Reklama PKO

Co, gdzie i kiedy można "usłyszeć" o kapeli

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
kikan

Reklama PKO

Postautor: kikan » czw lis 05, 2015 5:14 pm

"Nothingman... Isn't it something...?"
stadzio2

Re: Reklama PKO

Postautor: stadzio2 » czw lis 05, 2015 7:49 pm

Trochę profanacja.
Dorian07

Postautor: Dorian07 » pt lis 06, 2015 8:52 am

Żal tak jakos gardło scisnka...
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pt lis 06, 2015 11:32 am

A co w tym złego?
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
bloodflower

Postautor: bloodflower » pt lis 06, 2015 5:16 pm

Nic złego, ale tak jakoś nie w smak. To jak z puszczeniem bąka, niby nic złego. ale ten smród ... :roll:
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pt lis 06, 2015 5:35 pm

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Trochę jej nie rozumiem.
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
patpul

Postautor: patpul » pt lis 06, 2015 9:24 pm

To ja tradycyjnie, po chamsku. I tak z przedszkola nieco.

stadzio2 pisze:profanacja.

Profanacja - sracja.

Dorian07 pisze:Żal

Żal - sral.

bloodflower pisze:bąka

Bąka - srąka.

Se napisali, se wypromowali, se sprzedali raz, a teraz raz n-ty. I tyle. Ich prawo. Ch... nic konsumentom (fanom) do tego. Mnie nie boli.

Niemniej wydawało mi się, że się w którymś momencie przesłyszałem, gdy jakiś sport w ipli paczałem. (Co skorygował post kikana).
Jednak odbieram to jedynie w ten sposób, że napisy końcowe wjechały (bo o zbliżającym się ich pojawieniu się świadczyła płodność kapeli w ostatnich 15 latach oraz menedżmentowy pomysł na zarabianie pieniędzy - wielokrotnie wałkowane na forum), a czyjaś ręka nieuchronnie zbliża się do wyłącznika światła. Tak bywa. Oswoiłem się z tą myślą.
Jestem piwowarem domowym.

http://patpul.deviantart.com/
GG: 5684404
Dorian07

Postautor: Dorian07 » sob lis 07, 2015 1:09 am

Ziemniaq pisze:A co w tym złego?

Wybacz Ziemniaq ale piszac takie teksty stajesz sie dla mnie karykaturą..w zasadzie niczym nie roznisz sie od kolegi K......2 chociaz stoicie po przeciwnych stronach barykady- "skrajna lewica oraz prawica".. rozumie, jestes prezesem, wyroznionym nawet podziekowaniami w booklet`cie "35 Urodzin", ale czy ten fakt zmusza Cie do bezkrytycznego popierania??... Moze funkcja rzecznika prasowego byla by w tym kontekscie dle Ciebie bardziej odpowiednia? Zastanow sie moze nad tym !!
stadzio2

Postautor: stadzio2 » sob lis 07, 2015 12:00 pm

patpul pisze:Jednak odbieram to jedynie w ten sposób, że napisy końcowe wjechały

Szkoda tylko, że film kończy się akurat w taki sposób.
joasia78

Postautor: joasia78 » sob lis 07, 2015 5:08 pm

Mam wrażenie że na to forum zaglądają sami malkontenci, bowiem w jakim kierunku się nie posunie Zespół, cokolwiek zrobi, to tu na tym forum większości coś nie pasuje, ok mi też się nie do końca podoba reklama PKO ale patrząc z innego punktu widzenia to jestem dumna iż utwór Dżemu który kocham leci w tle reklamy, że ktoś doceniła nasz śląski zespół i zaprosił do reklamy. Jeszcze jedna taka moja myśl fan club jest po to aby wspierać idoli a nie tylko ganić. to tylko moje wrażenia ;-)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » sob lis 07, 2015 6:17 pm

reklama jak reklama
Awatar użytkownika
patpul

Postautor: patpul » ndz lis 08, 2015 10:58 am

Kasowanie mode on. Niech żyje!

Więc jeszcze raz, ale w skrócie:

@joasia78
Żadnym powodem do dumy nie jest to, że numer i tak wytarty przez żółte radio kupił bank do reklamowania swoich usług. Powodem do dumy byłoby, gdyby np. Stonesi zaprosili Dżem do grania w całej pożegnalnej trasie.
A forum niekoniecznie ma być miejscem (tym razem wersja dla rozedrganych wrażliwców) jedynie do bezkrytycznego głaskania po głowach.

