Gienek Loska

Muzycy i kapele, których warto posłuchać

Moderator: smar666

Kaaaamil

Gienek Loska

Postautor: Kaaaamil » pn mar 28, 2011 7:09 pm

Witajcie, chcę poruszyć temat , jak dla mnie znakomitego muzyka. Pewnie słyszeliście go już bądź też jeszcze nie w razie czego podaje linka z ostatniego odcinka X-Factor gdzie Gienek zaśpiewał http://xfactor.plejada.pl/1230,20926,1, ... wideo.html . Co o nim myślicie? :)
michalz

Re: Gienek Loska

Postautor: michalz » pn mar 28, 2011 8:29 pm

jest świetny i czekam na płytę jego kapeli
Peace&Love
dzemiara24

Postautor: dzemiara24 » pn mar 28, 2011 8:34 pm

Lubię go... Ma w sobie to coś, i tworzy klimat zbliżony do dżemowego... Ale szczerze mówiąc dziwię mu się że wziął udział w tym programie.. Pierwszy raz zgadzam się z Sablewską, która stwierdziła, że "ten program może mu zaszkodzić". Bo po jego dotychczasowym "stylu bycia" widać po nim ten pewnego rodzaju "sprzeciw" wobec komercji, mediów itp. to dlaczego teraz się na to pisze? Nawet on "zmądrzał i chce po ich stronie być"? Chociaż z drugiej strony nawet go rozumiem. Program daje szansę na popularność i niebanalną nagrodę.
Także... Mam mieszane uczucia wobec jego postępowania ;> Ale życzę mu powodzenia :) :P
ola62

Postautor: ola62 » pn mar 28, 2011 9:35 pm

Ma charyzmę, zwrócił moją uwagę swoją osobowością, głosem.Ma w sobie to coś, to jest naturalność, prawda,
prostota.Myślę, że udział w programie traktuje jako przygodę.
Być może kiedyś jeszcze o nim usłyszymy :wink:
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » pn mar 28, 2011 9:37 pm

Tak przygodę. Potem napisze o tym wspaniałą opowieść...

Chce się wypromować - proste i zrozumiałe
"Nothingman... Isn't it something...?"
DonMateo1990

Postautor: DonMateo1990 » pn mar 28, 2011 11:21 pm

kikan pisze:

W dodatku w łatwy sposób.
Z jego kapelą będzie tak samo jak z Pectusem(który też występował w podobnych programach na początku swojej muzycznej przygody, ale wiemy wszyscy co tworzy ten marny zespół ). Na wokalu mają utalentowanego chłopaka, ale co z tego? skoro ich muzyka, to papka dla 15-latek.
Karolu

Postautor: Karolu » wt mar 29, 2011 7:54 am

DonMateo1990 pisze:wiemy wszyscy co tworzy ten marny zespół

ja nie wiem, mogę być uświadomiona ?
Awatar użytkownika
Tara

Postautor: Tara » wt mar 29, 2011 8:15 am

Ja Gienka rozumiem. Pewnie ma na utrzymaniu rodzinę a taki program to doskonały sposób na promocję. Obawiam się tylko, że jest za bardzo z innej bajki i to mu nic nie da. Nie znam jego historii ani zespołu ale wydaje mi się, że gdzieś jest jakaś przyczyna że do tej pory grał tylko na streecie. Bardzo przypomina mi Ryśka. Ma zajebisty talent i charyzmę więc abo nie trafił na właściwych ludzi albo jest inna przyczyna... Mimo wszystko trzymam kciuki ;D
boston

Postautor: boston » wt mar 29, 2011 9:45 am

Gienek bardzo mi się się spodobał (jestem trochę "przeterminowany" :lol: :lol: ). Zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych uczestników. Jego głos przypomina mi trochę śpiewanie Marka Piekarczyka. Facet na pewno poznał już trochę życia... W każdym razie życzę mu powodzenia i jestem ciekawa co pokaże w następnym etapie.
Taki program daje szansę, że usłyszą go nie tylko przechodnie - i chyba głównie o to mu chodziło gdy decydował się na udział w tym "przedsięwzięciu".
gracjanek

Postautor: gracjanek » wt mar 29, 2011 10:57 am

DonMateo1990 pisze:
kikan pisze:

Z jego kapelą będzie tak samo jak z Pectusem(który też występował w podobnych programach na początku swojej muzycznej przygody, ale wiemy wszyscy co tworzy ten marny zespół ). Na wokalu mają utalentowanego chłopaka, ale co z tego? skoro ich muzyka, to papka dla 15-latek.
no tu sie akurat nie zgodze pamiętam swego czasu Bastka i Cree wystepujących w Barze,, polsat,, zaistnieli medialnie i jakos nie cuchna komerchą ,dużo zależy od samego artysty czy ma to coś,a jeśli ma okazje zaprezentowac to szerszej publicznosci ?wazne aby był sobą i wyrazał szczerosc w tym co robi mam nadzieje ze mu sie uda no a pectus czy feel oni maja parcie na ilośc i sa z innej bajki :lol: pozdro
DonMateo1990

