Kraków 16.03.2008 Klub Studio na Miasteczku Akademickim AGH

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob mar 08, 2008 9:20 pm

Ja tez chciałbym usłyszeć ale jednak mnie nie bedzie...:( życie...pozdrawiam i życze dobrej zabawy...
Gość

Postautor: Gość » sob mar 08, 2008 9:20 pm

A ja liczę na to, że dostanę jeszcze bilety w najbliższym czasie w którymś z punktów sprzedaży..
Ha, ha, sama sobie życzę szczęścia. W każdym badź razie tak to jest, jak się nie chce tyłka do Krakowa ruszyć...
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 10:07 am

SiaskaXXX pisze:A ja liczę na to, że dostanę jeszcze bilety w najbliższym czasie w którymś z punktów sprzedaży..
Ha, ha, sama sobie życzę szczęścia. W każdym badź razie tak to jest, jak się nie chce tyłka do Krakowa ruszyć...

czemu mialabys nie dostac?

Czyżby już nie było ? :cry: jak tak to nie dobrze bo ja tez jescze nie kupilem ale mialem nadzieje ze w dniu koncertu kupie...
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 12:07 pm

Heja,

Co do biletów to w poniedziałek 3.III kupowałem w punkcie Ticketpro i było jeszcze tylko jakieś 35 biletów. Nie wiem jak z biletami w klubie i sklepach w Krakowie.

Pozdrawiam i do zobaczenia na koncercie.

Przy okazji, jedzie ktoś z Katowic lub okolic ?
Ostatnio zmieniony ndz mar 09, 2008 12:20 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 12:19 pm

zeppo pisze:Heja,

Co do biletów to w poniedziałek 3.III kupowałem w punkcie Ticketpro i było jeszcze tylko jakieś 35 biletów. Nie wiem jak z biletami w klubie i sklepach w Krakowie.

Pozdrawiam i do zobaczenia na koncercie

cholera to nie dobrze :?
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 6:56 pm

hm...ja bylam a niedziele,tydzien temu,w empiku i bylo jeszcze duzo biletow...;)
a dzis w music corner kumpel kupowal..wiec musicie isc i zapytac,po prostu;)
do zobaczenia ze wszytskimiiii
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 7:00 pm

zeppo pisze:Heja,

Pozdrawiam i do zobaczenia na koncercie.

Przy okazji, jedzie ktoś z Katowic lub okolic ?

Po co Ci ludzie z Katowic :PP najważniejsze, że będziesz na koncercie z fajnymi znajomymi z małopolski :)
Pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień :))
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 8:37 pm

Chyba po to, żeby się samemu z Katowic nie tłuc.. :P

A jeśli chodzi o bilety - zawsze jest wielkie obłożenie na koncerty Dżemu w Krakowie (nie wiem, jak gdzie indziej), więc pewnie i tym razem będzie tak samo.
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 8:38 pm

a ja mam nadzieje że jutro dostane bilet w Klubie Studio, bo jak nie to mi serce pęknie...

Kochani mam pytanko :) może mi ktoś poradzić jak mam zdobyć autografy naszych kochanych muzyków po koncercie :D? z góry dziękuje
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 9:18 pm

Pójść do nich po tym koncercie i poprosić? ;)

Ja w każdym razie życzę miłej zabawy wszystkim. Przed pięcioma minutami plany mi się zmieniły.
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 9:51 pm

To wiem ale za kulisy czy jak :P? wiem cienias jestem ale boje sie i nie wiem :P czy wyjdą do ludzi ?
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 10:57 pm

znając ICH to raczej wychodzą zawsze do ludzi...przynajmniej na tych koncertach na których byłem...:)
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 12:05 am

Stokrotka pisze:
Po co Ci ludzie z Katowic :PP najważniejsze, że będziesz na koncercie z fajnymi znajomymi z małopolski :)
Pozdrawiam i do zobaczenia za tydzień :))

No jasne że najważniejsze że koncert przeżyje się w świetnym towarzystwie :D

Ale jeszcze w drodze tam i nazot fajnie by było jakiś kompanów i/lub kompanki mieć przy boku :-)

Pozdrawiam i do zobaczenia ;-)
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 7:45 am

kozaken89 pisze:znając ICH to raczej wychodzą zawsze do ludzi...przynajmniej na tych koncertach na których byłem...:)

no to ciesze sie :D

również pozdrawiam i do zobaczenia w Krakowie :D

Jeszcze jedno pytanie, wpuszczą mnie z aparatem na bramce?
Filipo

Postautor: Filipo » pn mar 10, 2008 12:16 pm

klabut pisze:
Jeszcze jedno pytanie, wpuszczą mnie z aparatem na bramce?

a dlaczego mają Cię nie wpuścić? Aparat masz w torbie i nikt nie ma prawa Ci do niej zaglądać.

Wróć do „Koncerty”