Kraków 16.03.2008 Klub Studio na Miasteczku Akademickim AGH

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » wt mar 18, 2008 3:19 pm

Wezwany poniekąd do tablicy odpowiadam:)

Fotki grupowe robilem ja , jak obiecalem, beda dostepne :)
Przy okazji wieeeeeelkie podziekowania dla Jeny za pomoc w ogarnieciu tego calego balaganu.

Po koncercie wpadlismy na pomysl aby wszystkim chetnym zrobic foto grupowe z zespolem zamiast 100 fotek indywidualnych. Inaczej nawet do polnocy bysmy sie nie wyrobili, a tak kazdy kto chcial ma foto z czlonkami zespolu. Uwazam ze to jest swietny pomysl w momencie kiedy czasu brak, chlopcy zmeczeni graniem a glodni fani chca fotografie :)

Uwazam, ze koncert byl bardzo dobrze zorganizowany. Ochrona poza kilkoma wyjatkami byla zupelnie w porzadku, scena dobrze oswietlona (chociaz na Zbyszka i Jurka troche posępili światla). Jak bylem rok temu na Grzesku Turnale to wydawalo mi sie ze ta scena jest wielka... teraz jakby skurczyla sie :). Jedyne co mnie draznilo to GORĄC! Nie wiem czy w tym klubie jest wentylacja ale zaczelo to przypominac Mega Club ze stycznia...

Co do Jaska Frychtela, uwazam ze radzi sobie naprawde swietnie! Dodatkowo wprowadza na scenie troche dynamiki przemieszczajac sie tu i tam, co dla osob fotografujacych jest wielkim plusem. (Nie wiem czy zauwazyliscie ze Jasiek gra na 5 strunowym basie) Mialem przyjemnosc dokumentowac koncert wroclawski (pierwszy na ktorym gral Jasiek w zastepstwie Bena) i uwazam ze bardzo dobrze radzi sobie z basem przy piosenkach Dzemowych.

Fotografie z samego koncertu w Krakowie - kliknac ponizej:

[url=http://jblaminsky.com/gallery2/main.php?g2_itemId=5506]DZEM W KLUBIE STUDIO - KRAKOW 16.03.2008
[/url]
a wszystkie te pozakoncertowe w oryginalnych rozmiarach zamieszczam tutaj - pobierajcie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
Gość

Postautor: Gość » wt mar 18, 2008 4:55 pm

Dokladnie gorąco było jak diabli.... Co do ochrony uwazam ze byla spoko choć jeden ochroniarz nie przypadł mi do gustu :roll: Dzieki wielkie za fotki i grupówki :D w Grupówkach koleś pod Jurkiem Styczynskim to ja, a calkiem po prawej str. z wąsami to mój tato pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » wt mar 18, 2008 8:01 pm

zdjęcia świetne;]
Gość

Postautor: Gość » czw mar 20, 2008 11:49 pm

Wróć do „Koncerty”