19 lutego 2007r.koncert DŻEMu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

19 lutego 2007r.koncert DŻEMu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Postautor: Gość » wt gru 12, 2006 5:44 pm

Właśnie weszłam na stronkę Teatru w moim mieście i co widzę...19 lutego szykuje sie koncercik :D Ktoś się pisze?
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt gru 12, 2006 6:00 pm

no ba 8)
Może akustyk, jak w tym roku?
Ostatnio zmieniony wt gru 12, 2006 6:14 pm przez Armin, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » wt gru 12, 2006 6:07 pm

W tym roku :D Ja niestety nie byłam, bo jak się zorientowałam to już biletów nie było, ale na ten się napewno wybiorę. 3 stycznia na "Renta", 17 na "Jesus Christ Superstar", 27 (może) koncert w Mega i 19 lutego (to już na bank :D ) w teatrze :wink:
Gość

Postautor: Gość » wt gru 12, 2006 7:05 pm

właśnie w tym momencie dostałam wiadomość od kolegi, o ttm koncercie :wink: Ja bym chętnie szła... a co będzie to zobaczymy :wink:
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » wt gru 12, 2006 7:31 pm

Fajnie. Wiadomo po ile i od kiedy będą bilety?
Gość

Postautor: Gość » wt gru 12, 2006 8:12 pm

Ja ide chyba ze ktos mi sprzatnie bilety... ale lcize an to,że zamówie je odrazu jak juz bedą...będzie pieknie.... Dżemowo styczniowo lutowo...slicznie pieknie fanstatycznie:D
Gość

Postautor: Gość » wt gru 12, 2006 8:49 pm

Idę w sobote do Teatru, więc spróbuje sie czegoś dowiedzieć :D
LoSeK

Postautor: LoSeK » wt gru 12, 2006 8:57 pm

Hej ;-)
Ja gadałem z ludźmi z teatru, nie wiadomo jeszcze po ile będą bilety, ale powiedzieli mi, że mam się dowiadywać w drugiej połowie grudniach, prawdopodobnie po świętach :-)
Pozdrawiam!
Wojtek
Gość

Postautor: Gość » śr gru 13, 2006 5:04 pm

Ja pisałam do teatru i odpisali, że rezerwacje będzie można składać dopiero na początku stycznia :? Cóż trzeba się wykazać cierpliwością, a na początku roku szybko lecieć po bileciki :D
Gość

Postautor: Gość » pt gru 15, 2006 11:13 pm

Wysłałąm zamówienie i otzrymałam w mailu zwrotnym cene. Ścieło mnie, ale cóz... trzeba zbierac.. mam jesczez dwa miechy... bede zbierac złom... może 5 dych uzbieram...
Gość

Postautor: Gość » sob gru 16, 2006 11:02 am

MaZia pisze:Wysłałąm zamówienie i otzrymałam w mailu zwrotnym cene. Ścieło mnie, ale cóz... trzeba zbierac.. mam jesczez dwa miechy... bede zbierac złom... może 5 dych uzbieram...

CHyba żartujesz z tą ceną...5 dych za bilet? Kurcze, w mega jest Dżem i goście i bilety za 30 zl, a do teatru 50. Chyba lekka przesada :!:
Pożyjemy, zobaczymy. Mi pisali, że jeszcze nie wiadomo po ile będą bilety.
LoSeK

Postautor: LoSeK » sob gru 16, 2006 11:47 am

Hej!
No to teraz wiem już na pewno i oficjalnie, ceny biletów na Dżem:
1) Rzędy VIPowskie - 60 zł
2) Parter - 50 zł
3) Balkony boczne - 35 zł

Mój komentarz: HA HA HA
Rok temu bilety kosztowały z tego, co pamiętam 25 zł i 40 zł... No, cena bardzo dziwna, tymbardziej że chyba na koncert w Zabrzu, który trwał 3 godziny bilet kosztował 35 złotych. Ludzie z TR -> Myślta trochę!

No :-)
Pozdrawiam!
Wojtek
Gość

Postautor: Gość » sob gru 16, 2006 12:00 pm

LoSeK pisze:Hej!
No to teraz wiem już na pewno i oficjalnie, ceny biletów na Dżem:
1) Rzędy VIPowskie - 60 zł
2) Parter - 50 zł
3) Balkony boczne - 35 zł

Mój komentarz: HA HA HA
Rok temu bilety kosztowały z tego, co pamiętam 25 zł i 40 zł... No, cena bardzo dziwna, tymbardziej że chyba na koncert w Zabrzu, który trwał 3 godziny bilet kosztował 35 złotych. Ludzie z TR -> Myślta trochę!

No :-)
Pozdrawiam!
Wojtek

Kompletna paranoja! Chciałam iść, ale teraz już sama nie wiem...
W tym roku brakło mi biletów, a teraz trochę przesadzili, choć pewnie i tak będzie pełny teatr.
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » sob gru 16, 2006 7:04 pm

Ceny wywołały u mnie szok :) Jednak bileciki już kolega zamówił, więc i tak się wybiorę. Trzeba sobie odłożyć kasę i czekać na 19 lutego. Czekam z niecierpliwością, bo koncert w tym roku, to dla mnie było coś wspaniałego:)

Pozdrawiam:)
LoSeK

Postautor: LoSeK » sob gru 16, 2006 7:27 pm

dyli pisze:Ceny wywołały u mnie szok :) Jednak bileciki już kolega zamówił, więc i tak się wybiorę. Trzeba sobie odłożyć kasę i czekać na 19 lutego. Czekam z niecierpliwością, bo koncert w tym roku, to dla mnie było coś wspaniałego:)

Pozdrawiam:)

Hmm... to bardzo dobry musi być kolega, skoro rezerwuje Ci bilety :lol: Ja kasę już mam uzbieraną (dziś mi się udało trochę zarobić:D) teraz tylko odebrać bilecik... i odliczać czas do 19 lutego :-)
Jeśli chcecie się załapać na najtańsze (choć i tak drogie) bilety, to dzwońta czym prędzej: 0-32-346-19-34 lub 032-346-19-31 (-32, -33, -49) :-)
Pozdrawiam!

Wróć do „Koncerty”