[2011.12.31] Warszawa - Plac Konstytucji

Dyskusje na temat przyszłych i minionych sztuk Dżemu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

boston

Re: [2011.12.31] Warszawa - Plac Konstytucji

Postautor: boston » ndz sty 01, 2012 6:02 pm

Kurcze.... tyle napisałam i mi się skasowało....widocznie z moim wzrokiem jest coraz gorzej :roll: Dobra - jeszcze raz:

Kto przy zdrowych zmysłach zabiera jakiekolwiek kije na imprezkę? Poprzednio służby porządkowe się nie popisały na pl. Konstytucji więc teraz byli czujni.

WOŚP też jest koncertem-składanką więc czemu Arku sądzisz, że zagrają dłużej??? Pewnie też będzie kilka (3-4) numerów i pół playback. (Przypomniało mi się jak Jaryczewski miał kiedyś niesamowitą wpadkę tylko nie jestem pewna czy przy tej samej okazji).

Po trzecie primo chyba Rodowicz była przed Dżemem a potrafiła rozśpiewać publikę "Małgośką"? Chyba, że mi się zdawało....
Polsat (Solorz - najbogatszy Polak) od zawsze promował disco polo, chyba zresztą z sukcesem przynajmniej jeżeli chodzi o "oglądalność".

Znowu zaczynają odpalać jakieś petardy... :? Wczoraj czułam się nieco jak w środku kolejnej wojny światowej, nie wspominając o moim kocie, dla którego był to pierwszy sylwester :?
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » ndz sty 01, 2012 6:42 pm

Na Bielany nas wpuścili z kijami drewnianymi, na festiwal też, więc liczyłem, że i tu Nas wpuszczą, szczególnie, że tym razem kije były plastikowe.

W zeszłym roku w Chorzowie zagrali set 11 kawałkowy, nie wiem ile zespołów występuje w tym roku w Warszawie na WOŚPie, jakoś ciężko dokopać mi się do tych informacji.

Boston, a oglądałaś oba występy? Bo Dżem wchodził 2 razy, a wydaje mi się, że Rodowicz występowała koło północy, tylko raz, ale dłużej.
Nie jestem pewny, bo tak jak pisałem wcześniej nie byłem na wszystkich występach, część sobie chodziłem w okolicach placu ;)
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
boston

Postautor: boston » ndz sty 01, 2012 7:50 pm

Bielany a Sylwester to organizacyjnie niebo i ziemia...
Oglądałam oba wejścia naszych ulubieńców i uważam, że drugie było 5 razy lepsze niż pierwsze. Ale przecież jak zwykle mogę się mylić :shock: Po wysłuchaniu "Naiwnych pytań" spokojna i z uśmiechem na ustach - zasnęłam.

Wg mnie każdy z wykonawców, chyba oprócz Maćka Czaczyka, miał 2 wejścia.
Matteo90

Postautor: Matteo90 » ndz sty 01, 2012 8:43 pm

(Solorz - najbogatszy Polak) - Pan Kulczyk jest najbogatszym Polakiem :mrgreen:
boston

Postautor: boston » ndz sty 01, 2012 8:55 pm

A właśnie, że w tym roku konserwatywny Solorz przegonił Kulczyka, który wiele stracił na giełdach...... wg rankingu Wprost.

Za onet:
"Zygmunt Solorz-Żak zebrał 15 mld zł, żeby kupić Polkomtel, wzrost PKB w Polsce sprostał prognozom i oczekiwaniom, a rząd obniżył składkę płynącą do OFE i wprowadził nowy podatek od wydobycia miedzi i srebra – to najważniejsze wydarzenia gospodarcze 2011 roku. W tym roku również pozbyliśmy się złudzeń, że można zbudować dobrobyt na kredycie, a także rozczarowaliśmy się politykami."
Matteo90

