Koncert w Łodzi 12.04.2008

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 13, 2008 2:43 pm

Fotki wrzuce jak sie z nich wygrzebie. Dopiero wstalem bo pociag na ktory czekalem w Katosach do 5tej dodatkowo przyjechal do Krakowa z godzinnym opoznieniem i o 8 rano pojawilem sie w domu... tak jak stalem tak padlem na lozko i dopiero sie obudzilem.

Myslalem ze mam w torbie setliste od ktoregos z chlopcow ale widocznie zostala na garderobianym stole.

No i oczywiscie nie moglo zabraknac 100 lat dla Zbysia z okazji urodzin... w grudniu 2007 znow w Funaberii urodziny obchodzil Adas... zbieg okolicznosci?

Acha.. jak na razie nikt nie podal informacji.... Na Jesien chlopcy planuja nagranie plyty koncertowej zawierajacej miedzy innymi premierowe kawalki! Marcin kilkakrotnie powatarzal ze sceny ale chyba jakos nam umknelo. Koncert bedzie rejestrowany w Łodzi , no i oczywiscie koncert pewnie obowiazkowy :) (strach pomyslec ile chetnych bedzie). Nie jestem na 100% pewny czy bedzie w FUnaberii ale Marcin mowil cos o jeszcze innym miejscu.
Ale to dopiero na jesieni.

Fotek wyszlo ok 600, teraz musze to wszystko posegregowac, powybierac, I cos tam Wam pokaze. Tylko cierpliwosci.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 13, 2008 9:43 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 13, 2008 7:10 pm

jblaminsky pisze:Acha.. jak na razie nikt nie podal informacji.... Na Jesien chlopcy planuja nagranie plyty koncertowej zawierajacej miedzy innymi premierowe kawalki! Marcin kilkakrotnie powatarzal ze sceny ale chyba jakos nam umknelo. Koncert bedzie rejestrowany w Łodzi , no i oczywiscie koncert pewnie obowiazkowy :) (strach pomyslec ile chetnych bedzie). Nie jestem na 100% pewny czy bedzie w FUnaberii ale Marcin mowil cos o jeszcze innym miejscu.
Ale to dopiero na jesieni.

Nie będzie to Funaberia. W niej zobaczymy Dżem dopiero za rok :). Przypuszczam, że jesienią będzie to hala Toyi na Łąkowej :)
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 13, 2008 8:48 pm

no to teraz kilka słów ode mnie

zdecydowanie jeden z lepszych dżemowych koncertów na którym byłam. Ale to zasługa przede wszystkim organizatora - Marcina Florjańskiego i publiczności (choć ci, co pływali to chyba głusi na prośby Marcina byli ... :roll: :? ), która śpiewała i skakała, aż się podłoga trzęsła :wink: . Sam klub ciekawy - umieszczony w dawnym teatrze - spadzista podłoga i scena podobna do tej w MCK'u w Rudzie Śląskiej.
Panowie podczas koncertu w dobrej kondycji i humorach - Jurek odpływał przy solówkach, po Benie w ogóle nie było widać niedyspozycji sprzed miesiąca, brat mu dzielnie wtórował :wink: , Jasiek po mistrzowsku odstawiał solówki, Zbyszek-solenizant za garami nie próżnował :wink: a Maciek zaskoczył mnie szelkami :wink: - vocalnie i instrumentalnie jak zwykle na poziomie :wink:
Publiczność - dawno nie słyszałam tak głośnej publiczności, tak żywiołowo domagającej się swojego ulubionego Zespołu
A setlista prezentowała się tak:

- - -20.22 - - -
Wiem, na pewno wiem
Mała aleja róż
Powiał boczny wiatr
Kapelusz
2 piwa
Tylko ty i ja
Ćma barowa
Harley
Naiwne pytania
- sto lat dla Zbyszka -
Do kołyski
Kim jestem - jestem sobie
- wariacje Jurka -
Malowany ptak
Diabelski żart
Wehikuł czasu
- - -
Autsajder
Lunatycy
- 22.21 -
- wariacje Jurka -
Kaczor
- gitarowy dialog Adasia z Jurkiem -
Cegła
- 22.39 -
Victoria
- 22.48 - koniec

Foty będą jak się dokopie :wink:
Pozdrowienia dla Wiecha i jego flagi, Kubas_w - miło było w końcu Cię poznać, całej reszty z którą rozmawiałam. Podziękowania dla Jarka za sympatycznie spędzony czas :wink:

Ps. Mam nadzieję, że właścicielka zagubionego portfela się odnalazła ...
Wiechu

Postautor: Wiechu » ndz kwie 13, 2008 9:05 pm

dzieki za pozdrowienia maciejka_jchs, dolphin gdzie byłem najpierw piłem piwko potem spotkałem znajomych potem składałem zyczenia Zbyszkowi a potem piwo gdzies na miescie załuje ze nie udąło sie wyskoczyc razem na to piwko ale obiecuje ze po nastepnym koncercie wkońcyu wyskoczymy na piwo po koncercie.wrazenia były mega fajne oczywiscie nie moge sie doczekac kilka fotek moze gdzies czyjs aparacik mnie uchwycił :)
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 14, 2008 1:35 pm

jakas pani....jak szlam do baru mowila do drugiej zeby poszla po ten portfel a ona powiedziala ze sie wstydzi.....
Gość

KONCERT W łODZI

Postautor: Gość » pn kwie 14, 2008 2:42 pm

DZIEKUJE CI MACIEJKO :D :D CIEBIE RóWNIEZ BYłO MIłO POZNAC :) :) SWIETNIE SIE BAWIłEM NA KONCERCIE :P POZDRAWIAM :) :D

"W ZYCIU PIEKNE SA TYLKO CHWILE"
dolphin

Postautor: dolphin » pn kwie 14, 2008 3:59 pm

Agnla pisze:jakas pani....jak szlam do baru mowila do drugiej zeby poszla po ten portfel a ona powiedziala ze sie wstydzi.....

ludzie potrafią zaskakiwać :D
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 14, 2008 7:10 pm

taaaaak pewnie teraz wszyscy czekaja na foto z koncertu... No dobra, niech wam bedzie. Tym razem ja pierwszy...

KONCERT DŻEMU - FUNABERIA - ŁÓDŹ, 12.04.2008

A dalej juz wiecie sami....

Tym razem latałem chyba wszedzie co widac na fotkach.. czas sprawic sobie jakieś skrzydła.
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 14, 2008 7:15 pm

czy ja dobrze widze czy Jurek wrocil do Ibaneza :shock:
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 14, 2008 7:42 pm

jblaminsky pisze:taaaaak pewnie teraz wszyscy czekaja na foto z koncertu... No dobra, niech wam bedzie. Tym razem ja pierwszy...

KONCERT DŻEMU - FUNABERIA - ŁÓDŹ, 12.04.2008

A dalej juz wiecie sami....

Tym razem latałem chyba wszedzie co widac na fotkach.. czas sprawic sobie jakieś skrzydła.

Świetne zdjęcia :) Wspaniałe wspomnienia...
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 14, 2008 7:42 pm

no powiem bez rzadnych podlizywań że zdjęcia 1 klasa :D
Bizon
Kontaktowanie:

Postautor: Bizon » pn kwie 14, 2008 11:18 pm

niestety pierwszy raz od dluzszego czasu przegapilem dzem w lodzi bo.... dowiedzialem sie o koncercie w piatek, no i juz bym sie z radomska niestety nie wyrobil pozalatwiac wszystko, przyjechac o ludzkiej porze i bilet kupic (a pewnie juz nie bylo w dzien koncertu biletow tak czy tak)... szkoda, secik widze niezly, dlugosc tez (chociaz poprzednio chyba przekroczyli 2,5h w lodzi)... no nic to... postaram sie dotrzc na juwenalia do warszawy na 17 maja, a pozniej to juz tychy dopiero...

co do tej koncertowki, to podejrzewam, ze bedzie to studio toyi, bodajze na lakowej, (ktos zreszta nawet chyba tu to wymienil), tam za miesiac dvd nagrywac bedzie riverside, wiec widocznie sa tam odpowiednie warunki do tego typu przedsiewziec... no i bardzo dobrze :) mam nadzieje, ze uda mi sie jakos tam dostac heh... a przy okazji mam nauczke, zeby czesciej wchodzic tu na forum, to nastepnego koncertu moze nie przegapie :D
Awatar użytkownika
agatka245

Postautor: agatka245 » wt kwie 15, 2008 7:50 am

ja tez sie wcale nie będę podlizywała :P.widziałam jak jblaminsky biegał dookoła-opłacało sie-zdjęcia jak zwykle pierwsza klasa.
a koncert był niesamowity,niezapomniany.już nie mogę sie doczekać kolejnego. :D :D :D

http://pl.youtube.com/user/agatka245
CHWILA KTÓRA TRWA MOŻE BYĆ NAJLEPSZĄ Z TWOICH CHWIL...
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 15, 2008 5:27 pm

a kiedy kolejne zdjęcia ?? :D jest ktos kto jeszcze robil ??
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 15, 2008 8:54 pm

Jak już wszyscy napisali koncert naprawdę świetny!
Co do samej Funaberii, to chyba przydałby się jej remont, bo z sufitu na głowy ciągle tynk leciał :wink:
Już nie możemy doczekać się jesieni, na pewno przyjedziemy :)

PS. Pozdrawiamy Kasię i Krzysia (do zobaczenia najpóźniej w Bełchatowie;) i Kubę :D

Asia i Patrycja

Wróć do „Koncerty”