Postautor: DonMateo1990 » wt mar 29, 2011 12:27 pm

gracjanek pisze:
DonMateo1990 pisze:
kikan pisze:

no tu sie akurat nie zgodze pamiętam swego czasu Bastka i Cree wystepujących w Barze,, polsat,, zaistnieli medialnie i jakos nie cuchna komerchą ,dużo zależy od samego artysty czy ma to coś,a jeśli ma okazje zaprezentowac to szerszej publicznosci ?wazne aby był sobą i wyrazał szczerosc w tym co robi mam nadzieje ze mu sie uda no a pectus czy feel oni maja parcie na ilośc i sa z innej bajki :lol: pozdro

Być może, ale samego bastka ciągnie do wykonawców komercyjnych, mowa oczywiście o jego współpracy z Kupichą, straciłem wiare w tego chłopaka po tym co usłyszałem, a mianowicie : ''tylko powiedz czego chcesz'', czy jak tam brzmiał ten badziew...?

Karolu: Chcesz zostać uświadomiona? Proszę bardzo : Pectus tworzy muzykę, o której można napisać w kilku słowach, a mianowicie : Łatwa, przewidywalna, teksty bezsensowne, a o muzyce już nie wspomnę. Tak jak powiedziałem : ''papka dla małolatów'', lub ślepych muzycznie.
indianer84

Postautor: indianer84 » wt mar 29, 2011 12:59 pm

donmateo głupoty gadasz,,że Bastka ciagnie do komercji... ja wiem z pewnego zródła,że Bastkowi poprostu głupio odmowić bo tak sie składa ,ze obaj są z Tych i znają się z dzieciństwa... no i jak go kolega zaprasza to co ma zrobić,sam za bardzo nie chce zeby to gdzies promować w internecie bo własnie potem tacy ludzie jak Ty zarzucają mu ze leci na kase ,komerche itp
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt mar 29, 2011 1:18 pm

Tara pisze:o tej pory grał tylko na streecie.

No nie tylko.. kawał czasu z Seven B. a poza tym to bywał również w programie "szansa na sukces" i to wiele lat temu, za czasów bycia grubiutkim ;) więc tego typu 'show' nie jest dla niego czyms nowym..

DonMateo1990 pisze:
Być może, ale samego bastka ciągnie do wykonawców komercyjnych

do niczego go nie ciągnie .. po prostu przyjął zaproszenie od starego kumpla.. Bastek szanuje każdego człowieka/muzyka, bo przeciez 'zawsze warto byc czlowiekiem' i nie wolno segregować ludzi na lepszych czy gorszych..
gdyby odmówil to byście pisali ze "Bastkowi odbiła sodówa i śpiewa tylko z wybranymi"
Poza tym to nie widze w tym nic złego. piosenka jest całkiem fajna, Bastek zaspiewał po swojemu, a Kupicha przy okazji informuje ludzi o istnieniu zespołu Cree
Awatar użytkownika
mkielbas
Kontaktowanie:

Postautor: mkielbas » wt mar 29, 2011 2:50 pm

Armin pisze:do niczego go nie ciągnie .. po prostu przyjął zaproszenie od starego kumpla.. Bastek szanuje każdego człowieka/muzyka, bo przeciez 'zawsze warto byc czlowiekiem' i nie wolno segregować ludzi na lepszych czy gorszych..
gdyby odmówil to byście pisali ze "Bastkowi odbiła sodówa i śpiewa tylko z wybranymi"
Poza tym to nie widze w tym nic złego. piosenka jest całkiem fajna, Bastek zaspiewał po swojemu, a Kupicha przy okazji informuje ludzi o istnieniu zespołu Cree

Dokladnie tak!!! Bylem na koncercie Bastka z Feelem (wlasciwie to odwrotnie - koncert Feela z Bastkiem - maly szczegol ;) Zaspiewal najpierw Feelowa piosenke, a potem juz szly kawalki Dzemu i Cree. LUDZIE SZALELI!
DonMateo1990

Postautor: DonMateo1990 » wt mar 29, 2011 5:25 pm

indianer84 pisze:donmateo głupoty gadasz,,że Bastka ciagnie do komercji... ja wiem z pewnego zródła,że Bastkowi poprostu głupio odmowić bo tak sie składa ,ze obaj są z Tych i znają się z dzieciństwa... no i jak go kolega zaprasza to co ma zrobić,sam za bardzo nie chce zeby to gdzies promować w internecie bo własnie potem tacy ludzie jak Ty zarzucają mu ze leci na kase ,komerche itp

Nie powiedziałem, że leci na kasę. Sugeruję jedynie, że Bastek nie przypomina zbytnio swojego ojca, bo chyba nikt na tym forum nie pociśnie mi kitu, że Rysiek wystąpił by w takim programie jak Bar. Muzykę Cree bardzo lubię, a wręcz przepadam, ale jeśli na nowej płycie gościnnie wystapi Ku'P'kicha, to ja tej płyty na pewno nie kupię.
Jeszcze raz podkreślam, że nie zarzucam Bastkowi tego, że leci na szmal, a jedynie to, że według mnie tęskni za życiem showmana(obym się mylił), tak jak jego przyjaciel Piotr - wybitny muzyk.
Przykro mi, ale ja brzydzę się wszystkim i wszystkimi, którzy łączą muzykę z SZOŁ.

Wróć do „Ludzie, Muzyka, Dyskusje”