ostrzezenia

Wypowiedz się wprost na temat tego co zespół DŻEM ma do zaprezentowania w Internecie

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Pasztet

Postautor: Pasztet » pt kwie 04, 2008 10:56 am

hahaha = forum smiechu warte :D
boston

Postautor: boston » pt kwie 04, 2008 1:21 pm

ryska pisze:Skąd do cholery mam wiedzieć ze nie mogę przeklinać skoro zasada taka nie istnieje.Najpierw należy przedstawić regulamin potem wymagać jego przestrzegania a w razie potrzeby wyciągać konsekwencje.To może należało sie domyślać założeń admina co do zasad panujących na forum?To gorzej niż niepoważne.

Regulamin jest ogólnie dostępny (u samej góry stronki jako 1 w kolejce) - wystarczy przeczytać :?
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 04, 2008 1:36 pm

Ja pierdziele to chyba oczywiste ze pisze o ostrzeżeniach nadanych przed ustaleniem regulaminu.
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt kwie 04, 2008 2:29 pm

ryska pisze:Skąd do cholery mam wiedzieć ze nie mogę przeklinać skoro zasada taka nie istnieje.Najpierw należy przedstawić regulamin potem wymagać jego przestrzegania a w razie potrzeby wyciągać konsekwencje.To może należało sie domyślać założeń admina co do zasad panujących na forum?To gorzej niż niepoważne.
rodzice Cie nie nauczyli ? :lol: :P
Gość

Postautor: Gość » pt kwie 04, 2008 6:43 pm

Rodzice owszem(w przeciwienstwie do adminow jeszcze do niedawna)dlatego ich ostrzezenia zawsze byly uzasadnione i nigdy nie musialam domagac sie "anulowania" :lol:
Agnieszka*

Postautor: Agnieszka* » sob kwie 05, 2008 7:57 am

Piotrek pisze:a) opuscic to miejsce i znalezc sobie inne, fajniejsze
b) poskarzyc sie zespolowi, managerowi
c) napisac nawet do samego biskupa.

podaj nazwisko tego biskupa bo Pasztet moze wybrac nie tego ktorego Ty uznajesz. biskup biskupowi nierowny.

Piotrze masz byc alfa i omega tego miejsca. ale takimi tekstami to Ty autorytetu swego nie wydziergasz. szacunku tez nie zdobedziesz.

proste decyzje sa najtrudniejsze, ale zwykle warte podjecia.
...mam rece w kieszeniach... /S.W./

Wróć do „Komentarze na temat strony”