Postautor: Matteo90 » ndz sty 01, 2012 9:31 pm

Mama Mnie nauczyła żebym z kobietami ( dziewczynami) się nie kłócił ... :mrgreen: ,ale Ja i tak mam rację proszę sobie przejrzeć notowania najbogatszych Polaków w 2011 r ,pozdrawiam :wink:
boston

Postautor: boston » ndz sty 01, 2012 9:36 pm

OK spróbuję :lol:
Masz mądrą matkę.
czarekkk

Postautor: czarekkk » ndz sty 01, 2012 10:27 pm

boston pisze:(Przypomniało mi się jak Jaryczewski miał kiedyś niesamowitą wpadkę tylko nie jestem pewna czy przy tej samej okazji).

To był chyba Dzień Kotana. Pamiętam, że prowadził Hołdys i szlo na żywo w TVP. Jaryczewskiemu spierniczył się playback i go trochę wygwizdali. Rzucił tylko tekst w stylu "czasem tak bywa", pożegnał się i poszedł.
boston

Postautor: boston » ndz sty 01, 2012 10:36 pm

Tak, masz rację.
boston

Postautor: boston » pn sty 02, 2012 8:25 am

Podobno z pól playbacku :wink:
Ale ja jestem prawie pewna, że Maciej śpiewał naprawdę (tak to słyszałam w TV).
Poza tym Oni byli tam po prostu w robocie albo inaczej - dla kasy. Patrząc realistycznie: przecież (zwłaszcza dziś) podobno nie da żyć bez pieniędzy.
boston

Postautor: boston » pn sty 02, 2012 9:31 am

Właśnie takie opinie jak m. in. Twoja - bardzo przepraszam - są idiotyczne. Tzn, przepraszam jeszcze raz, nie zgadzam się z nimi. Każdy ma prawo robić co mu pasuje.
Chłopaki grają wiele koncertów ale nie wszystkie są płatne....
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » pn sty 02, 2012 1:08 pm

boston pisze:Podobno z pól playbacku :wink:
Ale ja jestem prawie pewna, że Maciej śpiewał naprawdę (tak to słyszałam w TV).
Poza tym Oni byli tam po prostu w robocie albo inaczej - dla kasy. Patrząc realistycznie: przecież (zwłaszcza dziś) podobno nie da żyć bez pieniędzy.

Maciek śpiewał na żywo, nie był to playback jak w przypadku Marylki, ale pół playback, co oznacza, że instrumenty leciały z nagrania, wokal był na żywo.
Widać to na filmiku z koncertu idealnie, na żywo nie było to zauważalne - nie puścili wersji studyjnych piosenek, albo ja już nie pamiętam jak ta solówki brzmią, bo ciągle męczę te koncertowe ;)

A co do bycia nie fair w stosunku do publiczności - wydaje mi się, że zespół w tym wypadku miał mało do gadania, mam wrażenie, że tylko zespoły i artyści z malutkim stażem grali na żywo, ludzie pokroju Czaczyka. Myślę, że Polsat się tak zabezpieczył przed pomyłkami ze strony artystów i po prostu w umowie zaznaczył, że mają grać z pół playbacku/playbacku.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
Awatar użytkownika
thewesoly79
Kontaktowanie:

Postautor: thewesoly79 » pn sty 02, 2012 5:04 pm

Udało się komuś nagrać?
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » pn sty 02, 2012 5:28 pm

Ja mam to nagrane bardzo ładnie ale na dekoderze UPC więc nie da się tego zrzucić chyba w żaden sposób
boston

Postautor: boston » pn sty 02, 2012 5:32 pm

Ponieważ otrzymałam tę wiadomość:

cyt. "w zasadzie powinienem sobie darować polemikę z Tobą, bo obraziłaś mnie świadomie, publicznie, a na odczepnego rzuciłaś słowo przepraszam - prywatnie."

PUBLICZNIE PRZEPRASZAM CHOJNACA ZA UŻYCIE ZWROTU "IDIOTYCZNE OPINIE"

Wróć do „Koncerty”