwa zote)

no dobra dosyc tego dobrego, wena mnie juz opuscila
z uwagi ze u jenn sie juz nie pomiescimy, spotykamy sie w nowym miejscu.
stadnina przy katowicka 74, miejscowi zapewne o wiele dokladniej beda w stanie wyjasnic dotarcie do celu niz ja - wiec nawet sie tego nie podejmuje.
prysznice i tego typu sprawy sa zapewnione. jest takze zmkniety parking.
... hmmm to chyba na tyle, jakby cos jeszcze mi sie przypomnialo - napisze..

OCZYWISCIE niepelnoletni sa proszeni o zgode od opiekunow i rownie oczywiste, na teren lokalu wlasnych trunkow nie wnosimy.
to na tyle...

pozdrowienia dla meznego zblusowanego plemienia dzemowcow,
Al vel Alegorn alias Jacek z rodow wielkiejpolski
Oficjalny Dżemowy FanClub
"Skazani na Bluesa"

PS jesli juz sie ktos zdecyduje prosze o przeslanie potrwierdzenia na alegorn@skazani.dzem.com.pl

EDIT: poprawilem na prawidlowy adres stadniny
EDIT: czasami zdaza sie ze po wyslaniu @ idzie zwrotna informacja o niedostarczeniu. nie wiem dlaczego :) bo wiadomosci dochodza, takze nie ma sie czym stresowac :) ale tak na wszelki wypadek : alegorn@wp.pl or o2.pl
Ostatnio zmieniony czw maja 03, 2007 9:52 am przez alegorn, łącznie zmieniany 2 razy.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
Ta dziura jest głębsza od duszy
[m]
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 30, 2007 11:49 pm

Majl już poszedł ;)
Stadnina koni...ciekawe :D Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie ciut lepsza niż rok temu :) Chociaż- tak czy inaczej będzie super :D Do zobaczenia
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt maja 01, 2007 12:03 am

szkoda ze majowka nie jest w czerwcu ...
w tej sytuacji, jesli koncert Dzemu w Bielsku wreszcie sie potwierdzi, na pewno nie zjawie sie 25 do godziny 18:22, co innego w sobote ;)
Gość

Postautor: Gość » wt maja 01, 2007 8:08 am

no wlasnie szkoda ze nie jest w czerwcu...;(
i chyba nie tylko ja i Adi, mamy takie zdanie zeby ta majowke zrobic pozniej...ale o innych to ja juz tutaj nie bede pisala ;)
w dniach w ktorych bedzie majowka, bede w Bielsku, a potem w szkole...
więc...raczej mnie na spotkaniu nie bedzie....
moze dopiero po szkole w sobote....
bez sensu...

dzień sie zle zaczał, przez to ze przeczytalam ten temat...ech
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » wt maja 01, 2007 8:45 am

z terminami to zawsze jest klapa.
ten termin jest juz po maturach, a jeszcze w miare przed sesja. czerwiec nie pasowal z wielu powodow, tu udalo sie wszystko zgrac, pole, lokal, kapele (to ostatnie jeszcze trwa), nawet nie wiecie ilu ludzi sie angazuje w organizacje tego spotkania... a wam jeszcze nie pasuje....

sprobujcie znalesc termin ktory bedzie pasowal ok 150-200 osobom, to wtedy pogadamy.... kuzwa, ludzie z polowy polski beda jechac, i im jakos bedzie pasowac, a wy, rzut beretem jeszcze mi marudzicie ze termin nie pasuje. [cenzura][cenzura][cenzura][cenzura][cenzura].

eh. no dobra, tak z rana to nie ma sie co denerwowac :)

pozdrawiam
Al

PS przyjmuje kazda konstruktwna uwage/pomysl/krytyke, ale termin juz jest nie do zmienienia. wymyslccie cos fajnego na spotkanie lepiej.
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Gość

Postautor: Gość » wt maja 01, 2007 9:03 am

Al, co sie rzucasz/wkurzasz ?.
wyrazilam swoje zdanie tylko na temat terminu...przeciez moglam :).
mi termin nie pasuje, przeciez moze...życie.

wiem jak to jest organizować coś, bo robiłam sylwka FC'lubowego...wiec znam to poswiecenie i zaangazowanie.
wiec nie musisz mi pisac, co trzeba robić zeby wszystko było zapiete na ostatni guzik i wogole..
bo ja to dobrze znam...

co do propozycji;
no to moze karaoke, bo sprawdzilo sie we Wrocławiu, z tego co czytalam ;).
moze rozmowy o przygodach Dżemowych....jak sie to wszystko zaczeło u każdego.
niee wiem :)
mądrzejsi są na tej sali, niech sie wypowiadają.
:)
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » wt maja 01, 2007 9:17 am

Adi pisze:szkoda ze majowka nie jest w czerwcu ...
w tej sytuacji, jesli koncert Dzemu w Bielsku wreszcie sie potwierdzi, na pewno nie zjawie sie 25 do godziny 18:22, co innego w sobote ;)

a skad wy macie informacje o jakims koncercie w bielsku wlasnie 25 maja? bo my takiej daty nie mamy u siebie puki co nawet na brudno zapisanej ;)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt maja 01, 2007 9:47 am

Piotrek pisze:a skad wy macie informacje o jakims koncercie w bielsku wlasnie 25 maja? bo my takiej daty nie mamy u siebie puki co nawet na brudno zapisanej ;)
pozdrawiam
Piotrku, wlasciciel klubu zapowiedzial takowy koncert, w trakcie koncertu OZetow. Wpisali go nawet na strone:
link
Gość

Postautor: Gość » wt maja 01, 2007 11:34 am

alegorn pisze:ten termin jest juz po maturach,

Niestety nie, ostatnie matury w mojej szkole są 29.05
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » wt maja 01, 2007 12:05 pm

Barborkaty na szczescie masz juz na tyle blisko ze zdazysz do domku wrocic w raze czego :]

noo a nawet, jest przeciez romek... mozna na amnestie liczyc :]
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Gość

Postautor: Gość » wt maja 01, 2007 12:30 pm

Al ja ostatni ustny mam 25.05 :mrgreen:
Tylko stwierdzam fakt, że termin ten nie jest tak całkiem po maturach :wink:
Czy się pojawię to jeszcze nie wiem. Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » wt maja 01, 2007 3:05 pm

Jak sama nazwa wskazuje majówka powinna odbyć się w miesiącu Maja,
ja będe inny i termin bardzo mi się podoba, bo jeśli nie wyjadę za granice naszego pięknego kraju do tego czasu to napewno się zjawię
Gość

Postautor: Gość » śr maja 02, 2007 10:37 am

myszka pisze:
Stadnina.... hmm... Jeśli nie jest tam zbyt drogo, wezmę sobie na pół godzinki konika. Może ktoś jeszcze się skusi ?

Zielonego pojęcia nie mam gdzie to jest, ale jak będę to i ja nie pogardzę przyjemną przejażdżką terenową :) w sam raz odreagowanie po maturze.
Awatar użytkownika
alegorn

Postautor: alegorn » śr maja 02, 2007 11:14 am

postaram sie niedlugo wkleic opis i mapke. wiec ze spokojem, traficie :mrgreen:
Trzy lustra
Trzy pytania które
Przewiercają mnie do dna
[m]
Gość

Postautor: Gość » śr maja 02, 2007 11:26 am

:cry: ja niestety tez nie bede mogła zawitać na te majówke...taka praca :x cos mi sie wydaje ze bede miala czego zalowac :roll: pozostaje mi tylko robic wszystko zeby mnie zwolnili :wink:

Wróć do „Archiwum”