@stadzio2
Każdy ma taki finał, na jaki zapracował. Widocznie oni wybrali taki.
Jestem piwowarem domowym.

http://patpul.deviantart.com/
GG: 5684404
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » ndz lis 08, 2015 11:17 am

Dorian07 pisze:
Ziemniaq pisze:A co w tym złego?

Wybacz Ziemniaq ale piszac takie teksty stajesz sie dla mnie karykaturą..w zasadzie niczym nie roznisz sie od kolegi K......2 chociaz stoicie po przeciwnych stronach barykady- "skrajna lewica oraz prawica".. rozumie, jestes prezesem, wyroznionym nawet podziekowaniami w booklet`cie "35 Urodzin", ale czy ten fakt zmusza Cie do bezkrytycznego popierania??... Moze funkcja rzecznika prasowego byla by w tym kontekscie dle Ciebie bardziej odpowiednia? Zastanow sie moze nad tym !!

Nie chodzi o bezkrytyczne popieranie, chodzi o zrozumienie i świadomość tego jak działa kapela (i to nie tylko ta). Mam czasem wrażenie, że niektórzy fani wpadli taką "pułapkę złudzeń" na której zasadzie działa cały tzw. "show biznes". Fani musza zrozumieć, że codzienne życie każdej profesjonalnej kapeli (nie tylko Dżemu), to nie jest "życie w zgodzie z ptakami" i codzienna jazda na "moim harleju". Zespół Dżem nie mieszka w "indianskiej wiosce szczęśliwości" w której pomiędzy trasami koncertowymi siedzą wspólnie przy ognisku gdzie trwa ciągłe "jam session". Praca zespołu to jest praca jak każda inna, a produkt który "wytwarzają" czyli muzyka, nie różni się zasadniczo od każdego innego produktu. W dzisiejszym świecie muzyka jest takim samym produktem jak proszek do prania czy szampon i kieruje się takim samymi zasadami- produkt, popyt, podaż. Proste.

Ciekawe co by fani kapeli powiedzieli, gdyby kapela nie była "niezależnym zespołem" tylko była "pod skrzydłami" jakiejś wielkiej wytwórni płytowej, która zmuszała by ją do różnych dziwnych komercyjnych pomysłów. A uwierz mi że udostępnienie piosenki do reklamy to "mały pikuś" w stosunku do tego co taka wytwórnia potrafi wymyślić.

Pozdrawiam
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
"Skazani na Bluesa"
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » ndz lis 08, 2015 8:17 pm

Dorian07 pisze:

Wybacz Ziemniaq ale piszac takie teksty stajesz sie dla mnie karykaturą..w zasadzie niczym nie roznisz sie od kolegi K......2

Chłopczyku usiłujesz mnie obrazić czy tylko odniosłem takie wrażenie ? Bo jeśli tak to zawsze mogę wybrać się troszkę dalej na rybki niż zwykle i zamienić w złego partyzanta.
Kwinto gg-6784791
OFC Skazani na Bluesa
k.zientkiewicz@skazaninabluesa.pl
Galerie
Kwinto - koncertowo http://picasaweb.google.com/Kwintokoncertowo
Tylko Dżem http://picasaweb.google.com/KwintoDZEMowo

Wiem, na pewno wiem, to już niedługo przyjdzie czas...
Dorian07

Postautor: Dorian07 » ndz lis 08, 2015 10:22 pm

Kwinto2 pisze:
Dorian07 pisze:

Wybacz Ziemniaq ale piszac takie teksty stajesz sie dla mnie karykaturą..w zasadzie niczym nie roznisz sie od kolegi K......2

Chłopczyku usiłujesz mnie obrazić czy tylko odniosłem takie wrażenie ? Bo jeśli tak to zawsze mogę wybrać się troszkę dalej na rybki niż zwykle i zamienić w złego partyzanta.

Ejj Kwinto, luz.. peace..Frieden!!!..nie bylo moim celem tutaj nikogo obrazic!!..jesli takie odniosles wrazenie to przepraszam i obiecuje poprawe!!!! Z drugiej strony skoro "dowalasz" tutaj od dluzszego czasu komu popadnie to powinienes byc otwarty na troche krytyki- ktorą sam nigdy nie skąpiłes!!
Jeszcze raz przepraszam jesli odniosles wrazenie ze usiluje Cie obrazic, no i daj prosze spokoj z tym partyzantem!
Pozdrawiam,
P.

Wróć do „Dżem w mediach”