MAJÓWKA 2008 OFC"Skazani na bluesa"

a także wszystkie opinie i komentarze dotyczące strony FanClubu, a także propozycje spotkan i inne pomysły

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

MAJÓWKA 2008 OFC"Skazani na bluesa"

Postautor: Gość » pt maja 02, 2008 10:06 am

Witamy wszystkich bardzo serdecznie!

W imieniu Kapituły i Sztabu Oficjalnego Fanclub Zespołu Dżem „Skazani na bluesa” serdecznie zapraszam na tegoroczną Majówkę, która odbędzie się w dniach 23-25.05.2008 w Tychach przy ul.Szkolnej 66 ( dla tych którzy wiedzą – wracamy na ‘stare śmieci’, czyli do mojego ogródka :P) – spotkanie w klimacie ‘namiotowo-ogniskowym’ :)

W sobote 24.05.2008 tak jak dwa lata temu, będzie możliwośc uczczenia pamieci zmarlych członków naszego ulubionego zespołu – złożymy kwiaty na grobach i zapalimy znicze w imieniu całego OFC

Od każdego uczestnika spotkania zbieramy 5 zł na „cele organizacyjne” :)

Ogólny plan imprezy:
PIĄTEK 23.05.2008

od 18:00 – przyjzd osób uczestniczacych w spotkaniu
19:30 - rozpoczęcie spotkania
następnie ognisko i „rykowisko” do rana

SOBOTA 24.05.2008
11:00 – dla osob chetnych wyjazd autokaru na cmentarze
Ok.13:00 powrót
15:00 – dla chetnych wycieczka do Browaru Tyskiego – zwiedzanie połączone z degustacją
Wieczorkiem ognisko połączone z projekcją matriałów filmowch :)

NIEDZIELA 25.05.2008
Wielkie sprzątanie i zakończenie Majówki

Podczas majówki będzie możliwośc nabycia koszulek, zarówno Oficjalnego Fanclubu ( dla członków) oraz pamiątkowych – majówkowych (projekt zamieszczę w najbliższym czasie)

Osoby chętne do uczestnictwa w spotkaniu proszę o zgłszanie się do Indi: indi@skazani.dzem.com.pl –LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – zgłoszenia do 18.05.2008

Ci z Was którzy będą chcieli skorzystac z przejazdu autokarem lub nabyc wspomnianą wyżej koszulkę proszeni są o zaznaczenie w mailu tych informacji, ponieważ wiaże się to z poniesieniem odpowiednich kosztów – wszystkie dokładniejsze informacje będą przesyłane na priva.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie: jenny@skazani.dzem.com.pl

Pozdrawiam
Magda ‘Jenny’
Oficjalny Fanclub Zespołu Dżem
„Skazani na bluesa”
Wiechu

Postautor: Wiechu » pt maja 02, 2008 11:09 am

milusio w tym roku nie powinno mnie zabraknać no chyba ze mi noge lekarz utnie to sie nie pojawie :)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Re: MAJÓWKA 2008 OFC"Skazani na bluesa"

Postautor: Adi » pt maja 02, 2008 11:13 am

jenny pisze:[...]zapraszam na tegoroczną Majówkę, która odbędzie się w dniach 23-25.05.2008 w Tychach przy ul.Szkolnej 66 ( dla tych którzy wiedzą – wracamy na ‘stare śmieci’, czyli do mojego ogródka :P) – spotkanie w klimacie ‘namiotowo-ogniskowym’ :)[...]
śmieci ? śmieci to tam dopiero bedą w niedziele :twisted:
oczywiscie Adi pisze się na tą imprezę dwoma rękami (ta druga, to ręka Agnieszki ;) ) :D
Gość

Postautor: Gość » pt maja 02, 2008 11:23 am

A ja jeszcze pomyślę.... :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt maja 02, 2008 9:08 pm

jesli tylko wyższe kierownictwo pozwoli to się piszę :]
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » sob maja 03, 2008 8:39 am

A ja nawet sie już zapisałem :) I nie mogę sie doczekać kiedy siądę sobie koło ogniska i upiekę wuszt....

smar666
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » sob maja 03, 2008 2:45 pm

Też już wysłałam zgłoszenie :)
Awatar użytkownika
szymaniuk

Postautor: szymaniuk » sob maja 03, 2008 4:16 pm

ja też się zjawie :)
Gość

Postautor: Gość » sob maja 03, 2008 4:55 pm

ja z chęcią bym się z wami poznała ale niestety w tym czasie są dni mojego miasta i koncetry.. <między innymi TSA> no i to nie pozwala mi jechać. Ale miłej zabawy, może innym razem :)
Gość

Postautor: Gość » sob maja 03, 2008 7:03 pm

Przyznam, iż miałam ogromny dylemat co wybrać: koncert Dżemu w Krakowie czy majówkę :) Zdecydowałam, że jadę do Tychów. Już się zapisałam, zatem do zobaczenia :)
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 04, 2008 12:33 pm

No mnie i Ady nie będzie, z powodów czysto maturalnych :(
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 04, 2008 2:11 pm

Jenny, jak się nazywa najbliższy przystanek od Twojego ogródka? Z góry dzięki.
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 04, 2008 7:35 pm

Hmm, w takim razie i ja będę. (mail właśnie sie pisze ;) )
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 04, 2008 7:38 pm

Gilu pisze:Jenny, jak się nazywa najbliższy przystanek od Twojego ogródka? Z góry dzięki.

Nie jestem pewien, zdaje się że Wilkowyje Gospoda, ale nie chcę wprowadzać nikogo w błąd...można też łatwo dojść od dworca PKP, z jakieś 20 minut drogi pieszo.
BART00SH pisze:No mnie i Ady nie będzie, z powodów czysto maturalnych

Chłopie (i kobieto ;) ), też mam maturę a chyba się pojawię, ostatnia 28.05 i też o Dżemie będzie to akurat takie przetarcie przed końcem :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 04, 2008 8:17 pm

my z Anka zjawimy sie ale tylko do soboty wieczór, bo mamy duuuzo obowiazkow w niedzielne popoludnia :D

do zobaczyska :*

Wróć do „Sprawy Oficjalnego FanClubu”