pamięć

Archiwum wiadomości forum Sprawy Oficjalnego Fanclubu

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

pamięć

Postautor: Gość » wt kwie 26, 2005 11:36 pm

witam mam taką propozycje aby niezapomniano o pawle bergerze (wspaniały człowiek) i uczcić dzień jego śmierci ... dlatego wpadłem na pomysł aby ten dzień ogłosić ogólnopolskim dniem kanapki z dżemem prosze o rozpatrzenie mojego pomysłu i odpisanie na mój numer GG 7220624 pozdrawiam
Awatar użytkownika
mareku
Kontaktowanie:

Postautor: mareku » wt kwie 26, 2005 11:38 pm

no czy ja wiem, musze to przemyslec :wink:
pozdrawiam
Pozdrawiam!
Mareku

Postautor: Gość » wt kwie 26, 2005 11:51 pm

Ja mysle ze wsumie fajnie by bylo gdyby byl dzien kanapki z Dzemem, ale mysle ze nie uwazam, ze dzien smierci Pawla Bergera, bylby dobrym dniem na to. Mozna by to bylo zorganizowac, np, podczas Tyskiego festiwalu, gdzie gromadzi sie wiele osob, fanow. Tam byloby to lepszym rozwiazaniem. Mozna by postaiwc kilka budek z kanapkami z dzemem i browarkiem i zyski ze sprzedarzy przeznaczyc na zespol, badz tez na jakis dobry uczynek. Ja to widze w taki sposob. I przyznam ze bardzo mi sie podoba ten pomysl, tylko nie w dzien 27.01. Co prawda tyski festiwal zawsze pokrywa sie z rocznica smierci Ryska, ale na ten fesiwal patrzymy juz z perspektywy czasu. I moze wlasnie w ten dzien nalezaloby zoorganizoac taka, bo w przyszlym roku 27.01 napewno bedzie dla Fanow dniem zadumy i nie wiem, ale wielu moze poprostu nie miec apetytu na taka kanapke. A poza tym jest jeszcze jedna wazna rzecz: festiwalowi w Tychach zawsze towarzyszy patronat medialny, za sprawa ktorego napewno bylo by latwiej takie dzien oglosic. A co bedzie sie dzialo w przyszlym roku 27.01?? Tego nie wiadomo... A wiec ja bym raczej proponowal zaczac ta akcje od najbliszego tyskiego festiwalu:)
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 27, 2005 7:17 am

pomysł upamiętnienia- jak najbardziej, na festiwalu- jak najbardziej, tylko te kanapki z Dżemem, to mogłoby zostać odebrane jako swoista komunia ;) Wystarczyloby coś w stylu oczka wodnego dla Ryśka , nie wiem jakna to zapatrująsie orghanizatorzy festiwalu w końcu to festiwal Ryska..
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 27, 2005 2:38 pm

jak na razie to były tylko kanapki ze smalcem :wink:
Gość

Postautor: Gość » wt maja 03, 2005 12:42 pm

własnie, a ja jestem wegetarianinem, jestem za tym aby powstała "nowa swiecka tradycja" i zamiast wcinac kanapki ze smalcem, wcinajmy chleb z dzemem ;)

Wróć do „Archiwum”