Dżem na czarnej liście Filharmonii Pom../Gazwta.Bydgoska

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Jedras

Dżem na czarnej liście Filharmonii Pom../Gazwta.Bydgoska

Postautor: Jedras » wt lis 17, 2009 5:59 pm

boston

Re: Dżem na czarnej liście Filharmonii Pom../Gazwta.Bydgoska

Postautor: boston » wt lis 17, 2009 7:58 pm

Nie wiem czy śmiechu warte czy smutne... :cry:
Jak nie wiadomo o co chodzi to problemem pewnie są pieniądze.
Reasumując: niech Filharmonia Pomorska żałuje. Mieliby salę "nabitą" po brzegi - a może oni wolą ciszę?
Gość

Postautor: Gość » wt lis 17, 2009 8:00 pm

Odnośnie tej sytuacji powiem tylko tyle....SKANDAL !!! :x :roll:
Awatar użytkownika
Jedras

Postautor: Jedras » wt lis 17, 2009 8:23 pm

Moim zdaniem śmieszne jeżeli chodzi tylko o krzesło które pękło 15lat temu to tylko należy się z tego śmiać! :P
Awatar użytkownika
Rolus

Postautor: Rolus » wt lis 17, 2009 8:30 pm

Po pierwsze-to nic śmiesznego. Dla Filharmonii Pomorskiej krzesełko jest tylko symbolem. Problem jest znacznie głębszy i bardziej skomplikowany niż wydaje się to stojącemu obok plebejuszowi. Właściciele po ludzku i prostu boją się, że przyczłapiecie w tych swoich glanach i naniesiecie śmierdzącego gnoju, zostawiwszy po kilka kudłów na fotelach. A jeszcze w międzyczasie jeden beknie uniesiony podczas "Snu o Victorii", drugi spierdzi dając się ponieść radosnym nutom "Bluesa Alabamy", a trzeci rzygnie, bo mu było niedobrze. Naprawdę nie chcę nikogo obrażać, ale emocjonalny cichacz podczas słuchania Preludium E-moll Chopina opus 28 numer 4, w którym zaklęta jest przecież Polska, co broczy krwią z powstania, Mickiewicza roni łzy czyste i Norwida tragedyję wieści, jest bardziej na miejscu.

Po ostatnie-nikt nie powinien być smutny ani tym bardziej zaskoczony. Paprocany do I Festiwalu im. Ryśka Riedla też były wyposażone w krzesełka. Organizatorzy tego przedsięwzięcia byli jednak bardziej wyrozumiali i wybaczyli ludziom ów pawiani czyn. Miarka przebrała sie dopiero w 2008 roku, kiedy to przez epidemię glanów wyginęła cała populacja dżdżownic (lumbricus), a czarnych kłaków zaczęło być więcej od trawy. Dziś, jak wszyscy wiemy, eksmitowani fani Dżemu sieją zarazę w Chorzowie. Jeśli tak dalej pójdzie, będą zmuszeni zbudować własną planetę małp i na niej obchodzić wszelkie rocznice.
Awatar użytkownika
rzexnia

Postautor: rzexnia » wt lis 17, 2009 10:40 pm

stary czy Ty przypadkiem nie dostałeś ostatnimi czasy czymś twardym w łeb(jak sądzę podchodzącym pod 180 IQ),czy Ty tak na codzień pierdzielisz?
nie żebyś mnie wkurzył i żebym się z Ciebie nabijał,mówię serio i proszę o rzeczową odpowiedź...
Gość

Postautor: Gość » wt lis 17, 2009 11:19 pm

Do tego bedziecie przyklejac zuzyte gumy do krzeselek od spodu,....affeeeee :twisted:

Jedrek popraw temat: Gazwta.Bydgoska a chyba powinno byc Gazeta:) bo wiesz jeszcze Ciebie nie wpuszcza kiedys na jakas sztuke Bydgoska...bo powiedza ze ten co obrazil gazete, jego nie wpuszczamy
Awatar użytkownika
Jedras

