'to juz mineło ten klimat ten luz...' ale wróci:)

Archiwum wiadomości forum Sprawy Oficjalnego Fanclubu

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

'to juz mineło ten klimat ten luz...' ale wróci:)

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 1:27 pm

:)
Pozowole sobie napisac nowy temat...:)
juz jest po spotkaniu....podobało się wam...??i dlaczego...
bo mi sie bardzo podobało, Isze moje spotkanie i napewno nie ostatnie...
Dziekuje wszystkim któzy tam byli...:*:):)
Dzieki za dobra zabawe, i rodzinną atmosferę...
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 1:54 pm

no dobra do rzeczy.To było moje pierwsze spotkanie więc troche sie przyglądałem ludziom z kilkoma się zapoznałem.na poczatku leciał koncert z woodstocku DŻEMU.nastepnie Vaciak kontemenplował dialog( )z nami.potem to juz wszystko sie rozwinęło.bo zakonczeniu wyswietlania Paprocan oraz 10 urodzin DŻEMU,Marcin Zaremba tudziez inne osoby pobrały gitary(sztuk 2),bongoski,harmonijki i zaczął się dżem session.Grali różne piosenki DŻEMU i innych zespołów.Nastepnie przyjechała Gola(sto lat )Bastek,Karolina,Lucek oraz Kramek.ok.godz.2(albo 3)przejęli stanowiska gitarowe i pograli nam piosenki(chyba nie musze mówic jakie).a ok.4 ludzie przenosili sie do "szatni"obok aby troche posłuchać i porozmawiać z Golą.potem przyszedł jeszcze Bastek i opowiadał różne rzeczy.do domu przyjechałem zmeczony akurat przed chwila wstałem nastepne spotkanie też mam nadzieje bedzie fajne ale to wszystkich szczegółów dowiecie się później.Mi się podobało

no dobra wkleiłem to tu bo jest taki temat wcześniej to znajdowało sie w temacie spotkanie 19-20 luty
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 3:03 pm

No to juz odespałem, poprostu było pięknie i JA CHCE JESZCZE RAZ
równieżdla mnie było to pierwsze spotkanie i wogule nie żałuje ze w pociągu brali nas za pedałów jak razem z kibla wyszliśmy z qmplem zeby nie płacićza bilet, poprostu jak dotąd najlepsze wspomnienie mojego życia.
P.S Jak by mnei kto nie kojazył ze spotkania to ja to taki koleś co Romance de amor gomeza zapodał 8)
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 5:15 pm

mam tylko nadzieję, że i ja będę mogła kiedyś przybyć na spotkanie fanclubu :wink:

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 8:12 pm

batoosh haaa umiem to zagrac :D
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 8:28 pm

jak ktoś mnie nie kojarzy, to mialam czarna spodniczkę, glany, golf czarny a na niego biała bluzkę....:):)

pozdrawiam!
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 9:29 pm

kwiatuszek chyba cie kojarzę ty potem z nami chwile stałas w kiblu?z romanem moja siostrą i jola?mysza ciebie nie dało sie niezauwazyc jupka zreszta tez
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 9:30 pm

aha propo myszy ładny kwiatek we włosach :D
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 9:57 pm

dzemek01 pisze:kwiatuszek chyba cie kojarzę ty potem z nami chwile stałas w kiblu?z romanem moja siostrą i jola?mysza ciebie nie dało sie niezauwazyc jupka zreszta tez

hihih no stalo sie, i czekalo sie az Jupek wyjdzie z żoną z VC...co za Oni :P :D , a ja Ciebie kojarze przez mgłe...

Mysza dzieki:*:)
Awatar użytkownika
Acrid

Postautor: Acrid » ndz lut 27, 2005 10:00 pm

myszka pisze:
a i chcialam podziękować z całego serca:

Tomkowi - za wino z zieloną wstążeczką :D aż się wzryszyłam :cry:

O! :oops: Nie ma za co 8) Polecam sie na przyszlosc ;)

Bylo pieknie i tyle, poznalem swietnych ludzi! ;D Mam nadzieje, ze na kolejnych zlotach mnie niezabraknie (; No i czekam na zdjecia z jednego aparatu, bo na nich jestem ;D
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 10:04 pm

hehehe to trzeba było troche poczekac az jupek wyjdzie :wink: :D myszka czy ja wiem ale raczej charakterystyczna"na mojej półce zdycha mały kwiatek" :wink:
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » ndz lut 27, 2005 10:09 pm

Oj ludźki wszytskie :) Świetna impreza, naprawde dawno sie tak nie bawiłem :D Będe to chyba wspominał do końca życia :) Świetna organizacja (chyle czoła :) ) i świetny klimat. Poznałem tyyylu ludzi, że do teraz ich układam w głowie :lol: Dzieki również vip-om :D , którzy bawili sie z nami świetnie (i świetnie również grali :D ). A teraz wyliczmy jak mysza :wink:

Dzieki składam wam:
Vaciakowi za spicz, organizacje i wspólny śpiew
Jenny za to że zabrał mi 20 zł (jak każdemu :lol:) i doprowadziła do łózka
Romkowi że łóżko udostepnił :wink:
Myszy za degustacje, miłe towarzystwo i prezenty :)
Marcinowi i Arturowi za to że gitary mieli :D (nigdy nie zapomne tego jam session gdy Bastek grał jeden numer a Marcin intonował kolejny :D Wiem...=>Harley=>Kaczor :D )
Całej reszcie, która poznałem i z która sie dobrze bawiłem (m.in. Marlena, Jacek, Ewelina, Agata...wiecej imion nie pamiętam..wybaczcie :wink: )

pozdrawiam smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 10:12 pm

Szkoda ze nie bylem na spotkaniu. Wszyscy mowia WIELKIMI SLOWAMI o spotkaniu, jego klimacie, gosciach i wogole o wszystkim co tam sie dzialo. Mam nadzieje ze za jakis czas bede mogl sam uczestniczyc w takim spotkaniu i bede mial okazje poznac taki wspanialych ludzi ja WY. Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 10:17 pm

Kurcze informujcie o nastepnym zjezdzie,bo musze tam byc :) wezme bongoski :P Dzieki
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 27, 2005 10:18 pm

powoli dobiega 200 :) ludzie których tam poznalem(po czarnym kapeluszu)są świetni doswiadczylem tam duzo pozytywnej energii bardzo podobał mi sie dzem session kiedy zdjecia?hehehe

Wróć do „Archiwum”