Dzem 30-Urodziny DVD

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

boston

Re: Dzem 30-Urodziny DVD

Postautor: boston » pn mar 29, 2010 4:47 pm

Ogromne dzięki za wyjaśnienia, Jarku. :lol:
Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Postautor: mala_aleja_roz » pn mar 29, 2010 4:52 pm

Wysłałam wczoraj pytanie o koszulkę na ich meila do webmastera. Nie odpisał. Nie wygodny temat?

Dam milion, jak mi ktoś odpowie, co z tą KOSZULKĄ????!!!!!!!
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pn mar 29, 2010 4:55 pm

rzexnia pisze:czyli w dalszym ciągu nikt nic nie wie o boxie z koszulką?;P

Spokojnie, zestaw powinien się niebawem pojawić.

mala_aleja_roz pisze:Wysłałam wczoraj pytanie o koszulkę na ich meila do webmastera. Nie odpisał. Nie wygodny temat?

Dam milion, jak mi ktoś odpowie, co z tą KOSZULKĄ????!!!!!!!

O co chodzi? Może pomogę?

P.S. Pisz na priv

Ziemniaq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
boston

Postautor: boston » pn mar 29, 2010 5:12 pm

bluesman84 pisze:boston.. a jak tam ballada o dziwnym malarzu brzmi...?:) bo mi sie podoba ten fragm przy referenie..."kto choć jeden..."a ludzie 'kupii dziśś" a zaraz po nich Rysiek "kupi dzis..." nie wiem czy jest to zauwazalne na plytce;).

Przesłuchałam uważnie (na DVD) i nie "złapałam" tego momentu, o którym piszesz... ale cały utwór brzmi świetnie. Zresztą jak słucham śpiewu Ryśka to zawsze ciary chodzą mi po plecach a serce bije 3 razy mocniej....
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » pn mar 29, 2010 6:10 pm

Mam i ja. W kwestiach audio-wizualnych nie wypowiadam się, bo na razie sprawdziłem tylko, czy działa (działa :wink: ). Napiszę za to 2 słowa w kwestii wydania.
Z zewnątrz bardzo ładnie. Sam box prezentuje się wizualnie elegancko i graficznie bez zarzutu (rozumiem, że tu ukłony w stronę Jarka). Może ewentualnie pudełko mogłoby być jednak z trochę grubszej tektury i mieć grzbiet sklejony "w całość", ale to detal. Co do wycięć - szkoda, że nie ma, ale da się z tym żyć, bo digipack jakoś wychodzi bez specjalnego gmerania palcami (Pan Newton robi swoje :) ). Co do samego digipacka (-u?) mam mieszane uczucia, bo z jednej strony bardzo to długie i trochę nieporęczne, ale z drugiej wolę taką formę, niż tandetne plastikowe pudełko. Oby tylko od tego ciągłego rozkładania i składania nie uległ biodegradacji :twisted: Książeczka jest super. Mi akurat nie przeszkadza, że jest przyklejona, ale rozumiem łowców autografów, że to może być dla nich problemem. Zdjęcia Jarka jak zwykle kapitalne, mam tylko jedno malutkie "ale". Świetnym pomysłem jest plan ogólny Spodka w jej środku, szkoda tylko że uchwycony w takim ciemnym momencie :cry:
Jednej rzeczy tylko nie popuszczę - mocowania płyt. Pal licho już to, że są 3 podwójne tacki (płyta u góry narażona na porysowanie przez jej wyciąganie, żeby dostać się do drugiej), bo zdaję sobie sprawę, że trudno umieścić sensownie 7 płyt. Ale te zatrzaski, to najgorsze, co się mogło zdarzyć. Nie życzę nikomu, żeby komuś się taki ułamał, bo wtedy kaplica.
Ogólnie jednak wydanie na spory plus :D
michalz

Postautor: michalz » pn mar 29, 2010 6:19 pm

Bemson jedno małe pytanie gdzie kupiłeś swój Box bo ja mam blisko katowic i zamierzam jutro nabyć boxa a nie chciałbym wejść jutro do sklepu i się rozczarować z góry dzięki za info
Peace&Love
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » pn mar 29, 2010 6:44 pm

Saturn w Silesii. 139,90zł. Ale radzę zadzwonić wcześniej i się spytać, bo dzisiaj mieli chyba kilka sztuk.
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pn mar 29, 2010 6:54 pm

Do Media Markt w Czeladzi nie masz co jechać. Cała dostawa rozeszła się w kilka minut. Cena 154zł

Zq
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
paweldzem

Postautor: paweldzem » pn mar 29, 2010 9:00 pm

A ja dzisiaj u mnie w Głogowie nabyłem za 144zł i jestem bardzo zadowolony z nagrania. Czysty dźwięk i obraz a na dodatek jest też maskotka Dżemu wiadomo kto i wywiady z członkami i w ogóle... Nawet siebie widziałem pod sceną :D
Gość

Postautor: Gość » pn mar 29, 2010 9:09 pm

boston pisze:Jeszcze jedno: nikt nie wymaga od członków zespołu uczestniczenia w całym spotkaniu. To przecież może być choćby godzinna obecność tylko żeby się pokazać, chwilkę pogadać, rozdać kilka autografów. Nie ma obowiązku biesiadowania od początku do końca spotkania (chociaż to zawsze jest miłe).

Droga marudo :) śpieszę donieść, iż Maciej miał zapewne sobotni zaplanowany od dawna - w Teatrze Rozrywki odbywał się wieczór poświęcony Marcelowi Kochańczykowi - reżyserowi "Jesus Christ superstar", więc Maćka nie mogło tam nie być ...
http://www.teatr-rozrywki.pl/new/repertuarkalendarz.532
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pn mar 29, 2010 9:17 pm

A ja przypominam, że topic dotyczy najnowszego Dżemowego wydawnictwa, a nie Maćka Balcara i jego bytności na zlotach OFC. Na naszym forum z pewnością znajdziecie miejsce na taką dyskusję.
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » pn mar 29, 2010 9:23 pm

smar666 pisze:A ja przypominam, że topic dotyczy najnowszego Dżemowego wydawnictwa, a nie Maćka Balcara i jego bytności na zlotach OFC. Na naszym forum z pewnością znajdziecie miejsce na taką dyskusję.

Dzięki za przypomnienie :) mam tego wiadomość, ale Boston sama tą kwestię poruszyła w tym czy temacie o spotkaniu, więc w ramach wyklarowania, napisałam co powyższe i temat zamknięty :)
Awatar użytkownika
MICKI

Postautor: MICKI » pn mar 29, 2010 9:48 pm

Jeśli ktoś jest zainteresowany to box można dostać w Bydgoskim Saturnie dziś dostali 20 sztuk
Awatar użytkownika
malanka

Postautor: malanka » pn mar 29, 2010 11:10 pm

Dziś kupiłam Box w krakowskim Saturnie - 129 zł :) nie mogę się doczekać, kiedy zasiądę przed ekranem i przeżyję ten koncert jeszcze raz...;)
Gość

Postautor: Gość » wt mar 30, 2010 9:30 am

Chciałbym,wszystkich Forumowiczów przeprosić,za zasypywaniem "forum" moją prośbą...I nie znajdę wytłumaczenia,dlaczego wczoraj mnie tak "poniosło"...Dziękuję,Forumowiczów również za wsparcie duchowe...I na tym zakończę swą myśl...(Jeśli ktoś chciałby,mi jakoś pomóc to czekam na maile)...

Wróć do „Dżem w mediach”