Postautor: Jedras » wt lis 17, 2009 11:23 pm

przemo12 pisze:Do tego bedziecie przyklejac zuzyte gumy do krzeselek od spodu,....affeeeee :twisted:

Jedrek popraw temat: Gazwta.Bydgoska a chyba powinno byc Gazeta:) bo wiesz jeszcze Ciebie nie wpuszcza kiedys na jakas sztuke Bydgoska...bo powiedza ze ten co obrazil gazete, jego nie wpuszczamy

..a tam drobna pomyłeczka, byle by mi tutaj niejaki Truskaweczka nie robił z tego problemu.. :P
Awatar użytkownika
dariusz30t
Kontaktowanie:

Postautor: dariusz30t » czw lis 19, 2009 11:39 pm

Śmiechu warte.
Kolejne potwierdzenie totalnego zakompleksienia osób związanych z muzyką poważną nie dopuszczających żadnej innej alternatywnej możliwości.
W dobie demokracji są równi i równiejsi, oraz osoby mające totalne niezadowolenie z życia prawdopodobnie z tym, że Dżem to nasz śląski zespół.
Mogę podejrzewać że w grę wchodzą też animozje regionalne, ale obym się mylił.
Sprawa zakrawa na kpinę.
Na miejscu Dżemu i managera (chociaż nie mnie udzielać rad) wybrałbym inne miejsce do zorganizowania koncertu oczywiście w najbliższej okolicy bo z pewnością rzesza fanów Dżemu w Bydgoszczy i okolicy również jest nie mała.
No chyba, że w filharmonii Pomorskiej są złote krzesła, ale wtedy miłośnik Chopina również z pewnością będzie miał na nie ochotę.
Polska rzeczywistość, przykre ale prawdziwe.
Ponieważ często wyjeżdżam zagranicę na różne koncerty, jedno tylko jeszcze dodam, tam kierownictwo hal i innych obiektów bije się i zabiega o gwiazdy żeby mogły u nich wystąpić, dla przykładu mogę podać trasę koncertową Deep Purple na przyszły rok po Niemczech, gdzie praktycznie wystąpią w każdym większym niemieckim mieście w różnych halach i nikt nie ma z tym problemu.
Co do rodzimego Dżemu, to może jeszcze jeden koncert na śląsku, co prawda niedługo jest Zabrze, ale może jeszcze jeden, jak zwykle z salą wypełnioną po brzegi.
Do zobaczenia w Zabrzu.
Pozdrawiam wszystkich fanów.
Fan Dżemu
Fan Deep Purple

Polecam http://www.skazaninabluesa.pl
http://www.deeppurple.com.pl

Pozdrawiam
dariusz30t
e-mail : d.tajer@skazaninabluesa.pl
Gość

Postautor: Gość » śr lut 03, 2010 9:32 am

Tylko siąść i płakać ! za to co robią muzycy po dużych szkołach :) a może Ci muzycy nie mają nic do gadania ! to ci nadzorcy psełdo dyrektrry ! właściciele , psełdodorobkiewicze "garnitury , krawaty i lakierki ! zamienione z gumofilców ! i wideł gnojnych !
Gość

Postautor: Gość » śr lut 03, 2010 10:03 am

Lista listą wydaje mi sie że ten Gość zwany Rolusem stoi za tą całą sprawą z Filcharmonią .Powinien spakować toboły i jechaćtak daleko gdze nie bedzie miał dostępu do internetu :mrgreen:
boston

Postautor: boston » śr lut 03, 2010 12:30 pm

O nie, nie zgadzam się! Rolus jak najbliżej :shock:
Oczywiście w ramach resztek rozsądku.
Poza tym pomysł z Planetą Małp - bardzo mi odpowiada. Potrzeba nam jak najwięcej takich za przeproszeniem Rolusów na tym forum.

Wróć do „Dżem w mediach”